MSc Human Resource Management

&nbsp

Personalijuhtide kõigis organsiations ja sektorite seisavad silmitsi üha comlpex nõudmised, mis tulenevad nende organisatsioonide raames ja ettearvamatu väliskeskkonnale.

&nbsp

Seepärast on meie programm pakub erialaste oskuste ja teadmiste inimressursside juhtimine (HRM), samuti arusaam laiemaid küsimusi, näiteks rahvusvahelistumist. Tegurid, sh lahti piirangute tööjõu liikumise tähenda, et paljud töötajad töötavad nüüd üle riigipiiride. Selline olukord eeldab võimsust personalijuhtide kavandada ja ellu viia strateegilisi poliitikaid ja protsesse - oskus, mida saad selle programmi.

&nbsp

Sul on ka arendada võimet ära tunda ja lahendada eetilisi dilemmasid ning ettevõtete sotsiaalse vastutuse küsimustega nagu te arengut läbi programmi, mõistmist panus organisatsiooni arengule tehtud tõhus inimressursi juhtimine.

&nbsp

&nbsp

Programmi mooduleid

&nbsp

Kriitiline kontseptsioone ja tavasid of HRM

Töösuhete Rahvusvahelistes küsimustes HRM Human Resource Development Strateegiline juhtimine ja Leading Change Kutseoskuste Uurimismeetodid valida kas ettevõtete sotsiaalse vastutuse või Talent Management väitekiri või projekt

&nbsp

&nbsp

Entry Requuirements

&nbsp

Et saada riiki lubamise taotlejad peaksid tavaliselt olema:

  • hea Autasud vm samaväärne
  • hea inglise keele oskus: kui inglise keel ei ole teil r esimene keel ja te ei ole õppinud inglise viimase kahe aasta jooksul, siis pead olema IELTS skoor 6. 0 või TOEFL skoor 550 (või 79 Interneti-põhine test)
  • ühe õppeaasta viide
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Hull University Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date