MSc Petroleum Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

See programm koolitab teid mõistma ja tõhusalt kasutama praegu naftatööstuses valitsevaid töövoo kontseptsioone ning valmistab teid ette töötamiseks multidistsiplinaarsetes meeskondades.

See MSc on üheaastane täisajaga kursus, mis koolitab naftaehituse spetsialiste mõistma ja tõhusalt kasutama praegu naftatööstuses valitsevaid töövoo kontseptsioone ning valmistab need täielikult ette multidistsiplinaarsete meeskondade tööks.

Programm pakub 12-kuulist teisendust muudest inseneri- ja teaduspõhistest sihtasutustest naftaehituse erialadele ning on mõeldud nii tööstuses kogemustega töötajatele kui ka hiljuti lõpetanutele.

Kursus algab oktoobri alguses. Ametlikud loengud, probleemklassid, laboratooriumid ja arvutiõppused toimuvad täistööajaga struktureeritud alusel oktoobrist märtsini akadeemilisel perioodil ja hõlmavad kokku 390 tundi.

Kursuse õppekava on korraldatud viie õppemooduli ümber. Kõigis moodulites asuvad naftaehituslaborid, õppekäik, seminarid tööstuse ja suhtlemisoskuste tundidega.

Kutsealane akrediteerimine

See kursus on professionaalselt akrediteeritud materjalide, mineraalide ja mäetööstuse instituudis.

Professionaalselt akrediteeritud kraadi omandamine näitab tööandjatele, et olete saavutanud valdkonnas tunnustatud pädevustaseme. See toob kaasa ka teie kvalifikatsiooni rahvusvahelise tunnustamise, mis on eriti kasulik välismaal karjääriks valmistuvatele tudengitele.

Meie akrediteerimisleping Materjalide, Maavarade ja Mäetööstuse Instituudiga pikendatakse iga 5 aasta tagant ja praegune leping kehtib vahemikus 2018 kuni 2022.

Struktuur

Kuvatud moodulid kehtiva õppeaasta kohta ja võivad muutuda sõltuvalt teie sisenemisaastast.

Pange tähele, et selle kursuse õppekava vaadatakse praegu läbi osana kogu kolledžit hõlmavast protsessist, et tutvustada standardiseeritud modulaarstruktuuri. Selle tulemusel võivad selle kursuse sisu ja hindamise struktuur muutuda teie sisenemisaastal. Seetõttu soovitame teil enne oma avalduse vormistamist ja pärast selle esitamist seda kursuse lehte üle vaadata, kuna meie eesmärk on seda lehte värskendada niipea, kui kolledž on muudatused heaks kiitnud.

Siit leiate lisateavet piiratud asjaolude kohta, mille puhul võib tekkida vajadus oma kursustel muudatusi teha või seoses nendega, muudatuste tüübi kohta, mida võime teha, ja kuidas me teile tehtud muudatustest räägime.

Kursuste moodulid

Te võtate kõik peamised kursuste moodulid allpool.

 • Reservuaari iseloomustus / reservuaari ehitus ja jõudlus / välja arendamine: grupivälja projekt
 • Reservuaari iseloomustus: tootmise logimine
 • Veepaagi iseloomustus: kaevude analüüs
 • Reservuaari ehitus ja jõudlus: numbrilised reservuaari simulaatorid
 • Reservuaari ehitus ja jõudlus: reservuaari jõudluse ennustajad
 • Reservuaari ehitus ja jõudlus: Upskalleerimine

Eksamimoodulid

Võtate kõik allpool toodud põhieksamimoodulid.

 • Valdkonna arendamine: EOR
 • Valdkonna arendamine: protsessitehnika ja pinnase rajatised
 • Põhialused: vool poorsetes söötmetes
 • Alused: reservuaarivedelikud
 • Reservuaari iseloomustus: petrofüüsika
 • Veepaagi iseloomustus: kaevude analüüs
 • Reservuaari ehitus / jõudlus: reservuaari jõudluse ennustamine
 • Kaevude rajamine / teostamine: kaevude rajamine (puurimine ja viimistlemine)

Sõltumatu projekt

Iseseisev projekt annab võimaluse uurida süvendatult naftaehituse konkreetset aspekti, laiendades seeläbi õpetatud moodulites omandatud teadmisi. Paljudel juhtudel viiakse projekt läbi koostöös tööstusega ja teile pakutakse valikut tööpraktikaid Suurbritannias ja välismaal.

129012_52e6dd4b4d50a914f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722772d59344cc5f_1280.jpgwasi1370 / Pixabay

Õpetamine ja hindamine

Õpetamine

 • Välitööd
 • Grupi projektid
 • Iseseisev projekt (sageli tööstusesiseste praktikakohtade kaudu)
 • Loengud
 • Sidusloengumaterjalid
 • Praktilised klassid
 • Töötoad

Hindamine

 • Välitöö harjutused
 • Suulised ja plakatiettekanded
 • Aruanded
 • Kirjalik eksam

Riiki sisenemise nõuded

Ootame õppureid kogu maailmast ja arvestame kõigi taotlejatega individuaalselt.

Minimaalne akadeemiline nõue

Meie miinimumnõue on esimese klassi kraad loodusteaduste või tehnika alal.

Taotlejad, kellel on muu kvalifikatsioon ja vähemalt kolmeaastane töökogemus, võidakse kaaluda.

Rahvusvahelised kvalifikatsioonid

Samuti aktsepteerime mitmesuguseid rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Eespool toodud akadeemiline nõue on taotlejatel, kellel on või kes töötavad Ühendkuningriigi kvalifikatsiooni saamiseks.

Juhised leiate meie riigi indeksist, kuid pidage meeles, et siin loetletud standardid on minimaalsed miinimumtingimusteks Colleg e ja mitte konkreetselt selle osakonna sisenemisel .

Kui teil on küsimusi sisseastumiste ja teie käes oleva või praegu õpitava kvalifikatsiooni kohta nõutavate standardite kohta, võtke ühendust vastava vastuvõtumeeskonnaga.

Inglise keele nõue (kõik taotlejad)

Kõik kandidaadid peavad kolledžisse astumiseks tõendama minimaalset inglise keele oskust.

Sellele kursusele lubamiseks peate saavutama standardse kolledži nõude vastava inglise keele kvalifikatsiooni saamiseks. Selle nõude täitmiseks vajalike miinimumhinnete üksikasju leiate kraadiõppurite inglise keele nõuetest.

Õppemaksud ja rahastamine

Teie poolt makstav õppetasu tase põhineb teie lõivu staatusel, mida me hindame Ühendkuningriigi valitsuse õigusaktide alusel.

Õppemaks (kodu- ja EL-i üliõpilased)

2020. aasta kanne

17 750 naela aastas

Tasud võetakse kolledžisse astumise aasta, mitte õppeaasta järgi.

Kui ei ole sätestatud teisiti, tõusevad üle ühe aasta kestvate kursuste üliõpilaste tasud igal aastal inflatsiooniga seotud summa võrra, sealhulgas moodulprogrammides osakoormusega üliõpilaste jaoks. Kasutatavaks inflatsiooni mõõtmeks on jaehinnaindeksi (RPI) väärtus selle kalendriaasta aprillis, kus akadeemiline sessioon algab, nt RPI väärtust 2020. aasta aprillis rakendatakse õppeaasta 2020–2021 tasudele.

Õppemaks (ülemeremaade ja saarte üliõpilased)

2020. aasta kanne

37 250 naela aastas

Tasud võetakse kolledžisse astumise aasta, mitte õppeaasta järgi.

Kui ei ole sätestatud teisiti, tõusevad üle ühe aasta kestvate kursuste üliõpilaste tasud igal aastal inflatsiooniga seotud summa võrra, sealhulgas moodulprogrammides osakoormusega üliõpilaste jaoks. Kasutatavaks inflatsiooni mõõtmeks on jaehinnaindeksi (RPI) väärtus selle kalendriaasta aprillis, kus akadeemiline sessioon algab, nt RPI väärtust 2020. aasta aprillis rakendatakse õppeaasta 2020–2021 tasudele.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for ... Loe edasi

A community of problem-solvers dedicated to finding innovative solutions to the world's biggest challenges. Imperial College London is a world top ten universities with an international reputation for excellence in teaching and research. Näita vähem