MSc / PgD / PgC Rahvusvaheline ärijuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Rahvusvahelise ärijuhtimise magistriõpe kaalub ja hindab rahvusvahelise majanduse nõudmisi ning äritegevuse ja juhtimistava suurenevat globaliseerumist. Õppekava toetub viimaste mõtlemine selles valdkonnas ning annab põhjaliku ja kaasaegse ülevaate äri 21. sajandil.

Tuginedes väljakujunenud äritegevuse valdkondadele oleme loonud mitmeid loomingulisi ja väljakutseid pakkuvaid mooduleid, mis kajastavad praeguseid teemasid ja arutelusid rahvusvahelises äris ja juhtimises. Lisaks oleme võimelised pakkuma väljakujunenud professionaalse arengu programmi koos mentorluse, toe ja elava üliõpilaskogukonnaga, luues stimuleeriva ja progressiivse õpikeskkonna.

Kursuse sisu

Õpilased täidavad järgmised õpetatud moodulid:

 • Ärilahendused ja transformatsioon (60 krediiti)
 • Loovus, turundus ja ettevõtlus (20 ainepunkti)
 • Globaliseerumine ja kaasaegsed küsimused äris ja juhtimises (20 ainepunkti)
 • Äri globaalses majanduses (20 krediiti)
 • Professionaalne areng ja praktika (10 ainepunkti)
 • Uurimismetoodika

Õpilastel on valida üks järgmistest 40 krediidi lõppmoodulist:

 • Rahvusvaheline uurimisprojekt
 • Konsultatsiooniprojekt
 • Äriplaani

Täiendavate õppekavade funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Aastaringsete kraadiõppeseminaride seeria, mis keskendub nii akadeemilistele kui ka ettevõtlusoskustele.
 • Täielikult integreeritud kutsealase arengu programm.
 • Õppeprogramm, mis on täielikult toetatud sisse- ja väljalülituse ressurssidega, sealhulgas virtuaalse Moodle'i õpikeskkonnaga.
 • Akadeemiliste ja äriekspertide külaliste loengud. Eksperte kasutatakse õppimise tõhustamiseks ja erialaste teadmiste ja kogemuste pakkumiseks.
 • Täielik üliõpilaste toetamise ja juhendamise süsteem, mis on suunatud spetsiaalsele üliõpilastöötajale.
 • Väljasuunatud tegevuse induktsiooniprogramm.

Õppimine

MSc põhineb töökojapõhisel kohaletoimetamise meetodil, mis soodustab suhtlemist ja meeskonnatööd. Programm on mõeldud selleks, et jätta päevad vabaks, et õpilased saaksid iseseisva õppe edukalt läbi viia.

Õppekava põhineb väga loomingulisel Moodle'i õpikeskkonnal, mida kasutatakse laialdaselt nii õppe- kui ka õppeülesandes ja hindamises. Õpilased saavad regulaarselt Podmag - podcast-stiilis MSc-ajakirja, mida toodavad töötajad, ning hoiab õpilased kursis viimaste asjadega, mida toimub ärikoolis, ning laiemaid akadeemilisi küsimusi.

Üliõpilastele antakse ka võimalus omaenda! Aasta jooksul pakutakse laia valikut reise ja tegevusi, millest paljud on täielikult integreeritud õppekavasse ja moodulitesse.

Tööalane konkurentsivõime

See magistriprogramm pakub üliõpilastele laia valikut äri- ja juhtimisalaseid karjäärivõimalusi nii kodu- kui ka rahvusvahelistel turgudel. Ettevõtted otsivad üha enam rahvusvahelisi äriteadmisi ja oskusi, mis on selle programmi keskmes.

Varasemad üliõpilased on leidnud tööd juhtimisnõustajatena, projektijuhtidena ja alustanud mitmesuguste lõpetajate tööhõivekavadega paljudes tippfirmades nii Ühendkuningriigis kui ka välismaal.

Sisenemise nõuded

Kõik õpilased peaksid omama esimest kraadi või samaväärset, vähemalt 2: 2 auhinnaga. Kuigi juhtimiskogemus ei ole oluline, on see soovitav. Õpilasi, kellel ei ole sellist kvalifikatsiooni, hinnatakse nende sobivuse järgi intervjuu ja vajaduse korral viidete võtmise kaudu.

Suurbritannias Cardiff Metropolitan University õppimise 7 põhjust:


Esimene põhjus - kraadiõppe tööalane konkurentsivõime
Kõigil Cardiff Met'i kursustel keskendutakse meie õpilaste tulevasele karjäärile ja nende tööalasele konkurentsivõimele. Kõik meie bakalaureuseõppe programmid hõlmavad praktikavõimalusi ja meil on mitmeid kraadiõppe kursusi, kus on võimalus üheaastaseks praktikaks. Keskendumine õpilaste ettevõtlusele aitab meie õpilastel saada väga tööjõulisi lõpetanuid.

Teine põhjus - tipptasemel õpetamine ja õpilaste rahulolu
Cardiff Met on saavutanud õpetamise tipptaseme raamistikus hõbedase hinnangu ja võtab pidevalt vastu üliõpilaste rahulolu. Mitmed meie kursused said viimases riiklikus üliõpilaste uuringus hiljuti 100%.

Kolmas põhjus - rahvusvaheline üliõpilaste tugi
Cardiff Met on uhke oma rahvusvahelise tudengitoe üle ja viimase 10 aasta jooksul oleme Suurbritannias olnud 6 korda kõrgemal kohal. Meil on spetsiaalne ülemaailmne üliõpilaste nõustamismeeskond, mis aitab üliõpilastel alates hetkest, mil nad ülikoolis pakkumise vastu võtavad. Alates viisa taotlemisest, majutuse leidmisest ja Suurbritanniasse saabumisel lennujaamas kohtumisest, aidates teil asuda Suurbritannia ellu ja pakkudes akadeemiliste oskuste tundide pakkumist, võtab siinne meeskond stressi, mis tuleneb uude õppima tulekust riigis ning võimaldab teil keskenduda oma õpingutele.

Põhjus neli - fantastilised õpilasvõimalused
Viimase paari aasta jooksul on Cardiff Met teinud meie õpilasruumides märkimisväärseid täiustusi, mille lõpule viidud ja kavandatud investeeringud on 70 miljonit naela. Alates nüüdisaegsetest töökodadest ja ateljeedest kuni maailma juhtivate spordirajatiste ja üliõpilaskeskusteni on ülikoolis olemas kõik, mida vajate õpingute ajal silma paista.

Viis põhjust - suurepärane õpilaskond
Aktiivse üliõpilasliiduga, õpilasklubide ja seltside toetamisega ning spordivõistkondade ja -klubide toetamisega kõigil tasemetel oskuste ja võimete jaoks on Cardiff Met suurepärane koht, kus osaleda kõigis tudengielu aspektides. Meie ülikoolilinnakus pakutavad majutused pakuvad tudengitele turvalist ja sõbralikku elamispaika ning hiljuti hääletati ülikoolis Halls'i parimaks tudengikogukonnaks peetava riikliku üliõpilaste elamumajanduse uuringu järgi.

Kuus põhjus - Cardiffi linn
Cardiffit pole mitte ainult pidevalt nimetatud Ühendkuningriigi kõige taskukohasemaks üliõpilaslinnaks, vaid see on ka fantastiline koht elamiseks ja pakub õpilastele väga kõrget elatustaset. Cardiff pakub kõigile midagi meelelahutusest, poodidest, kultuurist, söögist, joogist ja üritustest alates.

Seitsmes põhjus - õppimine Walesis
Sa õpid Walesi riigis. Wales pakub õpilastele võimalust saada Suurbritannias kraadi, mida tunnustatakse kogu maailmas, sõbralikus ja ilusas keskkonnas. See on suurepärane alus ülejäänud Suurbritanniaga tutvumiseks õpingute ajal, samal ajal avastades kõike, mida sellel ainulaadsel maal pakkuda on.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem