MSc / PgD / PgC Rahvusvaheline majutus ja turismijuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

MSc programm antakse üle 2 semestrit õpetatud moodulid, millele järgneb 60 krediidi lõplik projekt. Programmi saab õppida ka osalise tööajaga, kusjuures minimaalne õppeperiood on kaks aastat ja maksimaalselt viis aastat.

Iga õpilase haridus- ja erivajaduste rahuldamiseks pakub programm kolme auhinda ja väljumispunkti: aspirantuur; Kraadiõppe diplom ja magistriõpe. Õppimis- ja õpetamisstrateegiad on mõeldud selleks, et edendada üliõpilase aktiivset osalemist ainevaldkonnas ja peegeldada auhindade tugevat kutsealast rõhku.

Õppimine

Kraadiõppe üliõpilastele oodatakse suuremat vastutust ja omavastutust oma õppimise eest. Kursuse struktuur ja õpetamisstrateegiad on mõeldud selleks, et soodustada õpilaste suuremat sisu hindamist kui bakalaureuseõppe tasemel. Loenguid kasutatakse üliõpilastele teabe edastamiseks, samas kui kõrgemate kognitiivsete võimete arendamiseks kasutatakse õpetusi, seminare, seminare ja juhtumiuuringuid.

Kraadiõppe üliõpilased on kohustatud läbi viima oma teemadel suurema iseseisva lugemise ja hindama materjali kriitiliselt kogu programmi vältel. Õpilastele antud praktilised harjutused on olemuselt rohkem uurivad, nõuavad suuremaid analüüsi- ja sünteesioskusi ning nõuavad tulemuste laiemat konteksti kui oodatakse bakalaureuseõppes.

Kõik mitteametlikud istungid nõuavad õpilastel osaleda ja osaleda nii enne kui ka sessioonide ajal. Kui rühmatöö on asjakohane, saavad õpilased teadlikuks iseseisvast juhtimisest ning ka grupi dünaamikast ja meeskonnapõhisest lähenemisviisist probleemide lahendamisele. Nende tegevuste aluseks on soov kasutada üliõpilaskonna kogemusi, arvamusi ja teadmisi ning luua loov kontekst ideede ühiseks uurimiseks ja arendamiseks.

Programmi üldeesmärkide piires julgustatakse õpilasi hindama oma õpivajadusi. Õpilasi julgustatakse otsima palju täiendavaid teabeallikaid ja seejärel kriitiliselt hindama saadud teadmisi. Rõhutatakse eneseanalüütilisest õppimisest ja õppimisprotsessist ning tootest saadavat kasu.

Programmi eesmärk on arendada aktiivseid ja sõltumatuid õppijaid, kes saavad:

  • Määrata oma eesmärgid, määratledes oma õpivajadused ja asjakohased küsimused õppimiseks;
  • Mõelge kriitiliselt teooriale nende ametialase kogemuse valguses;
  • Hallata ja hinnata oma õpinguid.

Tööalane konkurentsivõime

Kõik üliõpilased viivad läbi elukonsultatsiooniprojekti tööstusprojektide juhtimise mooduli kaudu, mis annab võimaluse suhelda tööstuse tööandjatega.

Üliõpilasel on võimalus sooritada praktika moodul. Selle (tasustamata) praktika kestus on kas vähemalt 20 päeva, mis toimub tavaliselt ühe ja poole semestri kestel ühe ja sama päeva jooksul kahe semestri ajal või poolaastal.

Teise võimalusena võivad üliõpilased sooritada praktika (tasuline või tasustamata) 10–12 nädala jooksul (tavaliselt osalevad nad täistööajaga organisatsioonis) ja see viiakse tavaliselt lõpule kolmanda semestri jooksul, mis tähendaks, et osalemine lõplik projekt lükatakse edasi septembrini, kui praktika on lõppenud ja 120 krediiti antakse.

Õpilased täidavad organisatsioonis operatiiv-, järelevalve- ja võimaluse korral juhtimisülesandeid ja -ülesandeid; Praktika ajal peavad õpilased järgima sama töökorraldust nagu teised organisatsiooni töötajad ja tegema rutiinset tööd, mis on kooskõlas õppekava edukaks lõpuleviimisega. Samuti korraldavad nad organisatsiooni vajadustele vastavat tööpõhist projekti.

Lõppprojektina saavad õpilased valida individuaalse konsultatsiooniprojekti.

Enamik neist on õppinud tööstusharudes juhtimisülesandeid.

Sisenemise nõuded

Kõik tulevased üliõpilased peavad vastama Cardiff Metropolitan University vastuvõtu nõuetele üliõpilastele magistriõppes, nagu on kirjeldatud Cardiff Metropolitan University akadeemilises käsiraamatus.

i) teise heakskiidetud kraadi andnud asutuse poolt väljastatud algtase (2: 2 või kõrgem); või
ii) kraadiõppe lõpetanud kvalifikatsioon, mida peetakse kraadiõppe jaoks vastuvõetavaks

Õpilasi, kellel ei ole sellist kvalifikatsiooni, hinnatakse nende sobivuse järgi intervjuu kaudu ja vajaduse korral viidete võtmise kaudu. Lõpetamata isikutel, kellel puudub ametlik kvalifikatsioon (st formaalsed kvalifikatsioonid, mis ei vasta tavapärastele minimaalsetele sissesõidunõuetele), tuleks hüvitada tema asjakohane töökogemus, tingimusel, et sellised kandidaadid on vähemalt kaks aastat vastutavad mis on seotud magistrikraadiga.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem