MSc / PgD / PgC kohtuekspertiisi psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Kohtuekspertiisi psühholoogia magistrikraad on ainuke BPS-i akrediteeritud programm Walesis, pakkudes üliõpilastele ainulaadset võimalust õppida kohtuekspertiisi psühholoogiat Vürstiriigis. Koostöös Tema Majesteedi Vangla- ja Kriminaalhooldusasutustega ning turvaliste kohtuekspertiisi vaimse tervise rajatiste pakkujatega Walesis aitab programmi ajakohastada strateegia väljatöötamise ja poliitiliste otsustega. Walesis töötavate praktikute psühholoogide regulaarne panus võimaldab õpilastel paremini mõista piirkondlikke teenuseid ja nende mõju kohalikule ühiskonnale. Lisaks on programmist kasu mitmete riiklike ja rahvusvaheliste osalejate panusest, kes jagavad oma laialdasi erialaseid teadmisi ja kogemusi kohtuekspertiisi psühholoogia valdkonnas.

2019 kanne: Palun arvestage, et MSc kohtuekspertiisi psühholoogia taotluste esitamise tähtaeg on neljapäev, 27. juuni 2019. Selle programmi populaarsuse tõttu peate esitama oma taotluse esimesel võimalusel. Taotlejad, kes vastavad vajalikele kriteeriumidele, kutsutakse osalema järgmisel taotleja avatud päeval reedel, 3. mail 2019.

Õppimine

MSc kohtuekspertiisi psühholoogia programmi õpetamine toimub valdavalt väikestes gruppides ja on interaktiivne. Uurimismeetodid ja disainimoodul ning doktoritööde seminarid on ainus osa programmist, mida õpetatakse suuremas grupis umbes 40–50 üliõpilast. Selle tulemusena hõlmab õpetamine mitmeid arutelusid, tegevusi, dokumentide hindamisi, juhtumiuuringuid ja rollimängu harjutusi. Programmi keskmes on nii sisu kui ka põhioskused, et arendada kohtupraktika psühholoogia valdkonna spetsialiste paindlike üldoskustega. Need kogemused aitavad kaasa ka õpilaste arengu ja enesekindluse kui iseseisvate elukestva õppijate edendamisele.

Õpilaste õppimist edendatakse erinevate õppimis- ja õpetamismeetodite abil. Nende hulka kuuluvad: loengud, õpikojad, virtuaalne õpikeskkonna kaudu toimuv õppimine, Moodle, samuti iseseisev õpe. Igal üliõpilasel on isiklik juhendaja, kes neid õppeperioodi jooksul toetab.

Ülikool nõuab, et õpilased osaleksid vähemalt 80% programmi õpetatud istungitest.

Tööalane konkurentsivõime

Briti psühholoogiline selts (BPS) on akadeemiline psühholoogia magistriõpe, mis on esimene samm (esimene etapp) BPS-i ja registreeritud praktiku staatusega Chartered Psychologist staatuse saamisel tervishoiu- ja tervishoiutöötajate nõukogus. Kohtuekspertiisi psühholoogia magistriõpe pakub teadmistebaasi ja rakendusuuringute oskusi, mis annavad aluse järgmiseks koolitusetapiks (st BPS 2. etapp või HCPC marsruut) registreerimiseks kohtuekspertiisi psühholoogina tervise- ja hoolekandeasutuste nõukogus. Alates 2019. aasta septembrist ei anta akrediteeritud kraadi, vaid alternatiivset auhinda üliõpilastele, kes ei saavuta iga mooduli vähemalt 50% läbipääsuluba.

Sisenemise nõuded

Hea kiitusega diplom (tavaliselt 2,1 või kõrgem) psühholoogias, alates BPS (British Psychological Society) akrediteeritud bakalaureuseõppe kursusest.

Lisaks eeldatakse, et taotlejad näitavad kogemusi asjaomases valdkonnas, näiteks kogemusi kuriteo valdkonna ohvrite, õigusrikkujate või teenuseosutajatega. Taotluses tuleb tõendada rolli ja vastutust, samuti üksikasju kestuse ja tundide kohta nädalas.

Erandjuhtudel võib programmis osalemiseks kaaluda taotlejaid, kes on saavutanud madalama teise klassi auhinna akrediteeritud psühholoogia bakalaureuse kraadis, kuid kellel on ulatuslik asjakohane töökogemus.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem