MSc / PgD / PgC spordi psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Briti psühholoogilise ühiskonna (BPS) akrediteeritud MSc spordi psühholoogias annab üliõpilastele võimaluse laiendada oma teoreetilist ja rakendatud teadmisi ning arusaamist spordispsühholoogiast toetava üliõpilaskeskse keskkonna raames. Programmi lõpetajad (kes omavad ka kraadiõppe lõpetanud kraadiõppe kraadi) loetakse täidetuks üheks nõudeks ühingu (CPsychol) Chartered Membership'i (Büroo) ja BPS-i spordi- ja harjutuspsühholoogia osakonna täisliikmeks. Programm on mõeldud paindlikuks, vastama õpilaste vajadustele ja arendama erinevaid ülekantavaid oskusi, mis suurendavad nende tööalast konkurentsivõimet. Programmi viib läbi spetsiaalse spordi psühholoogia personali meeskond, kellest paljud on oma valdkonna rahvusvahelises uurimis- ja erialase tegevuse arengus esirinnas. Teooria rakendamine kutsetegevusele on programmi peamine tugevus.

Õppimine

Kõik moodulid, välja arvatud Dissertation Project, on 20 ainepunkti. Sellistele moodulitele eraldatud õpetamise ajakava (kontaktiaeg) on tavaliselt vähemalt 30 tundi, millele on lisatud kuni 60 tundi suunatud õppeaega ja kuni 60 tundi iseseisvat õppeaega. Kontaktiaeg koosneb tavaliselt loengust, seminaridest, praktilistest laboritest / õpikodadest, professionaalsetest külastustest ning individuaalsetest ja grupiõpetustest.

Mooduleid õpetatakse tavaliselt loengutüübi, seminari ja praktiliste sessioonide kombinatsiooni kaudu. Rühma arutelusid ja ülesandeid kasutatakse sageli. Üliõpilaste õppimist toetatakse meie virtuaalse õpikeskkonna (Moodle) abil, mis pakub õppevahendeid lisaks õppekeskuses (raamatukogu) leiduvatele õppevahenditele. Kõik õppijad saavad juurdepääsu isiklikule juhendajale. Esialgu on see tavaliselt programmi direktor, kelle väitekirja juhendaja võtab selle vastutuse hiljem õpilaste õppeprogrammi raames.

Tööalane konkurentsivõime

MSc spordi psühholoogias (BPS akrediteeritud) sobib ideaalselt neile, kes soovivad saada spordi psühholoogideks, samuti õpetajateks, õppejõududeks ja treeneriteks. MSc Sport Psühholoogia edukas lõpuleviimine on osa 1. etapi koolitusest BPS Chartered Statusi suunas ja võimaldab õpilastel 2. etapi koolitusel liikuda, kui neil on täielik GBC liikmelisus.

MSc in Sport Psühholoogia pakub platvormi, kust õpilased saavad jätkata juhendatud kogemusi läbi Briti spordi- ja harjutusteaduste assotsiatsiooni (BASES), mille tulemuseks on potentsiaalne akrediteerimine BASES Accredited Sport ja Exercise Scientist. Programm annab suurepärase hüppelaua üliõpilastele, kes soovivad õppida MPhil / PhD uuringus.

Sisenemise nõuded

Taotlejal peab olema üks järgmistest:

  • Taotlejad peavad omama BPS akrediteeritud bakalaureuse kraadi psühholoogias (2,1 või üle selle) või bakalaureuse kraadi (2: 1 või üle selle) spordi / treeningu teaduses (või sellega seotud programmis), millel on märkimisväärne sportpsühholoogia element.
  • Taotlejal, kellel ei ole esialgset kraadi, peab olema oluline kogemuslik õppimine spordi- ja / või peavoolu psühholoogia valdkonnas.

Rahvusvahelised taotlejad
Üliõpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad esitama tõendid vähemalt IELTS 6.5 standardi või samaväärsuse kohta. Täieliku teabe saamiseks inglise keele ja inglise keele kvalifikatsiooni kohta külastage veebilehe rahvusvahelisi lehekülgi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem