MSc / PgD / PgC spordi toimivuse analüüs

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Nimega Pathways :

  • Rakendatud
  • Analytics

Tulemuslikkuse analüüs Cardiffi spordikoolis

Programm ühendab akadeemilisi, praktilisi ja teaduspõhiseid oskusi, mis võimaldavad teil arendada oma valitud piirkonda. Õpilased võivad valida, kas nad on spetsialiseerunud spetsiifilistele nimetustele Pathways (rakendatud või analüütiline). Applied Pathway valmistab kvalifitseeritud praktikuid välja usaldusväärsete teaduslike põhimõtetega, et rajada oma töö ja arendada arusaamist analüüsi teooriast. Analyticsi Pathway ühendab andmed teaduse oskusi ja teadmisi spordi tulemuste analüüs teooria.

Õppimine

Sport Performance Analysis programm tarnitakse spetsiaalselt ehitatud Performance Analysis Laboratories, kus on lai valik tarkvara nii vaatlus-, tehnika- kui ka andmepõhise analüüsi jaoks nii Windowsi kui ka Maci operatsioonisüsteemides. Professionaalse praktika programm on mõeldud õppima professionaalses töökeskkonnas, mistõttu juurdepääs asjakohastele analüüsiressurssidele sõltub paigutusest.

Kõik moodulid, välja arvatud sõltumatu uurimisprojekt (doktoritöö) ja professionaalne paigutus (rakenduvad ainult magistriõppes osalenud üliõpilastele), on 20 ainepunkti. Iga mooduli tarnimine ajakavaga võrdub umbes 3 tunniga nädalas, millele on lisatud kuni 6 tundi suunatud õppeaega ja kuni 6 tundi iseseisvat õppeaega igal nädalal. Kontaktiaeg koosneb tavaliselt loengutest, seminaridest ja individuaalsetest juhenditest. Mooduleid õpetatakse tavaliselt loengutüübi ja interaktiivse seminari kombinatsiooni kaudu, kus sageli kasutatakse grupi arutelusid ja ülesandeid. Õpilased peavad loenguid osalema ja osalema iga mooduli jaoks suunatud õppetöö ülesannetes. Kõiki mooduleid toetab ülikooli veebipõhine õppeplatvorm, kus on saadaval täiendavad õppevahendid ja teave. Kõiki õpilasi toetatakse juurdepääsu isiklikule juhendajale, kes on tavaliselt programmi direktor. Kui logistiliselt võimalik, siis enamik loenguid on planeeritud esmaspäeviti, sõltuvalt mooduli valikust ei pruugi see olla võimalik.

Tööalane konkurentsivõime

Paljud Cardiffi Met tulemuslikkuse analüüsi lõpetajad töötavad tulemuslikkuse analüüsi valdkonnas. Riiklike juhtorganite, satelliit- ja maapealse televisiooni ettevõtete, jalgpalliklubide, rugby klubide, Walesi spordi instituudi, spordi inglise keele instituutide (piirkondlike keskuste) nõudmiste tõttu on suurenenud karjäärivõimaluste hulk selles valdkonnas. spordi tulemuslikkuse analüüs. See programm valmistab ette õpilasi sporditööstuse analüüsi karjääri jaoks, eriti tööle, mis toimub eliitide esitajatega.

Sisenemise nõuded

Taotlejal peaks tavaliselt olema üks järgmistest:

  • Spordi- või matemaatikaga seotud valdkonna autasustamine (2: 1 või kõrgem) on programmi direktorile sobiv
  • Autasustamine (2: 1 või kõrgem) alternatiivses ainevaldkonnas, mis on programmi direktorile vastuvõetav
  • Kogemused uuringute tegemisel või tulemuslikkuse analüüsi läbiviimisel.
  • Samuti kaalutakse kandidaate, kellel on erakordne ja laialdane töökogemus spordi, juhendamise või tulemuslikkuse alal.

MSc professionaalse praktika jaoks peab taotlejal olema ka asjakohane erialane praktika, mis on korraldatud või taotleb toetatud internatuuri.

Rahvusvahelised taotlejad
Üliõpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad esitama tõendid vähemalt IELTS 6.5 standardi või samaväärsuse kohta. Täieliku teabe saamiseks inglise keele ja inglise keele kvalifikatsiooni kohta külastage veebilehe rahvusvahelisi lehekülgi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem