MSc / PgD / PgC spordihaldus

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

See on kaasaegne programm, mis on suunatud spordi- ja vabaajatööstuse spetsialistidele ja praktikutele, kes soovivad arendada oma juhtimispraktikat ja / või otsida uusi võimalusi. Programm on võrdselt atraktiivne nii hiljuti lõpetanutele kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad arendada oma teadmisi ja tööhõivepotentsiaali (juhendatava praktika või konsultatsioonipraktika kaudu) ja kes soovivad õppida Wales'i peamises ülikoolis spordiks.

Õppimine

Õpilased kogevad tavaliselt nii juhendaja juhitud õppimist (interaktiivsed loengud, seminarid, õpikojad ja õpetused) kui ka iseseisvaid õppimisviise; rõhuasetus on suurema iseseisvuse ja kriitilise mõtlemise oskustel, mis soodustavad positiivset suhtumist elukestvasse õppesse. Üliõpilasel on juurdepääs ka isiklikule juhendajale (tavaliselt oma programmi direktorile) kogu oma kraadiõppe üliõpilaseks Cardiffi spordikoolis.

Mooduleid ei pakuta peamiselt e-õppe kaudu, vaid neid toetavad hästi ülikooli virtuaalses õpikeskkonnas (VLE) kättesaadavad erinevad õppe- ja hindamisvahendid. VLE-d kasutatakse koolis laialdaselt, et muuta õppematerjalid ja ressursid kättesaadavaks. Täiendavas VLE-s kasutatakse ka nii formatiivsetes kui ka kokkuvõtlikes hindamistes ning lõpuks ka õpilastega suhtlemisel. Samuti saavad õpilased toetust nii e-posti kui ka näost-näkku abiga.

Tööalane konkurentsivõime

Programm on suunatud tööalase konkurentsivõime tagamisele nii spordisektoris juba töötavate inimeste karjääri arendamise ja tõhustamise kui ka vahetute koolilõpetajate ja nende karjääri muutmist taotlevate isikute ettevalmistamisel, et nad oleksid tööturul konkurentsivõimelised. Rõhuasetus on isikliku juhtimise ja juhtimisoskuste arendamisel ning julgustame õpilasi töötama koos, et neid arendada.

Cardiffi spordikool

Üldiselt võimaldavad paljud meie tarnimisviisid, klassipõhised ülesanded ja hindamisstrateegiad õpilastel kogeda kaasaegse spordijuhi või juhi töökeskkonnaga seotud konteksti, juhtumikorraldust ja oskusi kontrollitud ja turvalises haridusasendis.

Sisenemise nõuded

Sportjuhtimise ja juhtimise magistriõppe taotlejad peavad vastama järgmistele nõuetele:

  • Auhinnakraad (tavaliselt 2,1 või kõrgem) sobival teemal.
  • Lõpetamata isikuid arvestatakse tingimusel, et kandidaadil on oluline ja laialdane töökogemus spordijuhtimise alal ning tal on kursuse eest vastutav või asjakohane positsioon.
  • Mitte-Ühendkuningriigi taotlejate puhul on selle programmi puhul minimaalne IELTSi inglise keele nõue 6,5 (iga 6,0-ga) või samaväärne.

Rahvusvahelised taotlejad
Üliõpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad esitama tõendid vähemalt IELTS 6.5 standardi või samaväärsuse kohta. Täieliku teabe saamiseks inglise keele ja inglise keele kvalifikatsiooni kohta külastage veebilehe rahvusvahelisi lehekülgi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem