Miks seda muidugi?

Globaalselt rahaliste vahendite, toodete ja tarkvara on muutunud üha keerukamaks ja komplitseeritumaks. Seal on nõudlus turul teadlik lõpetajatele, kes suudavad näidata mõistmist matemaatilisi mudeleid kasutatud nendes toodetes.

MSc kvantiteedi Finance - uuenduslike cross-õppejõud liit Strathclyde Business School ja teaduskonna - on välja töötatud sellele vajadusele. Kursus on mõeldud nii, et õpilased, kes on tugev sobivuse matemaatika, statistika ja informaatika, kuid kes ei ole õppinud neid teemasid üksikasjalikult oma esimese kraadi saab õppida vajalikke oskusi, et liikuda finantssektori.

See kursus valmistab teid karjääri finantskorralduse ja riskijuhtimise. Töö hulka rolle riskifondi juht või finantsanalüütik.

Sul saada:

  • hea mõista rahalise teooria ja analüüs
  • kallinemine finantsturgudel
  • praktilist arusaamist numbrilised meetodid rahanduse
  • Sissejuhatus Programmeerimine rahalise rakendused
  • arusaamist rolli arvutid äriprotsesse

Mis sa uuring

Õppekava annab tasakaalu finants- ja matemaatiline teooria, arvuti rakendusi selle teooria ja praktilised oskused ja teadmised.

Core klasside võetud esimesel poolaastal ja aadress teemasid, nagu põhimõtteid rahanduse ja kvantitatiivseid meetodeid rahanduse, samuti sihtasutuse klasside matemaatika, statistika ja arvuti teadust.

tööpraktika

Sul võib olla võimalik teha tööstus põhineb MSc projekti. See toimub kolmanda semestri jooksul juuni ja septembri vahel. Paigutuse saab Ühendkuningriigist või mõnes teises riigis ja on tavaliselt makstud internatuuri. Aastal 2014 oli meil õpilased paigutatakse pankade Prantsusmaal ja Maltal.

Rajatised

Matemaatika ja statistika on õpetamise toad, mis annab teile juurdepääsu kaasaegsetele õppevahenditele ja juurdepääsu University arvuti laborite kogu vajaliku tarkvara saadaval.

Sul on ka juurdepääs ühise ruumi rajatis, mis annab teile kaasaegne ja paindlik ala, mida saab kasutada individuaalseid ja grupi õppetöö ja on ka lõõgastav sotsiaalne ruum.

Riiki sisenemise nõuded

Autasud kraadi või ülemere samaväärne, raamatupidamise, majanduse, tehnika, äri uuringud või ainevaldkonnas tugeva kvantitatiivse element.

Taotlused on oodatud ka need, kellel on vastav kutsekvalifikatsioon, või need, kes suudavad tõendada asjakohaste praktiliste kogemuste.

Karjäär

Financial tööriistad, toodete ja tarkvara on muutunud üha keerukamaks ja komplitseeritumaks ning seal on vaja rahanduse valdkonnas end ise reguleerima, sest see tunnistajate enneolematut kasvu. Turu-teadlik rahanduse lõpetajad, kes mõistavad, matemaatilisi mudeleid arendada nende toodete ja arvuti rakendusi on palju nõudlust rahvusvahelised organisatsioonid.

Toetudes ekspertide akadeemilise panuse kolm osakonda - Accounting & Finance, matemaatika ja statistika ning Computer & Information Sciences - See üheaastane programm on välja töötatud, et valmistada osalejaid ette karjääri sellistes valdkondades nagu finantskorralduse ja riskijuhtimise, ja väga kvantitatiivne rolle, nagu riskifondide juhtide ja finantsanalüütikud.

Samuti teeme tihedat koostööd ülikooli Töö Service. Nad annavad nõu ja suuniseid karjääri planeerimine ja otsin ja tööle kandideerimisel. Lisaks nad haldavad ja avaldada lõpetanud ja töökogemust võimalused.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 29 kursust University of Strathclyde Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
21,500 GBP
Rahvusvaheline tasu 2017/18
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date