Kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide finantssektoris võib oodata kulutada suur osa oma karjääri rahvusvahelises keskkonnas ning meie MSc on kavandatud seda silmas pidades. Ajal oma õpinguid sa leiad ennast kosmopoliitne keskkond, kus saate teada, et arendada kriitiline arusaam põhimõtteid, teooriaid, kontseptsioone, kontekstides, lähenemised ja probleemid kesksel rahvusvahelise rahanduse, raamatupidamise ja ökonoomika maailmamajanduses. Samuti arendada oskusi kasutada tööriistu, tehnikat ja uurimismeetodeid, saate tutvuda eetiline ja kutsestandardid rahanduse ja raamatupidamise, rahvusvahelises keskkonnas ning toetab omandada eetilist teadlikkust ja heli otsuse tõlgendamisel keerulised funktsioonid institutsioonide maailmamajanduse süsteem (nt raamatupidamine teadete rahvusvahelised ettevõtted).

Sa arendada nende võimeid interaktiivne õpikeskkond, töö tõeline äri, raamatupidamise ja rahalisi probleeme, et juhid puutuvad rahvusvaheliste seaded. Võite töötada esimese juhina simuleeritud ettevõtete ja seejärel kanda see koolitus, mis aitavad teil suhelda kohalike ettevõtete ja kutseühinguid, et parandada oma teadlikkust kaasaegse juhtimise tavasid firmades, mis on ülemaailmse tegevuse. Meie Global Growth nädal on kõrge kohapeal programmi ja toob DBS põhitäitja kohalike ettevõtete globaalse haardega nagu Michelin, NCR ja Heineken, kes vabalt suhelda õpilastele.

Professional akrediteeringuid Praegu viiakse lõpule ning vajab, sõltuvalt oma huvid, meie Programmi saab kohandada pakkuda professionaalset akrediteeringuid alates CFA Cima, ACCA eri tasanditel

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Abertay Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
- Tasud tuleb kinnitada
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev