Jätkusuutlikkuse haridus (EfS) on kaugõpe kraadiõppe kursus magistriõppe tasemel, mille viib läbi ekspertide rühm. Kursus pakub isiklikku ja erialast arengut huvitatud või juba kaasatud inimestele, sillutades teed säästvama maailma mõistmise, hariduse või jätkusuutlikkuse edendamise suunas. Kaugõppe ainulaadne struktuur võimaldab rahvusvahelistel üliõpilastel saada Ühendkuningriigilt kogu maailmas tunnustatud kvalifikatsiooni.

Kui otsite õppima Londonis, siis pakume ka üliõpilastele täistööajaga võimalust.

Kuigi paljud meie õpilased on haridustöötajad või valitsusväliste organisatsioonide haridus-, koolitus- või kampaaniatöötajad, kutsume me ka õpilasi paljude teiste taustaga, sealhulgas tervise, meedia, äri, valitsuse, botaanika ja zooloogiaga.

Kas teadsite, et oleme ainus ülikool, mida mainitakse UNESCO heade tavade Ühendkuningriigis EFSi juhtumiuuringutes?

6 põhjust siin õppida

 • Muudatuste tegemine:
  Jätkusuutlikkuse alane haridus on seotud inimeste mõjuvõimu muutmisega jätkusuutliku tuleviku suunas.
 • Globaalne ulatus:
  virtuaalse õppekeskkonna kaudu läbiviidud kaugõppe kursus.
 • Ainulaadne:
  Esimene ja ainus magistriprogramm jätkusuutliku hariduse valdkonnas. Välja töötatud vastuseks 1992. aasta Rio Maa tippkohtumisele ja mis võeti kasutusele 1994. aastal ja mida ajakohastatakse pidevalt.
 • Ulatuslik raamatukogu:
  juurdepääs paljudele lugemismaterjalidele, kõik vajalikud vahendid.
 • Karjääriarendus:
  MSc on võimaldanud vilistlastel tagada uued rollid valitsusvälistel organisatsioonidel, valitsusasutustel ja haridusasutustel.
 • Liituge globaalse õpikoguga:
  Kursuse veebipõhine laad viib teid otsesesse kontakti teiste riikide osavõtjatega; liituda kasvava hariduse jätkusuutlikkuse praktikute õpikoguga.

Meie kirg jätkusuutliku tuleviku vastu

Koostatud Maailma Loodusfondiga (WWF), Oxfamiga ja ELiga, on kursus rajatud keskkonna- ja arendusväliste organisatsioonide ning hariduskogukonna teadmistele. See käsitleb jätkusuutlikkuse teooriat ja praktikat ning võimaldab teil uurida ja laiendada rolli, mida Euroopa kvalifikatsiooniraamistik võib mängida haridusalastes, sotsiaalsetes, poliitilistes ja majanduslikes muutustes.

Rahvusvaheliselt tunnustatud

Alates selle loomisest 1994. aastal on see rahvusvaheliselt tunnustatud ja uuenduslik auhind kaasa toonud ja edendanud mitmekesisust ja kaasatust. Meie juured on 1992. aasta ÜRO Maailma tippkohtumisel Rio, Brasiilias ja EfSis, mis on esimene selline magistriprogramm, pakub dünaamilist liidese EfS-i teooria ja praktika vahel ning edendab keskkonna- ja arenguprobleemide integreerimist tekkiva kontseptsiooni rõhutades samal ajal hariduse rolli jätkusuutliku maailma ülesehitamisel.
LSBU EfSi kursus on olnud LSBU kui ÜRO piirkondliku säästva arengu hariduskeskuse arendamisel oluline roll. See pakub palju unikaalseid omadusi, mis parandavad teie rahvusvahelist kogemust ja tutvustavad teid sarnastel kaalutlustel tegutsevatelt spetsialistidelt, kes muudavad maailma.

Miks õppida säästvat haridust?

 • Arendada oma teadmisi, oskusi ja teadmisi suhtlemisel, õpetamisel ja jätkusuutlikkuse toetamisel
 • Kinnitage oma eetika ja väärtused efektiivsesse praktikasse ja juhtima jätkusuutlikumat maailma
 • Rakenda oma kursuste reaalses kontekstis ja alusta jätkusuutlikkuse muutmiseks vajalikke muudatusi
 • Kasuta erinevaid suurepäraseid online-kursuse materjale ja ekspertide juhendajaid, kellel on selles interdistsiplinaarses valdkonnas üle 21 aasta kogemusi
 • Liitu ülemaailmse haridushariduse kogukonnaga, kus osalevad õpilased paljudes riikides, sealhulgas Ugandas, Rootsis, Hiinas, Austraalias.
 • Kasuta praktika ja praktika võimalusi meie jätkusuutlikkuse huvirühmade või Londoni RCE-ga


Põhikursuse info - režiimis tellitud

Režiim

Moodulid

Kõik moodulid kasutavad mitmesuguste ülemaailmsete piirkondade juhtumianalüüse ja näpunäiteid ning on kavandatud kasutamiseks mis tahes hariduse või riigi konteksti jaoks.

 • Sissejuhatus haridusse jätkusuutlikkuse tagamiseks
 • Väärtused ja osalemine EFSis; kohalikust maailmast
 • Juhtimine, õppimine ja kliimamuutused: jätkusuutlikkuse revolutsioon
 • Keskkonna ja arengu teooria ja perspektiivid
 • Teadus ja kultuur säästva arengu alal
 • Säästva arengu alase hariduse uurimine
 • Doktoritöö (ainult MSc)

Tööalane konkurentsivõime

Tööandjad on leidnud, et programm on võimaldanud õpilastel töötada ja tõhustada töö tavasid praeguste teooriate ja arutelude valguses. See on viinud mitmete organisatsioonide poole, kes sponsoreerivad oma töötajaid programmi elluviimiseks suutlikkuse suurendamise ja töötajate arendamise vahendina. Paljud EFSi lõpetanud on jõudnud edutamisele, karjäärile või on kasutanud kursust oma karjäärisuundumuste muutmiseks.

Jätkusuutlikkuse oskused on 21. sajandil olulised karjäärivõimalused ja seda kvalifikatsiooni on tunnustanud tööandjad, nagu näiteks ajakirjandus, riiklikud keskkonnajuhtimisasutused, valitsusministeeriumid, koolid, keskkonna- ja arengusektori valitsusvälised organisatsioonid. EFSi lõpetajad on läinud kasumi edendamisele, karjäärile või on kasutanud kursust oma elu või karjääri suunamiseks. Näited lõpetajatest töökohtadest on haridusnõunik UNICEF, kommunikatsioonijuhataja, Transition Town vabatahtlike korraldaja, keskkonnaalase uudiste toimetaja, haridusjuht botaanikaaed, õppekavajuht, koolide inspektor.

Kursuse kvaliteeti on kinnitanud UK Commonwealth stipendiumikomisjon, kes on sõlminud üle 100 stipendiumi. Paljud organisatsioonid, nagu World Wide Nature Fund ja Oxfam, on samuti sponsorinud oma töötajaid programmi elluviimiseks suutlikkuse suurendamise ja töötajate arendamise vahendina.

Kursus pakub järgmisi ülekantavaid oskusi, mida tööandjad hindavad:

 • Efektiivne suhtlus
 • Võime rakendada teooriat praktikas
 • Muutuste mõistmine ja juhtimine
 • Probleemide lahendamine ja strateegiline planeerimine
 • Kriitiline mõtlemine
 • Holistiline mõtlemine
 • Õppekava juhtimisoskused.

Professionaalsed lingid

Londoni piirkondlikku ekspertkeskust EFS (RCE) haldab London South Bank University ja see on tihedalt seotud EFS programmiga. Partnerid on koostatud mitmesugustest organisatsioonidest, sealhulgas kaitserühmadest, arenduskoolituskeskustest, ülikoolidest ja kolledžitest, eetilistest äriorganisatsioonidest, kogukonnarühmadest. See annab võimaluse paigutustele ja projektidele ning võimalus osaleda üle 130 RCE-ga globaalses õppimisruumis. Keskus on akrediteeritud ÜRO ülikoolide säästva arengu uuringute instituudi poolt, samuti korraldatakse seminare ja konverentse. Programmi rikastavad EFSi spetsialistide juhendajad, kes on valdkonna praktikud.

Programm korraldab iga-aastase konverentsi EFSi valdkonnas tunnustatud peaesinejatega. Hiljutised toetajad on järgmised:

 • Ann Finlayson, Ühendkuningriigi säästva arengu komisjon;
 • Dr Mae-Wan Ho, ühiskonna teaduse instituudi direktor;
 • Alan Simpson, MP;
 • Professor Stephen Sterling;
 • Professor Charles Hopkins, Unesco õppetool ESD Yorki ülikoolis Torontos;
 • Dr Dorcas Otieno Direktor Piirkondliku teadmiste keskus ESD, Nairobi, Kenya.

Õpetamine ja õppimine

Meie eesmärgiks on aidata teil saada tõhusaks vahendiks jätkusuutlikkusega seotud õppes ja hariduses. Me teeme seda, uurides seda, kuidas õppida muutusteks isiklikes, sotsiaalsetes ja ökoloogilistes valdkondades, mis on vajalik jätkusuutlikkuse mõistmiseks, arendamiseks ja edendamiseks. Kui olete oma programmi täitnud, olete saavutanud isikliku ja professionaalse arengu, mis on vajalik muutuste tõhusaks vahendiks.

Kursuse ülesehitus

Sessioonid toimetatakse kaugõppe ja veebitegevuste abil valikuliselt - igakuine laupäevane koolide kiirkursus - igakuine laupäevane kool.

Õppevahendid

Sellises arenevas valdkonnas nagu EfS on teooria ja praktika vaheline seos veelgi olulisem. Teooria teavitab praktikat ja praktikat, omakorda toidab teooriat. Seetõttu läbivad meie õppematerjalid pideva ülevaatuse ja ajakohastamise. Võrgustike loomine on oluline element, et tugevdada meie peamist positsiooni teooria-praktika liidesena EfSis. Meie programmides kasutatav Blackboard'i e-õppe süsteem annab õpilastele ja juhendajatele võimaluse õppida, arutada ja arutada erinevaid EfS-i aspekte, sõltumata nende asukohast.

Saate kõik vajalikud materjalid sõltumatuks uuringuks kindlaksmääratud aja jooksul, mis sisaldab järgmist:

 • põhiteemade, arutelude ja teooriate tutvustamise juhend
 • erialaste võtmesõnadega kursuste lugeja
 • täiendav materjal (nt täiendav kirjalik materjal või DVD)
 • juurdepääs veebipõhistele õppimisvõimalustele EFS blackboardi veebisaidil

Hinnangud

Kogu hindamine toimub kirjalikult. Näiteks essee kirjutamine, raporti kirjutamine, programmide kavandamine või uurimistöö.

Üliõpilaste kogukonna veebileht

Meil on üliõpilaspõhine kogukonna veebisait, mis annab täiendavat teavet hariduse jätkusuutlikkuse ja meie meeskonna kohta.

Riiki sisenemise nõuded

Edukaks rakenduseks on vaja vähemalt 2: 2 auhinda Suurbritannias, ELis või Rahvusvahelises Ülikoolis (bakalaureusekraad, mis on võrdväärne Ühendkuningriigi teise klassi auhindade alamklassiga) või samaväärse kutsekvalifikatsiooni / kogemusega.

Me tervitame samaväärseid kvalifikatsioone kogu maailmast. Rahvusvaheliste üliõpilaste ingliskeelne kvalifikatsioon: IELTS skoor 6,5 või samaväärne.

Kuigi meie programm on mõeldud peamiselt haridustöötajatele ja kommunikaatoritele, kes püüavad saavutada säästvat maailma, tervitame me kõiki teisi taustapilte, tingimusel et nad on pühendunud jätkusuutlikkuse muutumise tegurile nende professionaalses, sotsiaalses või kultuurilises kontekstis. Me tervitame tudengeid kõikjalt maailmast ja vaatame seda rikkalikku mitmekesisust kui vara EfSi väljakujunenud valdkonda ja ka meie programmi.

Osalise tööajaga vahetavad õppijad peavad taotlema hariduse jätkusuutlikkuse vormi (vt jaotist "Kuidas rakendada"), mitte UKPASSi kaudu.

Kuidas kandideerida

Juhised kodu / ELi taotlejatele

Režiim

Kraadiõppe üliõpilased ja üliõpilased peaksid rakendama meie spetsiaalset rakendussüsteemi. Täielik teave selle kohta, kuidas seda teha, antakse meie kraadiõppe üliõpilaste ja meie uurimistöö üliõpilaste osas „Kuidas taotleda”.

Majutus

Õpilased peaksid London South Bank University (LSBU) kandideerima nii kiiresti kui võimalik, kui oleme teinud ühe meie akadeemilise kursuse koha pakkumise.

Rahandus

See on hea mõte mõelda, kuidas maksate ülikooli õppemaksu ja hoolduskulusid, kui olete endiselt õppimise kohta. Pidage meeles, et üliõpilaste finantseerimise taotlemiseks ei pea te kurssi kinnitatud kohta ootama.

Kraadiõppe rakendusteenus

Broneerige istung ühe meie spetsialistiga asjatundjaga. Ühe nõustamisseansi ajal annavad nad teile nõu LSBU kraadiõppes, mis vastavad teie huvidele ja kogemustele.

Valmistuge alustama

Aitame oma õpilastel ülikoolis valmistuda juba enne semestri algust. Et teada saada, millal peaksite LSBU majutuse või üliõpilaste finantseerimise taotlema, lugege selle kursuse vahekaarti Kuidas rakendada.

Tervitusnädal

Enne kursuse alustamist saadame teile teavet selle kohta, mida peate tegema, enne kui jõuate ja esimese paari päeva jooksul ülikoolilinnakus. Protsessi kohta saate lugeda meie tervitusnädala lehekülgedel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 34 kursust London South Bank Universityis »

Viimati uuendatud February 24, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 23, 2019
Duration
16 kuud
Päevane õpe
Price
7,875 GBP
Täistööajaga UK / EU kogutasu: £ 7,875; Rahvusvaheline tasu: £ 13,780
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 23, 2019
End Date
okt 31, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 23, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
okt 31, 2020