MSc pilv tehnoloogia ärijuhtimist

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Cloud Tehnoloogia ärijuhtimise

Master of Science (MSc) on kavandatud, et meelitada inimesi esimese astme Computer Engineering / Infotehnoloogia seotud teemadel. Muidugi on Cloud Management Business on unikaalne, sest see on välja töötatud koostöös Wharfedale Technologies, Inc (WFT) - liider pakkudes uuenduslikke SAP teenuste pilv.

Moodulite kursus tutvustada õpilastele erinevate valdkondade Cloud tehnoloogia samuti ettevõtlusega seotud teemasid, nagu, projektijuhtimine, juhtimine, ettevõtluse ja strateegia. Spetsialistid Wharfedale Technologies õpetab kõiki pilv seotud teemadel silmitsi Maltal.

MSc pakub GCM on eesrindlike tehnoloogiliste kraadi ärijuhtimine. MSc on tunnustatud kvalifikatsioon kõrgemasse valdkonnas tehnoloogia.Lisaks neile, kes on edukas selles muidugi on strateegiline teadmisi, arusaamist ja mõistmist, et saada edukas liider selles väga tehniline ala. Teise nad on kasutusele võetud mõiste ettevõte ja võib valida, kas alustada oma äri Cloud domeeni. Kolme semestri täistööajaga MSc eesmärk on valmistada ette kõrgharidusega juhirolli tipptasemel tehnoloogia organisatsioonides.


Miks hariduselt Cloud Tehnoloogia ärijuhtimise

Infotehnoloogia (IT) maastik on üha arenev. Viimase paari aasta jooksul on toonud kaasa muutusi, mis on sisukas ja kasulik ärimaailmas. Nagu me vaatame tulevikku, siis on tõenäoline, et rohkem ja rohkem äriühingutele hindab oma praeguse IT topograafia ja liikuda rohkem arvesse Saas (Software as Service) mudelit, mis on ajendatud Cloud platvormi ja tehnoloogia.See tagab mitte ainult kulude kokkuhoid, vaid eemaldab koondatud riistvara. See tähendab, et ettevõtted peavad ümber oma sisemine IT vajaduste ja kasutuselevõtu strateegia. Nad oleks vaja ressursse sügav mõistmine Cloud (era-ja hübriid) tehnoloogiat, mida rakendatakse nende andmekeskuste. Cloud infrastruktuuri spetsialiste palju ihalda ja on suur nõudlus, sest nad on vaja liikuda andmed ja sealt oma andmekeskuste ja eemaldage sisemine latency pilv põhised rakendused. Tekib tohutu vajadus spetsialistid, kes suudavad mõista ja rakendada eri ERP rakendusi, samuti hallata andmeid ja eri turvalisuse aspekte ümber. Täiendav kursus näitab, kuidas kaart piires erinevaid rakendusi äriprotsessi. Projektijuhid jooksul IT ruumi on vaja tunnis, sest nad peavad rakendama süsteeme vähem sisemise IT-ressursse.Täiendavad andmed integratsioon nõuavad spetsialistid, kes mõistavad juhtimise mitu pilve põhinev müüjad, mis põhjustab andmete silohoidlad, mis tuleb integreerida ühtseks andmete mudelit.

Viimati uuendatud sept 2013

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Global College Malta is a tertiary education private institution established in 2012 offering degree courses according to British standards in SmartCity Malta. Our first courses commence in September ... Loe edasi

Global College Malta is a tertiary education private institution established in 2012 offering degree courses according to British standards in SmartCity Malta. Our first courses commence in September 2013.Our aim is to provide international quality education and research in a supportive environment, producing graduates who will use their education to benefit themselves and society. Näita vähem