MSc Power Electronics ja draivid

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

See koolitusprogramm on välja töötatud nii, et oleks tagatud ajakohane ja dünaamiline jõuelektroonika, draivide ja nende rakenduste kursus.

Elektrienergia juhtimine ja ümberkujundamine tahketevõtete tehnikatega on nüüd tavaline nii kodu- kui ka tööstuskeskkonnas. Hiljutine hinnang näitas, et üle 40% kogu toodetud elektrienergiast läbib räni enne lõpliku sihtpunkti jõudmist.

Elektroonikaseadmete - seadmete, muundurite, juhtimisteooriate ja mootorsõidukite juhtimissüsteemide - erinevate teadusharude teadmised ja mõistmine on seetõttu kõigi elektriinseneride jaoks oluline.

Selle kursuse eesmärk on pakkuda erialast haridust jõuelektroonika alal ja juhtida tehnikaid, mis hõlmavad võtmepõhimõtteid koos kaasaegsete rakenduste ja praeguste tavadega.

Võtme faktid

 • Nottinghami Elektri- ja Elektrotehnika osakond on juba pikka aega olnud jõuelektroonika ja draivide valdkonnas teaduse ja õpetamise esirinnas.
 • Engineering Engineering on Ühendkuningriigi teadustööjõudu kolmandas kohas, mis kuulub REF 2014-sse, Briti valitsuse teadustegevuse tipptaseme raamistikku. Rohkem kui 98% inseneriennetustest on rahvusvahelise kvaliteediga, kusjuures 85% liigitatakse maailma juhtivateks või rahvusvaheliselt suurepäraseks.
 • See kursus on akrediteeritud Instituudi Engineering & Technology (IET) täita täiendavaid õppe nõuded Chartered Engineer.

Kursuse üksikasjad

See kursus õpetatakse täistööajaga üle 12 kuu ja koosneb 120 ainepunkti õpetanud moodulid ja 60 krediidi sõltumatu uurimisprojekti.

Sellel kursusel on tugev moodulite südamik, kusjuures mõningate valikuliste elementide valimiseks lähtutakse individuaalsest huvist. Valikuline õpetatav mooduli kaal on Core - 75/25.

Projekti planeerimine ja ettevalmistamine toimub kevadsemestril.

Teid õpetatakse, kasutades ajakohaseid tavasid, sealhulgas asjakohaste elektrooniliste vahendite kasutamist. Õpetamine on loengute, töötubade, laboratoorsete tööde, juhendamiste ja projektide kombinatsioon, mille hindamine toimub tavaliselt ametlike eksamite ja kursuste abil.

Õpitulemused

Kursuse peamised õpitulemused on mõeldud õpilastele:

 • saada asjakohaste seadmete ja tarkvara pädevateks kasutajateni
 • arendada probleemide lahendamise oskusi
 • arendada võimet mõelda loogiliselt ja kriitiliselt
 • arendada põhjalikku arusaamist praegusest praktikast ja selle piirangutest ning hinnata tõenäolisi uusi arenguid elektri- ja elektriseadmete valdkonnas.
 • arendada tunnustust jõuelektroonika, selle kontrolli ja realiseerimisega seotud väljakutsete üle

See kursus asub Nottinghami ülikooli pargi ülikoolilinnakus Suurbritannias. Lisateavet University Parki ülikooli kohta või virtuaalset ringreisi.

Moodulid

Valikuline õpetatav mooduli kaal on Core - 75/25.

Põhimoodulid

 • Advanced AC Drives koos projektiga (kevad): 20 krediiti
 • Advanced Control System Design koos projektiga (sügisel): 20 ainepunkti
 • Advanced Power Conversion (kevad): 10 krediiti
 • Elektrilised ja elektroonilised alused magistriõppeks (sügis): 10 krediiti
 • MSc projekti (kogu aasta) 60 ainepunkti
 • Elektroonikaseadmete integreerimine (sügis): 10 krediiti
 • Energiasüsteemid kosmoses, mere- ja autotööstuses (kevad): 10 krediiti
 • Teadusuuringute projektikorraldus ja disain (kevad): 10 ainepunkti

Valikulised moodulid

Õpilased saavad valida allolevast nimekirjast kaks või kolm moodulit, et moodustada ülejäänud 30 ainepunkti õpetatud mooduleid.

 • Laiendatud elektrimasinad (kevad): 10 krediiti
 • Elektrimasinad, juhtimissüsteemid ja -rakendused (sügis): 20 AP
 • FAKTE JA Distributed Generation (kevad): 10 krediiti
 • Elektroonilised rakendused ja juhtimine (sügis): 20 krediiti
 • Power Networks (kevad): 10 krediiti

Üliõpilased, kes on ületanud ülalnimetatud moodulid osana varasemast Nottinghami ülikooli kursusest, ei saa uuesti mooduleid võtta. Kui teil on, võite konsulteerida kursuse direktoriga, kes valib varem uuritud alternatiivsed moodulid.

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Keskmine palga algus ja karjääriareng

2016. aastal oli 94,2% õppejõududest, kes olid töökohal kättesaadavad, kindlustanud töö või täiendõppe kuue kuu jooksul pärast lõpetamist. Keskmine sissemakse oli 31 959 naelsterlingit, suurim oli 100 000 naelsterlingit.

* Täiskoormusega kodus kõrgkooli kraadiõppurid, 2015/16. Palgad arvutatakse Ühendkuningriigis täistööajaga töötasu alusel.

Meie magistrandid tõusevad suures osas rahvusvaheliste firmade või valitsusasutustega projekteerimise ja arendamise huvitavate rollide poole, saavad konsultatsioonipostid juhtivate lepinguliste konsultatsiooniettevõtetega või edukate akadeemiliste karjääridega.

Elektri- ja elektroonikaseadmete osakonna lõpetanute karjääri sihtkohad hõlmavad IT-ärianalüütikuid, süsteemide projekteerijaid, programmeerijaid, tarkvaraarenduse spetsialiste ja tootmistehnikuid, samuti elektriinseneride ja inseneride spetsialiste.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottinghami ülikool nimetati Ühendkuningriigi parimaks ülikooliks lõpetajate tööhõiveks, 2017. aasta The Times ja The Sunday Times hea ülikooli juhend.

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

Need, kes asuvad magistriõppesse uurimisvõimalusega koos meiega, saavad toetust mitte ainult tihedas kontaktis juhendajatega ja konkreetse väljaõppega, mis on seotud teie uurimisvaldkonnaga, vaid ka karjääri- ja tööalase teenistuse spetsiaalsete karjäärinõuete kaudu.

Meie karjääride ja töövõimaluste teenus pakub mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas nõustamisseansid, tööandjate üritused, värbamislaevad ja oskuste töökojad - ja kui olete lõpetanud, on teil juurdepääs teenusele kogu eluaja jooksul.

* Graduate Market 2013-2017 , High Fliers Research.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: kõrge 2: 2 või samaväärne elektri- ja / või elektroonikaseadusandlusega või muu asjakohane tase
 • IELTS: 6.0 (vähemalt 5,5 ükskõik millises elemendis)
Viimati uuendatud November 2018

Teave kooli kohta

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. Näita vähem
Nottingham , Oviedo , Ningbo + 2 Rohkem Vähem