Programmi eesmärk on mahutada üha kasvav nõudlus ning puudus protsessi ohutuse spetsialistid Malaisia ​​ja ka Aasias ja Vaikse ookeani piirkonnas. Hiljutine statistika Malaisia ​​näidata tohutu arengu suurõnnetuse ohuga ja Non-suurõnnetuse ohuga näitab nõue enam protsessi ohutuse insenerid juhtida protsessi ohutuse ohud. Nõue on pädev protsessi ohutuse praktikud kaugelearenenud protsessi ohutuse teadmised ei ole ainult täita regulatiivseid nõudeid, vaid ka oluline vältida suurõnnetuste, näiteks tulekahju, plahvatus ja toksiliste vabastamise kaitsta inimesi, keskkonda, vara ja maine. Seega, tehes tihedat koostööd juhtiva asutuse, Mary Kay O'Connor Process Safety Center (MKOPSC), UTP töötanud vahet ja viib MSc protsessi ohutuse programmi selles piirkonnas.

MSc protsessi ohutuse programmi toetab hiljuti ettepaneku tõusta ohutusnõudeid Malaisia ​​parandamise kaudu kontroll Suurõnnetuse ohtu (CIMAH) 1996 määrused kinnistada Process Safety Management (PSM) standardi inculcating PSM elemendid kõigil on taime elutsükli. Üliõpilased, kellel taustal inseneri ja teaduse kraadi suudavad integreerida oma põhialuste teadmisi veelgi suurendada tööstusliku tegevuse protsessi ohutuse seisukohast toota turvalisem tööstusharudes.

Eesmärgiga pakkuda MSc protsessi ohutuse on anda lõpetajale ja praktiseerivad insenerid arenenud teadmised ohutuma projekteerimise ja opereerimise töötlemisettevõttesse suurõnnetuse vältimiseks spetsiaalselt tulekahju, plahvatus ja toksiliste vabastamist. Eesmärk programm on toota lõpetajatele, kes suudavad rakendada protsessi ohutusalaseid teadmisi ja riske maandada suunas vältimine ja leevendamine ning suurõnnetustele reageerimise ja kaod protsessis paigaldus.

Sisenemise nõue

Bakalaureusekraad koolilõpetaja

  • Kandidaadid peavad olema hea bakalaureuse kraadi Engineering / Science või samaväärne minimaalse CGPA 3,00 / 4,00

või Harjutamine Engineers

  • Bakalaureusekraad koolilõpetaja koos vähemalt 3 aastat töökogemust

Inglise nõue

  • Vähemalt TOEFL skoor 550 või IELTS skoor 6,0 või samaväärne
  • Taotlejad, kes on inglise keelt emakeelena kõnelejad või kellel on kraad inglise keskmise õppetöö võib sellest nõudest vabastatud.

Kursuse ülesehitus

Sisu moodulite väljatöötamine koos Mary Kay O'Connor Process Safety Center (MKOPSC), USA. Moodulid on hinnanud ka ekspertide poolt alates nafta- ja gaasitööstuse Malaisia ​​ja väljaspool Malaisia ​​nagu Austraalia ja Ameerika Ühendriigid. Kursus on mõeldud meelitada värskelt lõpetanud ja töötavad spetsialistid.

Juba esimene partii selle MSc, juhendaja valitakse MKOPSC, samal ajal kui teised partiid kaasab grupiõpet UTP õppejõud ja protsessi ohutuse praktikud tööstusharudes. Seal on 5 põhilisi kursusi, 7 tehniliste valikained kursused (valida 3), 2 juhtimise valikainete kursused ja projekti valmimiseni kogu uuringu.

Programmi õppekava struktuur

Kursused krediidi tundi
PÕHIKURSUSED -
Põhimõtted protsessi ohutuse korraldamise 4
Põhimõtted Hazard Analysis & Riskijuhtimise 3
Süsteem Safety Engineering 3
Seif projekti ja käitamise 4
Inimtegurid 3
TEHNILINE VALIKAINED (Vali 3) -
Tulekahju ja plahvatuse ehitus 3
Tööhügieeni ehitus 3
Riskianalüüsi kvantitatiivne 3
Protsessi Plant Integrity ja töökindlus 3
Vahejuhtumite vältimise ja Emergency Management 3
Keskkonnariski ja mõju hindamine 3
Korrosioon ehitus 3
MANAGEMENT VALIKAINED (Vali 1 valikained) -
Projektijuhtimine (Core) 2
Engineering Economy (Valikainete) 2
Strateegiline juhtimine (Valikainete) 2
PROJEKTI -
Industrial / teadus põhineb projekti 10
kogu kreeditsumma 40

Toimumiskoht

Universiti technology PETRONAS (UTP), Perakin, Malaisia
Menara Bank Rakyat, Kuala Lumpur, Malaysia

Programmijuht:
Dr Risza Rusli (risza@petronas.com.my)
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Universiti Teknologi PETRONASis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
70,000
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date