MSc Public Economics

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc avaliku majanduse

Lühidalt

 • UCAS kood: L1T209
 • Kursuse kestus: 1 aasta (täistööajaga)
 • Õppetöö: täistööaeg
 • Asukoht: Durham City
 • Alguskuupäev: 10.02.2017, 02.02.2018

Kirjeldus

Meie MSc programmid majandusteaduses annab sulle võimaluse varustada ennast vajalike oskuste ja teadmiste karjääri majandusteaduse ja sellega seotud erialadel.

Programm koosneb komplekt südamik ja valikainete moodulitest, mis lõpeb praktikale ettevõtmine projekti või teadustöö väitekirja.

Core ja Valikmoodulid

Core moodulid annavad aluse teadmisi ja mõistmist.

 • Advanced makroökonoomika
 • Täpsem mikroökonoomika
 • Avalik valik
 • Avaliku sektori ökonoomika

Sa õpid ka üks järgmistest paaridest:

 • Ökonomeetria I ja ökonomeetria II
 • Ökonomeetria I ja Microeconometrics
 • Econometric meetodid ja Microeconometrics
 • Econometric meetodid ja Financial modelleerimine ja Äri prognoosimise

Seejärel valida kahe Valikmoodulid. Nimekirja moodulid võivad erineda aasta-aastalt, kuid on tavaliselt lisatud: Käitumist Finance and Economics; Development Economics; Ökonomeetria II; Keskkonna ökonoomika ja poliitika; Keskkonna hindamine; Eksperimentaalse Majandus-ja rahandusministeerium; Mänguteoreetiliste; Industrial Organisation; International Economics; International Finance; Turu Mikrostruktuuri; Microeconometrics; Monetaarökonoomika; Raha ja panganduse; Natural Resource Management.

Doktoritöö / Äri Projekt või paigutamine

Kolmandas perspektiivis siis täielik 12000 sõna väitekirja, mis võib toimuda nõustamise projekti organisatsioonis ajal paigutuse või mõne meie rahvusvahelise partneri institutsioonid. Juhendatud õppejõud vastava kogemusega, saate uurida detailsemalt teema, mida olete juba õppinud osana oma programmi.

See on võimalus, et teil arendada oma äri teadmisi ja tutvustada oma analüüsi ja ideid akadeemiline ja professionaalselt; ühendada kriitiline diskrimineerimise ja proportsioonitaju hinnata tõendeid ja teiste arvamusi.

Täiendavad ressursid

Kool on teinud märkimisväärseid investeeringuid andmebaasi vahendeid, et anda teile juurdepääsu nii elada ja ajaloolisi andmeid pakkujad mille hulka Thomson Reuters, Bloomberg, Datasteam ja Orbis. Need state-of-the-art andmebaasid annavad teile võimaluse küsitleda rahalist arvestust miljoneid ettevõtted üle kogu maailma ning lisada väärtuslikku teavet oma teadustöö.

Lisades oma kogemusi

International võimalusi

Oleme uhked meie tugev rahvusvaheline ühendusi. Aitame teil sees perspektiivi globaalse äri on oluline osa programmi. Sellepärast pakume erinevaid võimalusi, mis aitavad teil sukeldu riigi äri ja akadeemiline keskkond, luua uusi kontakte ja silma paista konkurentsiga tööturul. Nende hulka kuuluvad:

 • Väitekiri välismaal : kui teie ambitsioonid jäävad Ühendkuningriigist kaugemale, pakume mitmes kohas meie unikaalset Dissertation Abroad skeemi. See hõlmab kirjalikult väitekirja üks meie rahvusvaheline partner institutsioonid aasta juunist augustini. Mitmed stipendiumid on saadaval.
 • International Study Tour: Korraldame vabatahtlik International õppereis Euroopa alal, tavaliselt Šveits. See intensiivne programm toimub mitu päeva, tavaliselt märtsis / aprillis, ning pakub suurepärast võimalust saada "sees perspektiiv" rahvusvahelise äri ja suhelda võtmeisiku organisatsioonid.

Külaline kõnelejad

Osana oma programmi, siis on võimalus nautida ettekanded teadlased ja praktikud jooksul oma valitud huvitavas valdkonnas. Past kõlarid on kuulusid maailma suurimate rahvusvaheliste ettevõtete ja akadeemikuid, pakkudes ideaalne võimalus omandada praktilisi teadmisi ja progressiivne ülevaate.

Teema nõuetele, kõrguse ja kalde

Taotlemise tähtajad

Pange tähele: Taotlemisprotsess algab 1. oktoobril järgmisel õppeaastal.

Nendel programmidel on kohtade järele suur nõudlus. Selleks, et maksimeerida oma võimalusi pakkuda ühte nendest kohtadest, soovitame saata oma taotlus ülikoolile nii varakult kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 31. augustil.

Ülikool ei ole kohustatud tegema ühtegi pakkumist koha programm kõigile taotlejatele, samuti ei Ülikooli kohustatud täitma kõik ruumid kättesaadavad programmi.

Kaaluda iga taotluse saanud ülikooli pärast tähtaja möödumist, siin nimetatud tehakse äranägemise Ülikooli.

Majandusteaduse magistriõpe on mõeldud uutele või hiljuti lõpetanutele. Teil peaks olema tugev taust seotud erialal.

Mida ma pean kõigepealt?

Suurbritannia esimese või teise taseme samaväärne tunnustus annab tunnistuse oma teise, kolmanda või neljanda aasta statistiliste moodulite tugevate hindedokumentide kohta ja teie programm sisaldab olulist majan duskomponenti. Vaadake samaväärsete kvalifikatsioonide täielikku nimekirja.

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, kes ei vasta sellel tasemel otsese sisenemise nõuetele, võite saada Durham'i ülikooli rahvusvahelises õpingukeskuses pre-Magistriõpe rajaprogrammi.

NB Hiina taotlejad: taotlused võetakse vastu õpilastele, kes on lõpetanud maineka ülikooli Hiinas. Riiki sisenemise nõuded võivad varieeruda sõltuvalt ülikooli mainetest ja akadeemilisest programmist, mille kohta olete taotlenud. Juhina eeldatakse, et taotlejad saavutavad keskmiselt 85%.

Kuidas taotleda?

Peate veebipõhise avalduse vormi täitma.

Pange tähele, et saate taotleda ainult ühe magistriõppe programmi.

Teie veebipõhise avalduse vormi toetamiseks peate esitama järgmised dokumendid.

 • Kaks akadeemilist viite, kasutades meie standardvormi
 • Kaubamärgi ametlik ärakiri
 • Diplomi koopia (kui on olemas)
 • Inglise testide tulemuste koopia (kui on olemas).

Võite oma täiendavaid dokumente üles laadida veebipõhise avalduse või e-posti teel või faksida need edasi aspirandi vastuvõtuasutusse, kasutades allpool toodud kontaktandmeid.

Märkus

Ainult failid .doc, .docx, .gif, .jpg, .pdf, .png, .rtf on lubatud üles laadida. Maksimaalne faili suurus on 5 MB.

Taotluse tasu

Kui olete saanud veebipõhise avalduse, saate 48 tunni jooksul automaatset e-kirja, milles palutakse teil taotleda 60-naelset taotluse tasu * tasumist.

Peate jälgima e-posti aadressil olevat linki veebilehelt, kus saate oma andmeid kinnitada ja makse teha deebet- või krediitkaardiga. See on turvaline veebisait, mida haldab Secpay ja mis saadab teile automaatse makse kättesaamise.

Kui oleme saanud kinnituse selle kohta, et teie taotluse tasu on makstud, suudame teie taotlust edendada. Kui te ei tasu taotluse esitamise tasu, võetakse teie taotlus automaatselt ära.

 • Pange tähele, et saate maksta ainult ühe programmi iga sviidi, st üks MSc Finance programm, üks MSc juhtimisprogramm, üks MSc turunduse programm, üks islami Finance programmi.

Kolledži liikmeks

Kui taotlete täistööajaga programmi, peate saama ühe meie kolledži liikmeks ja olema osakonna poolt aktsepteeritud. Kui olete oma programmi pakkumise vastu võtnud, võtab kolledži kraadiõppeasutus teiega ühendust majutuse korraldamiseks. Pidage meeles, et kolledži majutuse nõudlus ületab tavaliselt kättesaadavust, seega palun proovige seda võimalikult kiiresti korraldada.

Vastuvõtmise protsess

Siin on sammud vastuvõtukomisjon protsessi:

 • Me anname teile teada, kui oleme saanud oma taotluse.
 • Kui oleme saanud kõik oma tõendavaid dokumente, saate e-kirja, et teile teada oma otsusest.
 • Kui otsus on teha teile pakkumise koha programmi me anname teile teada e-posti teel. Pange tähele, et me ei väljasta paberkandjal pakkumisi tähed, sest need ei ole vaja, et saada üliõpilase viisat.
 • Kui teil on palunud ülikooli majutust oma taotluse vorm, kolledži Teiega ühendust otse. Nad saadame Teile majutust taotluse vormi, mis tuleb täita ja tagastada otse kolledžis.
 • Sa peaksid kinnitama aktsepteerimist oma pakkumine võimalikult kiiresti. Et kindlustada oma koht, siis on vaja maksta tagatisraha kuue nädala jooksul oma algse pakkumisi (vaadake oma pakkumine dokumentide üksikasjad makseviiside).
 • Rahvusvahelised õpilased nõuavad õpilase viisa saavad CAS (Certificate of vastuvõtmine Studies) e-posti teel, kui kõik pakuvad tingimused on täidetud, vastuvõtu ja ladestamise on saanud ja sul on viie kuu jooksul alguskuupäeva oma programmi.

Pane tähele: Sa pead andke meile teada oma isikliku e-posti aadressi taotlemisel. Palun ärge kasutage ülikooli seotud e-posti, mis ei pruugi enam kunagi sa said oma bakalaureuse kraadi.

Tasud ja rahastamine

Täistööajaga tasud

 • ELi üliõpilane: 10 450 eurot aastas
 • Koduüliõpilane : 10 450 eurot aastas
 • Island Student: 10 450 USD aastas
 • Rahvusvaheline mitte-EL-i üliõpilane: 18 500 USA dollarit aastas

Märkus. Tasud vaadatakse läbi ja muutuvad vastavalt inflatsioonile.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Näita vähem
Durham , Oestrich-Winkel , UK Online + 2 Rohkem Vähem