Malaisia ​​koristaja Oil & Gas Industry prognooside kohaselt registreerida 1,59% võrreldes eelmise aasta (yoy) tõus õli tootmiseks vastavalt keskkonnamõju hindamise. See toob kaasa suurenenud Oil & Gas tegevust kogu pardal. Malaisia ​​on vaja 500 uut puurimine insenerid järgmise 5 aasta jooksul vahetada pensionil puurimine inseneride nafta-ja gaasitööstus. Uued projektid nagu eriotstarbelised omandamine Ettevõtted (SPAC) ja riskide jagamise lepingute (RSC) marginaalsete ja luhtunud väljad on äratanud uutele tulijatele nagu Hibiscus Energia, Sona Petroleum, Dialog nimel, Sapura Kencana, Coastal Energia, ROC jne, mis on lisada nõudlus puurimine insenerid. Võttes arvesse rig ja puurimine töövõtjad nagu UMW Oil & Gas, Tanjung Offshore, Perisai Petroleum jne, nõudlus puurimine insenerid püsib kõrge. Praegune arv puurimine insenerid Malaisia ​​on hinnanguliselt 1000 arvule platvormide tegutsevad Malaisias. Suhe välis- ja kohalike puurimine insener on 1: 4. Tuginedes Uuring tööstuse, koolitus puurimine insener nõuab umbes RM 1,2 miljonit üle 5 aasta.

Pakkumine MA Puur Engineering programm on oodata Fast Track arendada kohalikku puurimine insenerid täita suur nõudlus ja kuulda rahva kõne osana majanduse ümberkujundamise programmi.

Õppekava on loodud sisendite antud liikmed nafta-ja gaasitööstus, nagu PETRONAS, Malaisia ​​Oil and Gas Services nõukogu, Schlumberger, Halliburton, Weatherford, Baker Hughes ja paljud teised puurimine töövõtjad ja ülikoolid maailma. Programm koosneb 14 kursust 10 core inseneri kursused ja 3 juhtimise alaste teadmiste ja 1 kursus uurimismeetodeid.

MSc Puur Engineering programm üliõpilaste mitmesuguseid tegelik töö väljakutseid ja rikastavad õpilaste õpikogemusi läbi juhtumiuuringud. Peale loenguid, hariduselt Puur Engineering programm pakub erinevaid õppimise meetoditel, näiteks tööstuses teema eksperdid, külastada rig setup, tööstuse projekte, praktikakoha, seminar, juhtumiuuringute ja teadus põhineb projekti - mis kõik on suunatud autentida klassis õppe kogemusi.

Sisenemise nõue

Andekas üliõpilastele alates Petroleum Engineering, keemilised, mehaanilised ja elektrotehnika erialade Tehnilised valitsejate puurimine, Õppejõud Petroleum Engineering. Taotlejad teiste kvalifikatsioon võib kaaluda, kui nad on vajalikud teadus- ja töökogemust ja võib näidata võimeid jätkata kraadiõppesse.

Kursuse ülesehitus

Kursus on mõeldud praktiseerivatele puurimine insenerid. See keskendub kontseptsiooni efektiivne ka ehituse ja eesmärk on arendada kõrge ametialaseid oskusi võtmevaldkondades ka disaini, puurimine ja operatsioonide juhtimine nii avamerel kui maismaal puurimine.

Õpilased on kohustatud võtma 44 krediiti kursuste, mis koosneb 10 inseneri põhilisi mooduleid ja 2 juhtimise eriala moodulid, uurimismetoodika ja 1 tööstus põhineb projekti moodul. Kestus MSc Puur Engineering programm on soovitatav olla 18 kuud (tri-semestrit).

Puur insenerid on oodata, et oleks võimalik tulemuslikult suhelda inimestega erinevatest valdkondadest ja teadmised. Programmi eesmärk on julgustada tihedat suhtlemist üliõpilaste ja tööstuse praktikud

Kursuse sisu

Semester-1

 • Basic Petroleum Geoloogia
 • Põhimõtted Noh Ehitus
 • Materjalide mehaanika puurimiseks ehitus
 • Advanced Fluid Mechanics
 • Puur Technology

Semester 2

 • Tootmistehnoloogia ja lõpuleviimine Design
 • Täpsem Noh ehitus
 • Aluspinna ja veealuse puurimise ja tootmise süsteem
 • Puur Riskijuhtimise ja ehitus

Semester 3

 • nafta Majandus
 • Puur Projektijuhtimine
 • Teadustöö metodoloogia
 • Juhtimine Valikainete
 • Industrial Based Project & doktoritöö

Aktuaalset

Lõpetajad koos MSc Puur Engineering kraadi aitavad suurendada nende tööhõivet ja karjäärivõimalusi maailma nafta-ja gaasitööstus. Aste on ka hea lähtepunkt karjääri R & D ja teadlasi.

Programmijuht:
Dr Syahrir Ridha (syahrir.ridha@petronas.com.my)

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Universiti Teknologi PETRONASis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
100,000
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date