MSc Quantitative Finance

Üldine

Programmi kirjeldus

Alliance Manchester Business School ja School of Mathematics on ühendanud oma akadeemilise tugevuse ja praktilise asjatundlikkuse, et pakkuda MSc Quantitative Finance kursust.

Tagades, et matemaatikaelement on kättesaadav, pakub programm matemaatika ja rahanduse vahelist tasakaalu. Need on eriti sobivad üliõpilastele, kellel on finantsõpetus, finantsmajandus, kindlustusmatemaatika, inseneriteadus ja matemaatika (vt sisenemise nõuded), samuti asjakohane töökogemus (mittekohustuslik). See sobib ka neile, kes soovivad saada palgatõstukit, või õpilasi, kes soovivad jätkata kvantitatiivse rahastamisega kõrgtasemelisi uuringuid.

Kursus pakub väljakujunenud teadmisi ja arusaamist peamistest kvantitatiivse finants- ja finantskorralduse teoreetilistest ja rakenduslikest kontseptsioonidest, mis antakse tõeliselt rahvusvaheliselt ja multikultuurilisest vaatenurgast ning mille puhul on tegemist "praeguste probleemide" lähenemisega õpetamisele. Kursus on eriti kasulik karjääride jaoks, mis hõlmavad uute finantsinstrumentide kujundamist ja nendega kauplemist.

CFA koolitus

Meil on hea meel teatada, et oleme koostöös Kaplan Schweseriga, et hõlbustada õpilaste ettevalmistamist CFA eksamiteks. Õpilased, kes osalevad meie rahandusega seotud magistriõppes - MSc Raamatupidamine ja rahandus, MSc Finance, MSc Finance ja Business Economics ning MSc Quantitative Finance - kes töötavad hästi semestris ja näitavad tugevat huvi CFA vastu, saavad tasuta juurdepääsu Kaplani online-koolitusmaterjalidele CFA esimene osa.

Kaplan on ülemaailmne ettevõte, mis pakub erialast koolitust ja aitab üksikisikutel ja organisatsioonidel saada finants sertifikaate ja tähiseid. Nad toetavad meie üliõpilasi, andes neile juurdepääsu õppematerjalidele, veebiküsimuste pankadele ja edukatestidele, samuti eksituste testile. Nad pakuvad ka juhendaja toetust ja 1-2-1 istungit.

Õpilased registreeruvad CFA programmis, et ehitada tugeva aluse täiustatud investeerimisanalüüsile ja reaalmaailma portfellihalduse oskustele. I taseme eksami ettevalmistamine on esimene samm Chartered Financial Analyst ® (CFA) mandaadi teenimise eest, mis on maailma kõige enam tunnustatud ja tunnustatud investeeringute nimetus.

BootCampi kauplemise nädal

Igal aastal pakub Alliance MBS viie päeva kauplemise BootCamp kõikidele praegustele õpilastele, kes õpivad magistriõppes Raamatupidamine ja rahandus, MSc Finance, MSc Finance ja Business Economics ning MSc Quantitative Finance. Need kauplemise simulatsioonid annavad üliõpilastele reaalmaailma kauplemise kogemuse ja võimaluse kaasata tänapäevaseid finantsturgusid, võimaldades neil praktikas rakendada oma klassiruumi teooriat.

Kauplemise BootCampi edastamiseks on kool ühendanud Amplify Trading, et pakkuda neile, kes soovivad siseneda finantstööstusele oluliste oskustega. Amplify Trading on ülemaailmne finantskaubandus- ja koolitusfirma, mis pakub koolitust maailma suurimatele finantsinstitutsioonidele, nagu HSBC, Citigroup ja Deutsche Bank. Nad on välja töötanud spetsiaalse tarkvara, mis võimaldab õpilastel elada kauplemispinda ja kaks kogenud ettevõtjat pakuvad nädalane koolitus.

Iga päev toimub hommikul hommikul neli tundi tundi, pärastlõunal toimub neli tundi kauplemispraktikat. Tänu elusatele uudistele, majandusandmetele ja geopoliitilistele üritustele saavad õpilased oma vara klasside kauplemisel oma mõistmist, tehnilisi teadmisi ja riskijuhtimistavasid rakendada.

See on fantastiline võimalus raamatupidamise ja rahanduse üliõpilaste Alliance MBS ja on veel üks viis, kuidas me valmistame õpilasi edukaks karjääri pärast lõpetamist.

Raamatukoguteenused

Alliance Manchester Business Schoolis Eddie Daviesi raamatukogu rahastamise tsoon annab teile juurdepääsu ühele Ühendkuningriigi kõige laiaulatuslikumale spetsialiseerunud finants- ja äriandmebaasi kogule, mida kasutavad tippteadlased kogu maailmas. Nende hulka kuuluvad Bloomberg, Datastream, Thomson ONE, Compustat, WRDS, Capital IQ ja palju muud.

Eriomadused

Jumalateenistuse International Bankers Affiliation ettevõte

Meie raamatupidamis- ja finantsvaldkonna kursused on nüüd seotud rahvusvaheliste pankurite kummardamisfirmaga (WCIB). See tähendab, et iga nelja järgmise kursuse parim ettekanne saab WCIB auhinna, mille väärtuseks on 300 naela.

 • MSc Raamatupidamine
 • MSc Raamatupidamine ja rahandus
 • MSc Finance
 • MSc Quantitative Finance

Võitja osaleb ka võistlusel prestiižikal WCIB Lombardi auhinnal. Lombardi auhind koosneb kindlast hõbedast Armada tassi, tšekiga 1500 naelsterlingit, üheaastast auliikuvat liikmelisust ettevõttes ja auhinna kogumiseks osalemist igal aastal.

Kursuste ja hindamine

Kursuste õpetamist jagavad Alliance Manchesteri ärikool ja matemaatikaülikool ning need toimuvad läbi loengute, juhtumianalüüside, seminaride ja grupiprojekteeritud töö. Hindamine varieerub sõltuvalt valitud kursuse ühikutest. See võib hõlmata kursuste ja eksamite kombinatsiooni. Väitekiri jääb tavaliselt vahemikku 30 kuni 50 kahekohalist lehekülge.

Kursuse üksuse andmed

Kursus koosneb nii kohustuslikest kui vabatahtlikult õpetatavatest üksustest.

1. semester

Põhilised moodulid:

 • Varade hindamise teooria
 • Tuletisväärtpaberid
 • Stochastic Calculus for Finance

Valikained:

 • Sektsiooniline ökonomeetria
 • Portfelliinvesteeringud
 • Teadusarvutus
 • Simulatsioon ja riskianalüüs

2. semester

 • Krediidiriski mõõtmine ja juhtimine
 • Intressimäärade tuletisinstrumendid
 • Aja seeria ökonomeetria

Valikained:

 • Arvutuslik rahandus
 • Corporate Finance
 • Üldised lineaarsed mudelid ja ellujäämise analüüs
 • Tegelik valikud ettevõtte finantsides
 • Risk, tulemuslikkuse ja otsuste analüüs

Väitekirja jaoks teostate teema originaalteksti, mis on seotud selle programmiga. Meie magistriõppega seotud teemad on Londoni linna ja rahvusvaheliste juhtivate finantsinstitutsioonide uurimisvaldkonna huvidega kooskõlas. Nende organisatsioonide poolt pakutakse mitmeid doktoritöö teemasid ja neid jälgivad meie akadeemilised töötajad. Üliõpilased, kes soovivad töötada tööstuses seotud teemade kohta oma väitekirjad, alluvad teatud ranged valikukriteeriumid (nt tugev CV ja esimese semestri eksami tulemus). Teised doktoritöö teemad on välja pakutud akadeemilise personali keskendudes tipptasemel teadusuuringute küsimusi nendes tööstusharudes.

Mõned organisatsioonid, kes on esitanud doktoritöö teemad, olid:

 • Alliance ja Leicester
 • Standardpank
 • Morgan Stanley
 • ABN AMRO
 • Shell
 • Numbriliste algoritmide grupp (NAG)
 • MSCI Barra

Riiki sisenemise nõuded:

Tavaliselt otsime Ühendkuningriigi bakalaureusekraadi esimese või teise klassi auhindadega või ülemereterritooriumide ekvivalendiga, millel on suurepärased tulemused rahanduse ja kvantitatiivsete ainete osas (raamatupidamine ei loeta finantseerimiseks).

Oma akadeemilise rekordi hindamisel võtaksime arvesse teie klassi keskmist, positsiooni klassis, viiteid ja selle asutuse seisundit, kus olete oma kvalifikatsiooni õppinud.

Te peate olema õppinud või õppinud rahanduse, majanduse, matemaatika, statistika, füüsika, inseneriteaduse, kindlustusmatemaatika või otsusteaduste alal ning võtnud või võtnud arvukalt teemasid, nagu diferentsiaalvõrrandid, ökonomeetria või matemaatiline statistika teie kraadi viimasel aastal. Nendel teemadel on vaja suurepäraseid tulemusi.

Soovitame tungivalt GMAT-i või GRE taotluste esitamiseks kõigile meie raamatupidamis- ja finantseerimisprogrammidele. Ootame tasakaalustatud skoori, millel on kvantitatiivsete sektsioonide jõudlus.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognis ... Loe edasi

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognised for its original thinkers: our long and proud history of research excellence continues the spirit of innovation and achievement for which the city is renowned. Näita vähem