MSc Quantitative Finance

Üldine

Programmi kirjeldus

Teil on huvi kvantitatiivse rahanduse vastu. Soovite karjääri sellistes valdkondades nagu kauplemine, kvantitatiivne portfellihaldus, andmeanalüüs, riskijuhtimine ja akadeemiline ringkond.

Kvantitatiivse rahanduse uurimisel vaadeldakse, kuidas matemaatilisi, programmeerimis- ja statistilisi vahendeid kasutatakse reaalses maailmas finantsandmete analüüsimiseks ja modelleerimiseks.

Programm varustab õpilasi tipptasemel kvantitatiivsete ja arvutuslike tehnikate ja strateegiatega, mida juhtiv finantsettevõtete kasutab, ning valmistab õpilasi ette tulevaseks karjääriks kvantitatiivse rahanduse, kaubanduse või üldisema finantskeskkonna alal. Kursuse eesmärk on ületada lõhe kvantitatiivsete mudelite ja finantsotsuste tegemise vahel.

Tähtsündmused

Professionaalsed akrediteeringud

Programm on vastu võetud CFA Instituudi ülikooli tunnustusprogrammi. See vastab teadmiste kandidaadile (CBOK) - põhiteadmistele, oskustele ja võimetele, mida investeerimisprofessionaalid üldiselt aktsepteerivad ja rakendavad kogu maailmas.

Maailmatasemel rajatised

Paljud klassid toimuvad kauplemissaalis. Õpilastel on juurdepääs tarkvarale Bloomberg, mis on finantsuudiste, andmete ja analüüsi turuliider, mida kasutavad paljud finantsasutused. Õpilased õpivad ka UpTicki ja Oxyori simulatsioonide abil ning programmeerimise ja modelleerimise abil, kasutades Pythoni ja R. Kauplemisruum võimaldab interaktiivset ja põnevat õpikeskkonda, mis toob õpikuteooria ellu.

Õpilase kogemus

Õpilasi oodatakse liituma üliõpilaste hallatava fondiga, kus neil on ainulaadne võimalus päris raha hallata. Queen's Management School on üks vähestest Ühendkuningriigi ja Iirimaa ülikoolidest, kes pakuvad seda kogemust, mis on lõputöötaja, kui rääkida lõpetanute tööalases konkurentsivõimes.

Daytrading bitcoins financial markets at a coffeeshop. This photo is free for public use. Please credit this photo in caption with link to "www.distel.com".

Kursuse struktuur

1. semester

 • Vara hinnakujundus
 • Ettevõtte rahandus või turu mikrostruktuur
 • Andmehaldus
 • Uurimismeetodid rahanduses

2. semester

 • Täpsem analüüs ja masinõpe
 • Arvutuslikud meetodid rahanduses
 • Ajasarja finantsökonomeetria
 • Kauplemise põhimõtted

3. semester

 • Akadeemiline väitekiri
  või
 • Rakendusuuringute projekt

Moodulid võivad muutuda

Karjääri väljavaated

See MSc varustab õpilasi tipptasemel kvantitatiivsete ja arvutuslike tehnikate ja strateegiatega, mida kasutavad juhtivad finantsettevõtted. Tänapäeval kasutavad kõik täisteenindusega institutsionaalsed finantseerimisettevõtted oma tegevuses kvantitatiivseid rahandusspetsialiste ning ka muid butiikiettevõtteid, näiteks riskifonde, alates 20 või vähem töötajast kuni mitme tuhandeni, mis on spetsialiseerunud üksnes kvantitatiivsele kaubandusele.

Paljud IT-tarkvaraorganisatsioonid on spetsialiseerunud ka andmetöötluse ja rahanduse vahelistele liidestele ning oleksid selle programmi lõpetanutest väga huvitatud. Pärast selle magistriõppe lõpetamist on lõpetajatele saadaval mitmesuguseid rolle, millest mõned sobivad tugeva matemaatikaoskusega neile, kes soovivad kasutada tipptasemel kvantitatiivseid modelleerimismeetodeid ja töötada koostöös kauplejatega välja eritellimusel finantstoodete väljatöötamiseks.

Muud rollid hõlmavad finantsvarade ostmiseks, müümiseks ja haldamiseks kauplemismeeskonna liikmeks saamist. Selles programmis välja töötatud oskused annavad suurepärase aluse ka neile, kes soovivad rahanduses, näiteks portfellihalduses, teha üldisemat karjääri.

Queen's kraadiõppurid saavad erakordseid eeliseid. Sellised unikaalsed algatused nagu Degree Plus ja Research Scholars toetavad meie pühendumust tööalase konkurentsivõime tõstmisele, samas kui uuenduslikud juhtimis- ja rakendusprogrammid koos ettevõtjate ekspertidega integreeruvad, aitab meie õpilastel omandada olulisi juhtimispositsioone nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Töö pärast kursust

Lõpetajad on edasi õppinud ettevõtetes, sealhulgas First Derivative, Citi, PwC, Fintru, ITG ja ESB.

Õppimine ja õpetamine

Selle kursusega pakutavad õppimisvõimalused on toodud allpool:

Programm varustab teid tipptasemel kvantitatiivsete ja arvutuslike tehnikate ja strateegiatega, mida juhtiv ettevõtted kasutavad ning valmistab teid ette tulevaseks karjääriks kvantitatiivse rahanduse, kaubanduse või üldisema rahanduse keskkonnas. Kursus ületab lõhe kvantitatiivsete mudelite ja rahaliste otsuste tegemise vahel ning paljud moodulid keskenduvad õppimisele simulatsiooni kaudu.

Hindamine

Kursusega seotud hinnangud on toodud allpool:

 • Klassitestid, individuaalsed ja grupiprojektid, suulised esitlused ja juhtumiuuringud.

Sissepääsu nõuded

Lõpetama

Tavaliselt on 2,1 kiitusega kraad või sellele vastav kvalifikatsioon, mis on ülikooli jaoks vastuvõetav rahanduse, matemaatika, majanduse või muu asjakohase kvantitatiivse aine osas. Teaduse ja tehnika erialadel võetakse arvesse olulist matemaatilist komponenti. Vastavate moodulite jõudlus peab vastama nõutavale standardile.

Kandidaadid, kellel on 2,2 autasu kraadi või ülikoolile vastuvõetav samaväärne kvalifikatsioon ja kellel on piisavalt kogemusi, arvestatakse igal üksikjuhul eraldi.

Rahvusvahelised üliõpilased

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide ekvivalentide kohta teabe saamiseks vaadake oma riigi kohta täpset teavet.

Inglise keele nõuded

Vaja on tõendit IELTS * tulemuse kohta 6,5, mis sisaldab vähemalt 5,5 üheski komponendis, või samaväärset ülikoolile vastuvõetavat kvalifikatsiooni. * Võetud viimase 2 aasta jooksul.

Rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad taotleda Queen's University Belfast (ja kelle jaoks inglise keel ei ole nende emakeel), peavad suutma näidata oma inglise keele oskust, et nad saaksid oma õppetöö või teadustöö täielikult ära kasutada. Väljaspool EMPd kuuluvad kodanikud peavad samuti täitma Ühendkuningriigi viisa- ja immigratsiooninõudeid (UKVI) sisserände nõudeid inglise keele jaoks viisataotlustel.

Lisateavet EMP ja EMP-väliste riikide kodanike inglise keele nõuete kohta leiate veebisaidilt www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Kui teil on vaja parandada oma inglise keele oskust enne selle kraadi programmi sisestamist, INTO Queen's University Belfast pakub erinevaid inglise keele kursusi. Need intensiivsed ja paindlikud kursused on mõeldud teie inglise keele oskuse tõstmiseks sellesse kraadi.

COVID-19 pandeemia tagajärjel pakume akadeemilisi inglise keele ja sessioonieelseid kursusi veebis ainult 2020. aasta juunist septembrini.

 • Akadeemiline inglise keel: intensiivne inglise keele ja õppeoskuste kursus edukaks ülikooliõppeks kraadiõppes
 • Eelseanssaalne inglise keel: lühike intensiivne akadeemiline inglise keele kursus üliõpilastele, kes alustavad Queen's University Belfast ja kellel on vaja parandada inglise keelt.

Õppemaksud

Põhja-Iirimaa (NI) 6 900 kr
Inglismaa, Šotimaa või Wales (GB) 6 900 kr
Muu (mitte Ühendkuningriik) EL 6 900 kr
Rahvusvaheline 19 900 kr

Kõik pakutavad õppemaksud on õppeaasta 2020–21 eest. Õppetasude suhtes tõstetakse igal aastal inflatsiooni, kui ei ole selgesõnaliselt öeldud teisiti.

Kursuse lisakulud

Kõik õpilased

Sõltuvalt õppeprogrammist võivad lisakulud olla, mida õppemaks ei kata ja mida tudengid peavad oma õpingute kavandamisel arvestama.

Õpilased saavad laenata raamatuid ja pääseda juurde veebipõhistele õppematerjalidele kuninganna raamatukogust. Kui tudengid soovivad osta soovituslikke tekste, selle asemel, et neid ülikooli raamatukogust laenata, võivad teksti hinnad olla vahemikus 30–100 naela. Samuti peaksid õpilased eelarves kopeerimise, mälupulkade ja printimistasude jaoks kuluma vahemikus 30–75 naela aastas.

Üliõpilased, kes asuvad tööle praktikale või õpivad välismaal kas oma programmi kohustusliku või valikulise osana, peaksid olema teadlikud, et peavad rahastama täiendavaid reisi- ja elamiskulusid.

Kui programm sisaldab suurprojekti või väitekirja, võivad kulud olla seotud transpordi, majutuse ja / või materjalidega. Summa sõltub valitud projektist. Lisanduvad kulud võivad olla ka printimine ja köitmine.

Õpilased võivad kaaluda elektroonilise seadme ostmist; kulud varieeruvad sõltuvalt valitud mudeli spetsifikatsioonist.

Lisatasud on ka lõputseremooniate, eksamikursuste ja raamatukogu trahvide eest.

Kvantitatiivsed finantskulud

Selle programmiga ei kaasne konkreetseid lisakursusi.

Kuidas õpinguid rahastada?

Majandusosakond annab kraadiõppeks õppelaenu kuni 5500 naela NI / EL-i tudengi kohta.

Suurbritannia kraadiõppe laenusüsteem pakub valitsuse tagatud õppelaenu kuni 10 609 naela õppe- ja teadustöötajatele mõeldud magistrikursuste jaoks kõigis õppeainetes. Kriteeriumid, abikõlblikkus, tagasimaksed ja taotlusteave on saadaval Ühendkuningriigi valitsuse veebisaidil.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the wo ... Loe edasi

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the world for graduate prospects (QS Graduate Employability Rankings 2020), and a member of the Russell Group of UK research-intensive universities, combining excellence in research and education with a student-centred ethos. Näita vähem