MSc Raamatupidamine ja finantsjuhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Raamatupidamise ja finantsjuhtimise magistriõpe annab põhjaliku raamatupidamis- ja finantsjuhtimise teooriate põhjaliku uurimise koos paljude praktiliste rakendustega. Te töötate kindlalt nii arvuliste kvantitatiivsete kui ka kvalitatiivsete raamatupidamis- ja finantsjuhtimise küsimustega ning juhtumiuuringutega, kasutades professionaalseid andmeallikaid, nagu Bloombergi professionaalsete teenuste platvorm ja DataStream.

See programm on professionaalselt akrediteeritud nii Chartered Certified Accountants (ACCA) kui ka Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) poolt. Pakume teile ka Bloombergi koolituba, mis võimaldab teil täita Bloombergi turukontseptsiooni kursuse.

Oma tuumik MSc raamatupidamise ja finantsjuhtimise eesmärk on pakkuda tugevat alust arendada teoreetilisi ja tehnilisi oskusi mitmetel teemadel, kaasa arvatud kaasaegsed valdkonnad nagu rahvusvahelised juhtimisarvestus, ettevõtte üldjuhtimine ja jätkusuutlikkus, tulemuslikkuse juhtimine, rahvusvaheline finantsaruandlus, finantsjuhtimine, kaasaegsed küsimused raamatupidamispraktikas ja strateegia ning globaliseerumine ja teabehaldus. Programm tugineb rangele arusaamisele rahvusvahelisest ärikeskkonnast ja tulevastest väljakutsetest asjakohaste reaalarvestuse ja finantsjuhtimise probleemidega ning nende tõhusate lahendustega.

Näiteid sellest, kus kursuse vilistlased nüüdseks on töötanud Birminghamis asuva Campus Groupi finantsametnikuna, doktorantidena Grant Thorntoni lõpetanud auditiprofessorina või töötades nende ACCA / CIMA eksamitega.

Kuidas kursust õpetatakse

Kasutame mitmesuguseid õpetamismeetodeid, sealhulgas traditsioonilisi loenguid, väikegruppide õpetusi ja seminare, arvutipõhiseid laboreid, kasutades Bloombergi ja Thomson Reuters Eikoni ja Data Streami laboreid. Kutsume külaliste loenguid (nt ACCA ja CIMA esindajad, endised kraadiõppurid ja kohalike ettevõtete omanikud ja juhid), et seostada meie akadeemiline õpetamine tegeliku äri- ja kutsetegevusega. Meil on ka mõned õppereisid New Vic'i teatrisse, Bloombergi ja Inglismaa keskpangale Londonis.

Õppevahendid

Keele Management School on tuntud erakordse üliõpilaste rahulolu poolest meie bakalaureuse- ja kraadiõppe programmides. Läbi meie teadusuuringute juhitud õppekava ja kirg õpetamise toodame lõpetajate, kes on intellektuaalselt uudishimulik kohaldamise teadmisi. See võimaldab meie lõpetanutel olla väga tööalased ja neil on oma kutsealadel edukad karjäärid.

2019. aasta suvel liigume uude mitme miljoni naelaga rajatisse, mis mahutab nii juhtimiskooli kui ka tipptasemel rajatised ärikoostööks ja inkubeerimiseks nutikas innovatsioonikeskuses - loe lähemalt sellest põnevast arengust .

Hindamine

Me kasutame segatud hindamismeetodeid, et testida õpilaste õpitulemuste omandamist MSc programmi raames. See hõlmab 2-tunnist nähtamatut eksamit, individuaalset / grupierandit / kursuste tööd, individuaalset / grupi esitlust, arvutipõhiseid teste ja väitekirja või rakendatud ettevõtte uurimisprojekti. Need erinevad hindamistüübid testivad õpilaste võimet ärialast probleemi kujundada, hindavad kriitiliselt asjakohast kirjandust, kasutavad erinevaid metoodikaid, esitavad tulemusi ühtsel ja loogilisel viisil ning arendavad ja tõhustavad nende suhtlemis- ja otsustamisoskusi juhtimis- ja äriprobleemide lahendamiseks ja saada töökogemust tegelikust äritegevusest.

Akadeemilised sisenemisnõuded

Bakalaureusekraad raamatupidamises, rahanduses, majanduses või mõnes muus ettevõtlusega seotud valdkonnas, kus on vähemalt teise klassi autasud (2.2).

Samuti võib kaaluda üliõpilasi, kellel on asjakohane kutsekvalifikatsioon (nt ACCA, CIMA) või asjakohane töökogemus.

Samuti võib kaaluda hea 2,2 (55% ja üle selle või välismaal vastavat) õpilasi, kelle taust on väljaspool neid valdkondi (nt ajalugu või apteek).

Inglise keele sisenemise nõue rahvusvahelistele üliõpilastele

IELTS 6,5, iga komponendi puhul on vähemalt 5,5. Ülikool aktsepteerib ka mitmeid rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele teste.

Ülikool aktsepteerib ka mitmeid rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele teste.

Kui te ei vasta inglise keele nõuetele, pakub ülikool erinevaid inglise keele ettevalmistamise programme.

Õppekava ajal saate õppida täiendavaid inglise keele kursusi. See tähendab, et saate jätkuvalt parandada oma inglise keele oskusi ja omandada kõrgema inglise keele taseme.

Karjäär

Programm on peamiselt mõeldud selleks, et meelitada ligi üliõpilasi, kes on huvitatud finantseerimisasutuste, sealhulgas ülemaailmse panganduse, rahvusvaheliste ettevõtete ja avalike organisatsioonide raamatupidamise ja / või finantsjuhtimise laiast valikust. Samuti annab see usaldusväärse aluse akadeemilisele karjäärile raamatupidamises.

Selle programmi uurimine võimaldab teil edasi arendada oma intellektuaalset, isiklikku ja professionaalset võimekust. Keele'is nimetame neid meie kümme kraadiõpetaja atribuute ja nad hõlmavad iseseisvat mõtlemist, teabe sünteesi, loomingulist probleemide lahendamist, selgelt suhtlemist ja oma õpingute ja tegevuste sotsiaalsete, keskkonnaalaste ja globaalsete tagajärgede hindamist. Meie haridusprogramm ja õpikeskkond on loodud selleks, et aidata teil edasi areneda edasi-tagasi kraadiõppena, kes on võimeline andma positiivse ja hinnatud panuse keerulises ja kiiresti muutuvas maailmas, olenemata sellest, millistes eluvaldkondades õpingute ajal ja pärast seda osalete. Keele'is.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Loe edasi

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Näita vähem