MSc Raamatupidamine ja rahandus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

Raamatupidajad ja rahandusspetsialistid aitavad meil liikuda laias ja keerulises ärimaailmas.

Meie MSc raamatupidamise ja rahanduse õpetab Surrey Business School. Lõpetaja on varustatud vajalike oskustega, et töötada rahvusvahelistes korporatsioonides ja olla edukas otsustaja üha keerukamas globaalses finantskeskkonnas.

See kursus on oma olemuselt praktiline ja julgustab teid oma õpingute vältel omama regulaarseid võimalusi tegelike äriprobleemidega tegelemiseks.

Mida sa õpid

Meie MSc raamatupidamise ja rahanduse alal saate põhjaliku ülevaate populaarsetest finants- ja juhtimisarvestussüsteemidest ning nende rakendamisest otsuste tegemisel.

Samuti saate täieliku sissejuhatuse finantsteooriasse, viies lõpule uuringu kapitali investeerimise väljakutsetest. Õpid ökonomeetrilisi tehnikaid ja võtate kursusi raamatupidamise ja rahanduse alustest, varustades teid oskuste ja teadmistega, et areneda tänapäeva pidevalt muutuvas globaalses ärikeskkonnas.

Selle kursuse põhimoodulites uuritakse nii tööstusele olulist teooriat kui ka kvantitatiivseid tehnikaid, millest peate mõistma seotud kirjandust ja viima läbi empiirilisi uuringuid.

Ametialane tunnustus

Hariduselt - Ühingu Ettevõtluskõrgkoolide Arendamiseks (AACSB)

Assotsiatsiooni poolt akrediteeritud ettevõtluskoolide arendamiseks (AACSB).

Akadeemiline aasta struktuur

Meie kursus kestab üle kolme semestri. Te võtate neli moodulit nii 1. poolaastal (oktoobrist jaanuarini) kui ka 2. poolaastal (veebruarist juunini). Suvine poolaasta ehk kolmas poolaasta kestab juunist septembrini. Õpid kaks õpetatud moodulit ja viid selle aja jooksul läbi oma iseseisva uurimisprojekti.

Moodulid

Loetletud moodulid on soovituslikud, kajastades avaldamise ajal kättesaadavat teavet. Pange tähele, et moodulid võivad sõltuda õpetatavuse, õpilaste nõudluse ja / või klassi suuruse piirmääradest.

Ülikoolis rakendatakse kõigi õpetatavate programmide krediidiraamistikku, mis põhineb 15-ainelisel tariifil. Moodulid võivad olla 15, 30, 45 või 60 ainepunkti ja mõnede magistritööde puhul lisaks 90 ainepunkti.

1. aasta (täistööajaga)

Mooduli pealkiri Olek Poolaasta
Rahastamise alused: Rahandus ja investeeringud Kohustuslik 1
Rahvusvaheline audit ja kinnitus Kohustuslik 1
Raamatupidamise põhimõtted Kohustuslik 1
Kvantitatiivsed meetodid Kohustuslik 1
Juhtumid raamatupidamises ja rahanduses Kohustuslik 2
Ettevõtte rahandus Valikuline 2
Tuletisinstrumentide väärtpaberid Valikuline 2
Finantseetika Kohustuslik 2
Rahvusvaheline raamatupidamis- ja rahandusprojekt Kohustuslik 2
Rahvusvaheline ühingujuhtimise tava Valikuline 2
Rahvusvaheline rahandus Valikuline 2
Rahvusvaheline finantsaruandlus Kohustuslik 2
Investeerimisanalüüs Valikuline 2
Riskijuhtimine Valikuline 2
Strateegiline juhtimisarvestus Kohustuslik 2
1. aasta (täistööajaga) valikulised moodulid - FHEQ 7. tase

Valige 2. semestris 6 moodulist 2
Rahastamise eetikat (MANM378) ning raamatupidamise ja rahanduse juhtumeid (MANM400) õpetatakse suveperioodil. Rahvusvaheline raamatupidamis- ja rahandusprojekt (MANM399) on iseseisev projekt, loenguid selles pole.

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 2 Ühendkuningriigi autasud kraadi kas raamatupidamises, panganduses, ärijuhtimises, majanduses, rahanduses, juhtimises või matemaatikas või tunnustatud samaväärsel rahvusvahelisel kvalifikatsioonil.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Loe edasi

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited