MSc Raamatupidamine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse kirjeldus

Suurendage oma karjäärivõimalusi, arendades arenenud teadmisi raamatupidamise teooriast ja praktikast ning valmistuge raamatupidamise professionaali juhtivas rollis.

Meie uus spetsialist MSc Raamatupidamine kursus aitab teil arendada põhjalikku arusaamist raamatupidamise teooriat ja praktikat, samuti oma kriitilist mõtlemist. Teid tutvustatakse raamatupidamisuuringute erinevate aspektidega ja antakse juhiseid uurimistöö tegemiseks. Teete oma mõtteid ja arutelusid finantsaruandluse, juhtimiskontode, auditeerimise ja juhtimise tänapäeva probleemide üle. Neid oskusi hindavad mitte ainult tööandjad, vaid ka ettevalmistavad üliõpilased teadusringkondade jaoks.

Paljud meie raamatupidamise akadeemikud on tihedalt seotud raamatupidajatega, mis võimaldab teil neid linke kasutada.

CFA koolitus

Me oleme koostööd teinud Kaplan Schweseriga, et hõlbustada õpilaste ettevalmistust CFA eksamiteks. Õpilased, kes osalevad meie rahandusega seotud magistriprogrammides - MSc Raamatupidamine, MSc Raamatupidamine ja Rahandus, MSc Finance, MSc Finance ja Business Economics ning MSc Quantitative Finance - kes täidavad hästi semestris üks ja näitavad tugevat huvi CFA, saavad tasuta juurdepääsu Kaplan online koolitusmaterjalid CFA esimese osa jaoks.

Kaplan on ülemaailmne ettevõte, mis pakub erialast koolitust ja aitab üksikisikutel ja organisatsioonidel saada finants sertifikaate ja tähiseid. Nad toetavad meie üliõpilasi, andes neile juurdepääsu õppematerjalidele, veebiküsimuste pankadele ja edukatestidele, samuti eksituste testile. Nad pakuvad ka juhendaja toetust ja 1-2-1 istungit.

Õpilased registreeruvad CFA programmis, et ehitada tugeva aluse täiustatud investeerimisanalüüsile ja reaalmaailma portfellihalduse oskustele. I taseme eksami ettevalmistamine on esimene samm Chartered Financial Analyst ® (CFA) mandaadi teenimise eest, mis on maailma kõige enam tunnustatud ja tunnustatud investeeringute nimetus.

BootCampi kauplemise nädal

Igal aastal pakub Alliance MBS viie päeva kauplemise BootCamp kõikidele praegustele õpilastele, kes õpivad magistriõppes Raamatupidamine ja rahandus, MSc Finance, MSc Finance ja Business Economics ning MSc Quantitative Finance. Need kauplemise simulatsioonid annavad üliõpilastele reaalse kaubanduse kogemuse ja võimaluse kaasata tänapäevaseid finantsturgusid, võimaldades neil praktikas rakendada oma klassiruumi teooriat.

Kauplemise BootCampi edastamiseks on kool ühendanud Amplify Trading, et pakkuda neile, kes soovivad siseneda finantstööstusele oluliste oskustega. Amplify Tradings on ülemaailmne finantskaubandus- ja koolitusfirma, mis pakub koolitust maailma suurimatele finantsinstitutsioonidele, nagu HSBC, Citigroup ja Deutsche Bank. Nad on välja töötanud spetsiaalse tarkvara, mis võimaldab õpilastel elada kauplemispinda ja kaks kogenud ettevõtjat pakuvad nädalase koolituse.

Iga päev toimub hommikul hommikul neli tundi tundi, pärastlõunal toimub neli tundi kauplemispraktikat. Tänu elusolevatele uudistele, majandusandmetele ja geopoliitilistele sündmustele saavad õpilased rakendada oma arusaama, tehnilisi teadmisi ja riskijuhtimise tavasid erinevate varaklasside kauplemisel.

See on fantastiline võimalus raamatupidamise ja rahanduse üliõpilaste Alliance MBS ja on veel üks viis, kuidas me valmistame õpilasi edukaks karjääri pärast lõpetamist.

Rahandustsoon

Alliance Manchester Business School Finance Zone pakub juurdepääsu ühele Ühendkuningriigi kõige laiaulatuslikumale spetsialiseerunud finants- ja äriandmebaasi kogumikule, mida kasutavad tippteadlased kogu maailmas. Nende hulka kuuluvad Bloomberg, Datastream, Thomson ONE, Compustat, WRDS, Capital IQ ja palju muud. Lisateavet spetsialiseerunud finants- ja äriandmebaaside kohta

Eriomadused

Jumalateenistuse International Bankers Affiliation ettevõte

Meie raamatupidamis- ja finantsvaldkonna kursused on nüüd seotud rahvusvaheliste pankurite kummardamisfirmaga (WCIB). See tähendab, et iga nelja järgmise kursuse parim ettekanne saab WCIB auhinna, mille väärtuseks on 300 naela.

 • MSc Raamatupidamine ja rahandus
 • MSc Finance
 • MSc finants-ja äriökonoomika
 • MSc Quantitative Finance

Võitja osaleb ka võistlusel prestiižikal WCIB Lombardi auhinnal. Lombardi auhind koosneb kindlast hõbedast Armada tassi, tšekiga 1500 naelsterlingit, üheaastast auliikuvat liikmelisust ettevõttes ja auhinna kogumiseks osalemist igal aastal.

Kursuste ja hindamine

Hindamine on õpetatud eksamite, kursuste, ülesannete, grupi hindamise ja esitluste ja lõpuks 60 krediiti väitekirja.

Kursuse üksuse andmed

(Kõik õpetatud kursuse osakonnad on 15 ainepunkti)

1. semester

 • Ettevõtte finantsaruandlus
 • Kvantitatiivsed uurimismeetodid raamatupidamises

Kaks valikahelat:

 • Kinnitus ja usaldusväärne ettevõtte aruandlus
 • Rahvusvaheline raamatupidaja tava ja määrus
 • Raamatupidamise interdistsiplinaarsed väljavaated

2. semester

 • Täiustatud juhtimisarvestus
 • Kvalitatiivsed uurimismeetodid

Kaks valikahelat:

 • Korporatiivne juhtimine raamatupidamise kontekstis
 • Turupõhiste raamatupidamisuuringute elemendid
 • Finantsaruannete analüüs

Suveperiood

Doktoritöö (60 ainepunkti)

 • Kasutage seda, mida olete õppinud kursuse õppes.
 • Tavaliselt koosneb kirjanduse ülevaade, millele järgneb kvalitatiivsete või statistiliste uuringute põhjal tehtud töö

Viimaste raamatupidamis- ja finantsdisaini projektide teemade näited:

 • Ühendkuningriigi noteeritud äriühingute tegevusaruanded IFRSi järgi
 • Auditi praktika ja professionaalsus
 • Organisatsiooni juhtimissüsteemid
 • Valdkonnapõhine kvalitatiivne uuring juhtimisarvestuse innovatsiooni ja muutuste kohta
 • Areneva majandusega riikide audititurud
 • Ettevõtte juhtimine ja sissetulekute kvaliteet

Puuetega inimeste toetus

Praktilist tuge ja nõuandeid praeguste õpilaste ja taotlejate kohta saab Puudega inimeste nõustamis- ja tugiteenistusest. E-post: dass@manchester.ac.uk

Karjäärivõimalused

See kursus aitab parandada oma võimeid, oskusi ja teadmisi. See valmistab teid karjääri jaoks raamatupidamisfirmade tippfirmadega. Lisaks, kui teil on välismaal ametikoha kutsekvalifikatsiooni, võib kursuse edukas lõpuleviimine teie karjääri edendada.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognis ... Loe edasi

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognised for its original thinkers: our long and proud history of research excellence continues the spirit of innovation and achievement for which the city is renowned. Näita vähem