MSc Raamatupidamine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

MSc Raamatupidamine ja rahandus programm sobib kõigile, kes soovivad omandada erialaseid teadmisi raamatupidamise ja rahanduse valdkonnas ning kes soovivad jätkata karjääri finantssektoris, kas analüütiku või raamatupidajana. See programm pakub moodsaid mooduleid, põhilisi ja valikulisi, mis võimaldavad õppijatel valida mõned moodulid, mis vastavad nende individuaalsetele vajadustele ja huvidele.

See MSc sobib ka üksikisikutele, kes soovivad saada professionaalselt kvalifitseeritud raamatupidajateks, kuna see pakub mooduleid, mis on tihedalt seotud kutse tasemega õppekavaga. Valides moodulite kombinatsiooni, saavad õppijad samaaegselt katta ACCA professionaalse taseme õppekava põhiaspekte.

Kõigil Management Schooli rahanduspõhistel magistriprogrammidel on täielik juurdepääs veebipõhisele ajalehele Financial Times ning võimalus õppida ja teha praktilisi töid meie spetsiaalses kaasaegses Bloombergi finantslaboris. Virtuaalne finantsplatvorm võimaldab teil juurdepääsu praktilistele hindamistele ja finantsmudelitele rakendades reaalajas turuandmeid ja nendega tegeleda. Programm pakub teile ka võimaluse saada Bloombergi sertifikaat - Bloombergi turukontseptsioonid (BMC), mis on panganduses ja finantssektoris laialt tunnustatud.

Õppimine

Teid õpetavad akadeemiliselt kvalifitseeritud ja entusiastlikud töötajad, kellel on teadus- ja nõustamiskogemus ning lingid tööstusele. Teie kvaliteetne õppekogemus hõlmab loenguid ja arutelusid, mida toetavad grupitöö, esitlused, statistilised arvutiklassid ja juhtumiuuringud. Kõiki mooduleid toetab ka virtuaalne õpikeskkond Moodle.

Nendes programmides on ühine ühine lülisammas, mis kattub olemasolevate magistriõppe programmidega Cardiffi juhtimiskoolis. Sellest tulenevalt õpetatakse mõnele moodulile üliõpilasi õppima MBA ja MSc finantsjuhtimise programmides. Õpetajate meeskond peab seda portfelli tugevuseks.

Tööalane konkurentsivõime

Nõudlus kõrgelt kvalifitseeritud ja asjatundlike finantsspetsialistide järele on nüüd globaalsem kui kunagi varem. Enam ei ole Londoni ja New Yorgi suured rahvusvahelised finantsettevõtted ja institutsioonid. Need potentsiaalsed tööandjad asuvad nüüd ka Lähis-Idas ja Kaug-Idas ning magistriõppe üliõpilane on peaaegu sama tõenäoline, et leiavad oma esimese töökoha Dubais, Bahreinis või Shanghais nagu traditsioonilistes keskustes.

See nõudlus on olnud selle väljakutsuvate programmide komplekti kujundamisel oluline. Selleks et maksimeerida tööalast konkurentsivõimet, on programmi õpitulemused suunatud õpilastele teadmiste, oskuste ja arusaamaga, mida finantssektor vajab. Selle põhikomponendiks on moodul „Raamatupidamise aktuaalsed probleemid, pangandus

Riiki sisenemise nõuded

taotlejad peaksid vastama ühele järgmistest:

  • Omada või oodata, et ta omandaks bakalaureuse kraadi või samaväärse, asjaomases valdkonnas (raamatupidamine, majandus või rahandus) vähemalt 2: 2 klassifikatsiooniga. Üliõpilased, kellel on üldine äriõppe kraad asjakohase Pathway või sisulise sobiva mooduliga, kaalutakse igal üksikjuhul eraldi;
  • Omama vähemalt viieaastast töökogemust finantsvaldkonnas;
  • Omada sobivat kutsekvalifikatsiooni asjakohasest kutseorganisatsioonist. Mõningatel juhtudel võivad kõrgema kutsekvalifikatsiooniga isikud olla vabastatud konkreetsetest õpetatud moodulitest. Selliseid erandeid arutatakse juhtumipõhiselt programmi direktoriga.

Üldiselt ei ole mittefinantsteaduste erialade lõpetajatel tavaliselt olemas olemasolevaid oskusi, mis on vajalikud programmi edukaks elluviimiseks, kuid sellised õpilased on teretulnud kandideerima ja selliseid taotlusi vaadatakse individuaalselt.

Suurbritannias Cardiff Metropolitan University õppimise 7 põhjust:


Esimene põhjus - kraadiõppe tööalane konkurentsivõime
Kõigil Cardiff Met'i kursustel keskendutakse meie õpilaste tulevasele karjäärile ja nende tööalasele konkurentsivõimele. Kõik meie bakalaureuseõppe programmid hõlmavad praktikavõimalusi ja meil on mitmeid kraadiõppe kursusi, kus on võimalus üheaastaseks praktikaks. Keskendumine õpilaste ettevõtlusele aitab meie õpilastel saada väga tööjõulisi lõpetanuid.

Teine põhjus - tipptasemel õpetamine ja õpilaste rahulolu
Cardiff Met on saavutanud õpetamise tipptaseme raamistikus hõbedase hinnangu ja võtab pidevalt vastu üliõpilaste rahulolu. Mitmed meie kursused said viimases riiklikus üliõpilaste uuringus hiljuti 100%.

Kolmas põhjus - rahvusvaheline üliõpilaste tugi
Cardiff Met on uhke oma rahvusvahelise tudengitoe üle ja viimase 10 aasta jooksul oleme Suurbritannias olnud 6 korda kõrgemal kohal. Meil on spetsiaalne ülemaailmne üliõpilaste nõustamismeeskond, mis aitab üliõpilastel alates hetkest, mil nad ülikoolis pakkumise vastu võtavad. Alates viisa taotlemisest, majutuse leidmisest ja Suurbritanniasse saabumisel lennujaamas kohtumisest, aidates teil asuda Suurbritannia ellu ja pakkudes akadeemiliste oskuste tundide pakkumist, võtab siinne meeskond stressi, mis tuleneb uude õppima tulekust riigis ning võimaldab teil keskenduda oma õpingutele.

Põhjus neli - fantastilised õpilasvõimalused
Viimase paari aasta jooksul on Cardiff Met teinud meie õpilasruumides märkimisväärseid täiustusi, mille lõpule viidud ja kavandatud investeeringud on 70 miljonit naela. Alates nüüdisaegsetest töökodadest ja ateljeedest kuni maailma juhtivate spordirajatiste ja üliõpilaskeskusteni on ülikoolis olemas kõik, mida vajate õpingute ajal silma paista.

Viis põhjust - suurepärane õpilaskond
Aktiivse üliõpilasliiduga, õpilasklubide ja seltside toetamisega ning spordivõistkondade ja -klubide toetamisega kõigil tasemetel oskuste ja võimete jaoks on Cardiff Met suurepärane koht, kus osaleda kõigis tudengielu aspektides. Meie ülikoolilinnakus pakutavad majutused pakuvad tudengitele turvalist ja sõbralikku elamispaika ning hiljuti hääletati ülikoolis Halls'i parimaks tudengikogukonnaks peetava riikliku üliõpilaste elamumajanduse uuringu järgi.

Kuus põhjus - Cardiffi linn
Cardiffit pole mitte ainult pidevalt nimetatud Ühendkuningriigi kõige taskukohasemaks üliõpilaslinnaks, vaid see on ka fantastiline koht elamiseks ja pakub õpilastele väga kõrget elatustaset. Cardiff pakub kõigile midagi meelelahutusest, poodidest, kultuurist, söögist, joogist ja üritustest alates.

Seitsmes põhjus - õppimine Walesis
Sa õpid Walesi riigis. Wales pakub õpilastele võimalust saada Suurbritannias kraadi, mida tunnustatakse kogu maailmas, sõbralikus ja ilusas keskkonnas. See on suurepärane alus ülejäänud Suurbritanniaga tutvumiseks õpingute ajal, samal ajal avastades kõike, mida sellel ainulaadsel maal pakkuda on.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Loe edasi

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Näita vähem