MSc Raamatupidamises (Andmed ja Analüüs)

MSA programm on Aasia raamatupidamisandmete ja analüüside esimene spetsialiseerunud magistri kraad. Erinevalt mõnest teisest kraadiõppeanalüütika programmist lähevad MSA andmed ja analüüsirada sügavale arvestusvaldkonna andmetehnoloogia rakendamisele.

Programm on mõeldud spetsialistidele, kes on huvitatud arendada teadmisi andmetöötluse rakendamisel nende valdkonna teadmistesse, et lahendada äriprobleeme, eriti finants- ja raamatupidamisvaldkonnas. Suure hulga andmemahtude kättesaadavus on tekitanud suurt nõudlust kogenud andmeanalüütika spetsialistide jaoks, kes saavad neid andmeid analüüsida ja otsuste tegemiseks vajaliku ülevaate saamiseks saada. See on raamatupidamis- ja finantsteenuste ettevõtetele äärmiselt oluline, sest nad on tegelevad suure hulga teabe saamisega oma klientide poolt. MSA-s saate teada, kuidas analüüsida suuri andmemahtu ja avastada mustreid ja teadmisi, mis annavad teie ettevõttele väärtusliku konkurentsieelise.

TAOTLEMINE Sulgeb

Juuni (augusti tarbimine)

REŽIIM / KESTUS

  • Täistööaeg 1 aasta
  • Osalise tööajaga 2 aastat

EELMISED

  • GMAT / GRE
  • TOEFL / IELTS

TASUD

Viimase tasu üksikasjade kohta saate programmi veebisaiti

Ole tulevane valmis

Eeldatavasti kasutavad raamatupidamis- ja finantstöötajad seda suurt teavet, et hõlbustada igapäevaseid äriotsuseid. Selles programmis õpid, kuidas analüüsida suuri andmemahtu ja avastada mustreid ja teadmisi, mis annavad teie ettevõttele väärtusliku konkurentsieelise.

Latti tõstma

Raamatupidamistöötajatel on vaja oma töö parandamiseks kasutada andmetöötluse tehnoloogiat. Tööandjad ütlevad, et nad annavad prioriteediks raamatupidamise lõpetanutele, kellel on teadmised andmete ja analüüside kohta. Need kõrgkoolid annavad oma palgaastmele vastava palga võrreldes oma kolleegidega.

Aasia esimene omataoline

MSA programm on Aasia raamatupidamisandmete ja analüüside esimene spetsialiseerunud magistri kraad. Erinevalt mõnest teisest kraadiõppeanalüütika programmist lähevad MSA andmed ja analüüsirada sügavale arvestusvaldkonna andmetehnoloogia rakendamisele.

Kogege erinevust

SMU on kiidetud meie uuendusliku pedagoogika alal. SMU-X-i kasutuselevõtmisega on õpetamisel saadud uus tõus, ühendades akadeemilise ja kogemusliku õppimise, mis viib professorite, õpilaste ja tööstuse spetsialistide kolmepoolse suhtlemisega.

Kursistruktuur ja õppekava

SMU MSA eesmärk on olla tööstuse ja kutsealaga keskne eesmärk, et meie lõpetajateks kujundada pädevad spetsialistid.

ÕPPEKAVA
MSA programm koosneb 12 kursusest, mida õpetatakse üle kahe aasta osalise tööajaga või üle ühe aasta täiskoormusega, alustades augustist. See ühendab praktilise viimase aja analüüsi tehnoloogia ja andmekogumite kasutamise ning reaalmaailma kogemuse, kasutades ettevõtte tegelikke juhtumeid ja uuenduslikku pedagoogikat nagu SMU-X. Sellised teadmised, kuidas ja kus rakendada tehnilisi teadmisi ehtsates seadetes, võimaldavad meie lõpetajal täita kõrgema tasandi ülesandeid, mida raamatupidajad üha enam ootavad.
TÄITMINE
Täistööajaga kandidaadid võivad pikendada vaheaega Term 2 ja Term 3 vahel, et omandada esimesena mainitud kogemused raamatupidamise valdkonnas. Praktika on vabatahtlik ja sõltub tööandjate sobivusest.
VÄLJUMISED
Erandid maksimaalselt nelja kursuse võib anda pärast programmi vastuvõtmist ja iga juhtumi puhul eraldi, sõltuvalt samaväärsete kursuste rahuldavast läbimist ülikoolitasandil.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Singapore Management University

Vaata veel 11 kursust Singapore Management Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
14 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
42,800 SGD
S $ 40,000.00 (ainult GST)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date