MSc Raamatupidamises ja Rahanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Raamatupidamises ja Rahanduses

See programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad laiendada oma teadmisi valdkondades raamatupidamise ja rahanduse. Programm hõlmab intensiivne uurimine tuum erialadel raamatupidamise ja rahanduse. Seal on palju erinevaid karjäärivõimalusi raamatupidamise ja rahanduse spetsialistid.

Asjatundjate pakuvad külaliste loengud, karjääri arendamisel nõustamine, off-külastused ning õppekava sisend. Praktikud on kaasatud arendada sisu ja õpetamise erinevate kursuste, sealhulgas "Project Finance". Osana meie jätkuvat külaline loengusarja, tippjuhid Põhja Trust ja Barclays on esitatud lai publik bakalaureuse, magistri-ja doktorandid ning õppejõududele.

MSc Finance suite programmide on tüüpiline tarbimine üle 100 õpilasega. On tavaline, et leida vähemalt 30 rahvuse esindajad.

Programmi eesmärgid on järgmised:

 • Et aidata teil saada pädevat ja läbimõeldud praktikud antud juhul laiemas valdkonnas rahanduse ja raamatupidamise
 • Arendada oma peegeldav, kriitiline ja hindavat mõtlemine ja otsustusvõime ning teadlaste teil tänapäeva küsimuste valdkonnas õpetades, mis toetab tugevalt teadus-ja kutsepraktika
 • Anda paindlik programm, mis pakub tugeva teoreetilise aluspõhja raamatupidamise ja rahanduse kaudu kohustuslike kursuste ja mis võimaldab teil jätkata järjekindlalt seotud erialaselt läbi valitud valdkondades akadeemilise, võimalus valikuid ja väitekirja pealkiri.

Department

Raamatupidamine ja rahandus

Asukoht

Greenwich Campus

Osavõtt

 • 1 aasta täistööajaga
 • 2 aastat osalise tööajaga

Kursuse sisu

Aasta 1

Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused

Inglise ärikeel akadeemilistel eesmärkidel - 4. tase Õpilane on kohustatud valida 60 ainepunkti sellest nimekirjast võimalusi. Finantsanalüüs ja väärtuse hindamine (15 ainepunkti) Raamatupidamine Performance ja kontroll (30 ainepunkti) International finantsarvestust ja aruandlust (30 ainepunkti) Hea ühingujuhtimise tava, tagamise ja kontrollimise (15 ainepunkti) Uurimismeetodid (15 ainepunkti) Sihtasutused stipendium (Dept ACC) (15 ainepunkti) Project Finance (15 ainepunkti) Põhimõtted Finance (30 ainepunkti)

 • 2. aasta
 • Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused.
 • Doktoritöö (magistri raamatupidamises ja rahanduses Suite) (45 ainepunkti.
 • Õpilane on kohustatud valida 75 ainepunkti sellest nimekirjast võimalusi.
 • Finantsanalüüs ja väärtuse hindamine (15 ainepunkti)
 • Raamatupidamine Performance ja kontroll (30 ainepunkti)
 • International finantsarvestust ja aruandlust (30 ainepunkti)
 • Hea ühingujuhtimise tava, tagamise ja kontrollimise (15 ainepunkti)
 • Uurimismeetodid (15 ainepunkti)
 • Sihtasutused stipendium (Dept ACC) (15 ainepunkti)
 • Project Finance (15 ainepunkti)
 • Põhimõtted Finance (30 ainepunkti)

  Riiki sisenemise nõuded

  Taotlejatel peaks olema: Hea asjakohaste esimese astme tunnustatud ülikooli või kõrgkoolis. Õpilased, kes olid haritud muus keeles kui inglise keel peaks näitama IELTS skoor 6,5 (minimaalselt 5,5 iga oskus) või samaväärne turvalises inglise keele test. Teise üliõpilastele üldine IELTS 5 või 5,5 saab õppida meie eel-istung inglise keele programmi enne kraadiõppes.

  Hindamine

  Õpilased hinnatakse läbi uuringud, kursuste ja väitekirja.

  Karjäär võimalused

  Aste annab hea hüppelaud karjääri raamatupidamine, eriti raamatupidajate kaubanduse ja tööstuse, samuti annab üliõpilastele, kes otsivad seisukohti rahanduse valdkonnas nii spetsialisti rahanduse teadmised ja vajalikud arusaamisele raamatupidamine. Viimastel aastatel on tööandjate meie lõpetajate lisanud First City Merchant Bank ja JPMorgan.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem