MSc Raamatupidamises ja Rahanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Raamatupidamises ja Rahanduses

Rajatakse ÜRO põhimõtted vastutustundliku juhtimise mõiste "vastutustundlik majandamine" on teema, mis läbib kogu programmi. See sisaldab küsimusi väärtuse loomine, eetika, keskkonnasäästlikkus, ettevõtete sotsiaalne vastutus, töötajate heaolu ja globaalne mõju üldises kontekstis raamatupidamise ja rahanduse haridus.

Programmi eesmärk on luua kindel madalikule teadmiste, oskuste ja arusaamise vajalik raamatupidamise ja rahanduse kell strateegiline ja juhtimise tasandil ja uurib praeguste ja uute teooriate, tehnikate ja tavadega nendes valdkondades. Õpilasi julgustatakse tegema koostööd akadeemilise kirjanduse, juhtumiuuringute ja teineteist peegeldades oma juhtimis-ja äritegevuse kogemusi.

Moodulid

  • Põhimõtted vastutustundliku juhtimise
  • Äriühingu finants-
  • Finantsanalüüs ja hindamine
  • Financial strateegia ja CorporateGovernance
  • Kaasaegse küsimusi raamatupidamise ja rahanduse
  • Investeeringud ja käitumuslik Finance
  • Uurimismeetodid Business

Õppimine ja õpetamine

Moodulid on iseloomulik uuenduslike, opilasekeskne õpetamise ja õppimise, mis arendab õpilaste intellektuaalse oskusi analüüsi, sünteesi ja kriitilist evaluation.This saavutatakse meie väike klassi suurus seadeid, mis võimaldavad õpilastel ära oma praegustele ja / või eelnev kogemus individuaalne basis.The integratsiooni teooria ja praktika on oluline ja see on saavutatud uuendusliku segu simulatsioonid ja juhtumiuuringud. Näiteks simulatsiooni tarkvara võimaldab õpilastel kogeda dünaamiline ja keeruline keskkond börsikauplemiseta.

Karjäär

Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette laia karjääri raamatupidamine ja rahanduse era- ja avaliku sektori, näiteks raamatupidamise ja rahanduse juhid, finantsnõustajad ja planeerijad, fondijuhid, investeeringute analüütikud ja varude maaklerid.

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt esimese või teise klassi Autasud kraadi raamatupidamise või ettevõtlusega seotud distsipliini. Õpilased, kes on saavutanud täieliku liikmete professionaalne raamatupidamise keha (näiteks ACCA, Cima, CIPFA, ICAEW, ICAS) või rahvusvaheliste samaväärne olla sobivad kandmiseks kaugelearenenud seistes.

Kui inglise keel ei ole teie emakeel: IELTS 6.5 (sh 6,5 akadeemilise kirjutamise) või TOEFL skoor 575 (paberil) või 232 (arvuti baasil) või samaväärne.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. Näita vähem