MSc raamatupidamises

Üldine

Programmi kirjeldus

MS raamatupidamises pakutakse laialdast teadmisi raamatupidamise ja äri teooria ja praktika, mis on kohandatud õpilastele, kes soovivad täita Illinoisi 150-krediidi tunnis nõue saada sertifitseeritud avaliku sektori raamatupidaja (CPA). Õppekava eesmärk on rahuldada üliõpilaste vajadusi või ilma bakalaureuse ettevalmistamise äri-või raamatupidamises.


Northeastern Illinois University pakub kaheastmelist magistriõpet raamatupidamise programm.

 • Esimene etapp koosneb sihtasutuse kursuste komplektist, millest mõned või kõik võivad loobuda sõltuvalt teie eelnevast akadeemilisest ettevalmistusest. Kui teie bakalaureusekraad ei ole raamatupidamises, peate ka näitama oskusi kuues bakalaureuseõppes eeldatavaid kursusi: kulude arvestus, auditeerimise teooria ja probleemid, föderaalse tulumaksu (üksikisiku), vahefinantsarvestuse I, vahefinantsarvestuse II ja äriarvutus. Võite näidata oskust kas pädevate kursuste abil või sooritades eksami. Pange tähele, et need kuus kursust on programmi eeldused. Need ei kuulu raamatupidamisprogrammi MS-sse ja neid ei saa kohaldada kraadi nõuetega.
 • Teine etapp koosneb 30-tunnistest täiustatud tuumikursustest ja on nõutav kõigist programmi õpilastest. Nende arenenud kursuste seas on kuus tundi raamatupidamise valikainete klassid ja üheksa tundi raamatupidamise valikuline klassid.

Ettevõtluse ja juhtimise kolleegiumil on väljakujunenud õppekava eesmärkide ja õppe eesmärkide kogum kõikides programmides, mida perioodiliselt hinnatakse. Ettevõtluse ja juhtimise kolledž on akrediteeritud Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) ühingu poolt ning kuulub viiest protsendist ülemaailmsetest ärikoolidest, kes pakuvad kraadiõppekavasid. Vaadake Dean's Welcomei nelja põnevat funktsiooni, et õppida äri- ja juhtimiskolledžis.


Nõutavad krediidiajad: 30-67


Programmi hüvitised

Northeastern's Accounting, MS programm demonstreerib kvaliteeti AACSB akrediteerimise kaudu ja pakub suurepärast investeeringutasuvust. Lähis-Ida lõpetanud üliõpilased on madalaima õppelaenu võla alguses (US News

Nortosapoolne üliõpilaskond on erakordselt mitmekesine, nagu ka tema õppejõud, kes esindavad üle 60 erineva riigi kogu maailmast. Õpilasi julgustatakse võrgustikke, et arendada ettevõtluses vajalikke teadmisi ja oskusi. Kirdeosakonna vilistlaste ühingul on rohkem kui 62 000 inimest, sealhulgas kohalikud ja riiklikud finantsasutused.

Programmi Pathways on mõeldud traditsioonilistele õpilastele ja juhtidele, kellel on mugavate aegade pakutavad siht- ja põhikursused veebipõhiste, hübriidsete ja traditsiooniliste klassiruumis seadistuste kaudu.


Karjäärivõimalused

MS Raamatupidamine valmistab teid ette karjäärile nagu:

 • Sertifitseeritud avaliku sektori raamatupidaja (CPA)
 • Finantsarvepidaja
 • Juhtimisarvepidaja
 • Tulumaksu professionaal
 • Audiitor


Kraadi nõuded

Raamatupidamisarvestus --- 15 krediiti.

Kõik Raamatupidamine MS õpilased peavad võtma järgmised viie põhilisi kursusi.

ACTG-407 auditeerimise teooria ja praktika


Raamatupraktika valikained --- 9 krediiti.


Iga raamatupidamise MS üliõpilane peab võtma kolm valikainete kursused allpool olevast nimekirjast.

ACTG-406 valitsusasutus


Mitte-raamatupidamise valikained --- 6 ainepunkti.


Iga raamatupidamise MS üliõpilane on kohustatud võtma kaks mitte-raamatupidamise valikainete kursused allpool loetletud.

BLAW-410 rahvusvaheline äriõigus

Juhtimispädevused

Enne kui arvestada raamatupidamise MS südamikud ja / või valikained, õpilased peavad näitama teatud juhtimisoskusi. Seda nõuet on võimalik täita, täites keskmiselt 3,0-ga GPA tasemel allpool toodud neli kõrgharidustaseme kursust:

 • COBM 401 Juhtide arvestus
 • COBM 402 Business Economics ja Finance for Managers
 • COBM 403 juhtimise ja turundusega seotud teemad
 • COBM 404 Äritegevuse statistika ja tegevusjuhised juhtidele

Juhtimispädevust saab rahuldada ka sellega, et on edukalt sooritanud samaväärseid kursusteid piirkondlikult akrediteeritud asutuses. Näiteks on vastav tabel NEIU bakalaureuse kursuste jaoks toodud allpool.

Kõrgharidusega kursused
Viimati uuendatud okt 2018

Teave kooli kohta

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and d ... Loe edasi

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and diverse community of scholars who are as serious about their education as you are. Näita vähem