MSc Raha, pangad ja rahandus

Üldine

Programmi kirjeldus

Majandus ja rahandus on juhtide meie globaalse heaolu ja on märkimisväärne nõudlus kogu maailmas tehnilisi teadmisi rahalises majanduse ja rahanduse. Enamik lõpetajate see programm liikuda highranking karjääri globaalse finants- keskused.

Õppimine See programm annab teile suurepärase komplekti spetsialisti ja ülekantavad oskused. Teile antakse täiendõpet põhivaldkondades majanduse ja siis saavad ka erialast koolitust valdkondades vastavalt programmi.

Seal on ülemaailmne nõudlus nende koolitatud valdkondades Raha, pangandus ja rahandus, mis ei näita vähenemise märke.

MSc Raha, pangad ja rahandus on osakonna MSc programm, mis meelitab enamik õpilasi.

Õppimine selle programmi annab teile suurepärase komplekti spetsialisti ja ülekantavad oskused. Teile antakse täiendõpet põhivaldkondades majandus, mida kasutatakse laialdaselt ökonoomika seotud elukutseid ja siis saavad ka erialast koolitust valdkondades vastavalt programmi ning võtma võimalusi ka teistes valdkondades, mis teile huvi.

Valmib Raha, pangad ja rahandus MSc hoidke juhtivtöötajad finantskeskustes ümber maakera. Lisaks neile eesmärgiks karjääri erasektoris, siis meelitab majandusteadlased praegu töötab ökonoomika riigikassa või rahandusministeeriumide või keskpankade ja lõpetajate valmistub selline karjääri.

Miks uurida selle kursuse

Rahvusvaheline maine

Department of Economics on üks juhtivaid osakonnad Ühendkuningriigis ja on väga kõrge rahvusvahelise maine.

Tugevused paljudes valdkondades

Osakond on eriti tugevate valdkondades, majandusteooria ja ökonomeetria, rahvusvaheline kaubandus, raha ja pangandus, ja majandusliku kasvu ja arengut.

Koolitus ja oskusi

Aim jooksul Department of Economics on anda õpilastele vajalikud oskused, et olla edukas, kui nad lahkuvad Birmingham. Usume, et üliõpilastele ja töötajatele tegema koostööd, et tagada õpilastele saada parim intellektuaalse koolitus võimalik ja et nad arendada isiklikke oskusi, mida on võimalik tööturul.

Karjääri Economics

Aasta lõpus oma aasta õpib koos meiega, siis on oskused, mida on vaja alustada karjääri majandus-või finantsvaldkonnas või siseneda teise elukutse, mis nõuab väärtuslik ülekantavaid oskusi ja teadmisi, mis on saadud ökonoomika seotud Magistriõpe kraadi.

teadusuuringute kraadi

Samuti loodame, et mõned teist tahavad jääda osakonna õppida teaduskraad.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud esimese astme (või ülemere samaväärne) majandusteaduses või seotud distsipliini. Sind oodatakse saanud hea koolituse majandusteaduses, vähemalt kesktasemel ning on põhiteadmised kivi ja statistika.

Viimati uuendatud okt 2017

Teave kooli kohta

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Loe edasi

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Näita vähem