MSc rahanduse ja juhtimise

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

Diferentseerimine ennast rahvarohke lõpetanud tööturul on oluline ükskõik millises riigis te otsustate töötada. Kraadiõppe äri kvalifikatsiooni, mis on täielikult ülekantavad oskused erinevates organisatsioonides, samuti üle rahvusvaheliste piiride, on kriitiline, et diferentseerimine.

Kui otsite arendada oma teadmisi rahanduse ja juhtimise üheaegselt enne lennukisse oma esimene professionaalne äri roll, siis MSc Finance & Management on muidugi teile. Või kui sa oled lõpetanud mõned äri kogemus, see kvalifikatsioon annab võimaluse teil arendada edasi oma karjääri rahanduse ja / või juhtimise seotud rolli.

Tuginedes hea maine oleme saavutanud nii finants- kui ka üldise juhtimise programmid, meie osakonnas Accounting & Finance ja osakonna Strategy & Organisatsiooni on töötanud koos arendada seda muidugi. See on üks aasta, täistööajaga magistrikraadi eesmärk on anda teile konkurentsieelise ükskõik kus oma tulevase äri karjääri viib Sind.

See pakub ambitsioonikaid lõpetajad põhjaliku aluse nii finants-ja juhtimise põhimõtteid. See põhjalikku arusaamist nii valdkondades hakkab kehtima rollid igas organisatsioonis, kus head teadmised rahanduse ja juhtimise on vaja.

Õppimine välismaal

On mitmeid valikainete tunnid pead valida. Kui oled huvitatud välismaal õppimisest, siis "Managing Euroopas klassi annab teile võimaluse teha seda klassid õpetatakse Toulouse Business School Prantsusmaal.

Major projektid

Suvel saate teha kaks teadusprojektide rahastamiseks ja haldamiseks. Seal võib olla mõningaid võimalusi töötada ettevõtted liiga.

Kursuse auhinnad

Meie MSc Finance on praegu kohal üks parimaid MSc rahastada programme maailmas Financial Times. See kursus hõlmab osa MSc Finance.

Rajatised

Strathclyde'i auhinnatud Business School on üks suurimaid institutsioone omalaadne Euroopas. Meil on umbes 200 akadeemilise personali ja üle 3000 täistööajaga üliõpilased.

Osakondade ja eriüksused tegema koostööd, et pakkuda dünaamilist täielikult ümar ja mitmekesine programm spetsialist ning valdkondadevahelist kraadiõpet.

külaliste loengud

Tööstuse spetsialistid kutsutakse regulaarselt pakkuda külalislektorid nii finants-ja juhtimise valdkondades.

Riiki sisenemise nõuded

  • UK õpilased on kohustatud olema hea autasustatakse diplomi (2,1 eelistatud) või samaväärne ökonoomika, raamatupidamine, ettevõtluse uuringuid, matemaatika, statistika, arvuti või seotud teemadel, või samaväärne erialane kvalifikatsioon
  • Overseas õpilastele kvalifikatsiooni hinnatakse võrdsetel alustel.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, siis peate tõendama inglise keele oskust alates Rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem (IELTS).

Meie IELTS nõue on 6,5, aga mõned kursused võivad otsida rohkem.

Parandada oma inglise

Kui teil on vaja parandada oma inglise täita keel tingimused oma kraadi pakkuda, siis võib olla üks meie ELT inglise keele kursused siin ilma uuesti võtta IELTS või teise inglise keele test.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem