MSc Rahvusvaheline Hotellindus Juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Külalislahkus laiendab globaalseid tööstusi, mille tulemuseks on suurenenud nõudlus kvalifitseeritud juhtide järele juhtida ja arendada rahvusvahelisi organisatsioone.

See kursus annab teile teadmised nende dünaamiliste teenindussektorite strateegilisel kõrgemal tasemel esinemiseks. Analüüsides peamisi rahvusvahelisi hotellinduse ärikeskkondi mõjutavaid mõjusid, saate sügavalt juurdunud arusaama probleemidest, mis praegu tööstuse peamiste korporatsioonide juhtimist kujundavad.

Kui soovite komplimente oma akadeemiliste õpingute eest olulise praktilise kogemusega, võiksite valida võileiva variandi ja asuda pikaajalisele praktikale. Varasemad tudengid on kindlustanud praktikakohad sellistes ettevõtetes nagu Radisson Hotels ja Hilton Hotels & Resorts.

Pakume mitmesuguseid juhtimis- ja turundustegevuse mooduleid, mis on koos võimalusega viia läbi oma uurimisprojekti isikliku huvi valdkonnas, saate oma kursuse kohandada oma karjääri ambitsioonidega.

Kursuse eelised

See kraadiõppe kursus on teie jaoks, kui soovite tugineda või teisendada oma algset bakalaureuse või töökogemust ning teil on soov õppida rahvusvahelisi hotellinduse juhtimisi kõrgemal tasemel.

Selle eesmärk on suurendada teie võimet tõhusalt toimida strateegilisel tasemel rahvusvahelise hotellinduse tööstuse avalikus ja erasektoris või alustada arenenud teadusprogrammi.

Riiki sisenemise nõuded

Nõuded: Taotlejatel peaks olema vähemalt teise klassi autasu või neil peab olema samaväärne kogemus või väljaõpe, tavaliselt töökeskkonnast. Kõiki taotlusi peaks toetama kas akadeemiline või professionaalne viide. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Teil on head võimalused asuda tippjuhi kohale paljudes rahvusvahelistes külalislahkuse organisatsioonides. Nende hulka kuuluvad majutus-, toidu- ja joogitarnijad, kruiisi- ja transpordiettevõtjad ning valitsusvälised ja valitsusvälised organisatsioonid, mis toetavad algatusi nii piirkondlikul, riiklikul kui ka ülemaailmsel tasandil.

  • Toidu- ja jookide juht
  • Hotellijuhataja
  • Turundusjuht

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 5950 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Headingley ülikool

Meie ajalooline Headingley Campus asub 100 aakri pargis, kust saate hõlpsalt ligi Leedsi kesklinna.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem