MSc Rahvusvaheline Personalijuhtimine ja võrdlevad Töösuhted

Üldine

Programmi kirjeldus

Tehnoloogia edendamine tähendab, et maailm väheneb. Pange oma isikliku karjääri ülemaailmsel tasandil, et keskenduda inimeste juhtimisele piiriüleselt ja suunata inimressursid rahvusvahelisse konteksti.

Rahvusvaheliste ettevõtete või rahvusvaheliste tarneahelatega töötavate üha rohkemate inimeste jaoks muutub üha olulisemaks rahvusvaheliste inimressursside ja töösuhete uuring. Majanduse globaliseerumine ja riikidevahelised tööhõivealased õigusaktid tähendavad ka suutlikkust võrrelda protsesse ja tavasid kõikjal mandriosas, nagu soovitud oskus.

See annab teile arusaamise erinevustest erinevates riikides ja rahvusvahelistes ettevõtetes töötavate töösuhete ja töösuhete süsteemide vahel ning sellest, kuidas neid mõjutavad sotsiaalsed ja majanduslikud tegurid. Vaadeldakse ka majandusliku integratsiooni mõju tööhõive ja töösuhete muutmise süsteemidele.

CIPD kursuse tunnustamine

See kursus on kinnitatud uuele samaväärsele kõrgtaseme kraadiõppe standardile ja võite oma õpinguid täiendada, võttes täiendavaid CIPD komponente, mis valmistavad ette CIPD liikmeks. Kui otsustate seda teha, võite osaleda mitmetes oskuste töötubades, kuulata külalisesinejate hulgast ja viia läbi mitmeid tegevusi, mis võimaldavad teil arendada praktilisi HR oskusi.

Te liitute CIPD-ga üliõpilasliikmena ja magistrikraadi (sh dissertatsiooni) ja CIPD-i komponentide edastamisel uuendatakse teie CIPDi liikmeks automaatselt Associate liikmeks. Kui olete rakendanud oma teadmised töökohal, võite taotleda Chartered liikmelisust.

Pange tähele: Alliance Manchesteri ärikoolile tuleb saabumisel tasuda 450 naela suurune haldustasu, kui otsustate registreeruda CIPD-s, pluss liituge CIPD kahe aastaga - teie kursuse aasta ja lõpetamise aasta. Praegune tasu CIPD-ga liitumiseks on 178 £ 1. aasta eest ja 138 £ 2. aasta eest. Lisateabe saamiseks külastage CIPD veebisaiti.

Kui olete huvitatud kohalikust personalijuhtimisest, võiksite kaaluda meie MSc inimressursside juhtimist ja töösuhteid.

Kursuseüksuste andmed

Kursus koosneb nii kohustuslikest kui vabatahtlikult õpetatavatest üksustest. Kohustuslikud kursuse osakonnad on:

 • Võrdlevad töösuhted *
 • Inimressursside juhtimine: strateegia ja praktika *
 • Rahvusvaheline inimressursside juhtimine *
 • Rahvusvaheline tööõigus ja -määrus *
 • Rahvusvahelised ja võrdlevad tööhõive süsteemid *
 • Töökoha uurimise ja analüüsioskused

Valikkursuse kursused hõlmavad järgmist:

 • Töötav praktika ja võrdsus
 • Inimressursside juhtimine: kontekst ja organisatsioon *
 • Töösuhted
 • Rahvusvaheliste organisatsiooniliste muutuste juhtimine *
 • Aasia inimressursside juhtimine

* Need kursused on CIPD tunnustuse saamiseks kohustuslikud.

Akrediteerivad organisatsioonid

See kapten on akrediteeritud uue samaväärse kõrgtaseme kraadiõppe standard. Te liitute CIPD-ga üliõpilasliikmena ning pärast magistrikraadi ja CIPDi komponentide lõpulejõudmist olete saavutanud aluseks olevad teadmised kutselise liikmelisuse tasemele.

Kui olete rakendanud oma teadmisi töökohal, on teil võimalus liikmeks uuendamiseks taotleda CIPD-i. Täiendavad üksikasjad, sealhulgas kulud, on saadaval kraadiõppe halduse meeskonnalt ja saate külastada CIPD veebisaiti.

Õpilased, kes soovivad omandada CIPD liikmeks, osalevad mitmesuguste ettevõtete kutsutud külastustega oskuste töörühmades, et nad saaksid välja töötada praktilisi HR oskusi.

Riiki sisenemise nõuded:

Tavaliselt otsime me Ühendkuningriigi bakalaureusekraadi esimese või teise klassi auhindadega või ülemereterritooriumide ekvivalente mis tahes erialal.

Oma akadeemilise rekordi hindamisel võtaksime arvesse teie klassi keskmist, positsiooni klassis, viiteid ja selle asutuse seisundit, kus olete oma kvalifikatsiooni õppinud.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognis ... Loe edasi

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognised for its original thinkers: our long and proud history of research excellence continues the spirit of innovation and achievement for which the city is renowned. Näita vähem