MSc rahvusvahelise äri ja ettevõtluse

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc in International Business and Entrepreneurship programm, Pakutud School of kodumaiste ja rahvusvaheliste ettevõtete, Pangandus ja rahandus on kaheaastase programmi, mis arendab õpilaste arusaamist globaalse ärikeskkonna ja seda mõjutavad tegurid ettevõtliku äri otsuseid ja parandab vajalikke teadmisi kaasates eduka äri alustamise , ettevõtluse arendamise ja ettevõtete rahvusvahelistumist.

Ametlik ACCREDIATION poolt ARACIS (Rumeenia agentuuri Quality Assurance in Higher Education)

Master International Business JA ETTEVÕTLUS:

  • Kujundanud ja ettevõtjatele!
  • Applied Business simulatsiooni
  • Keskendu rahvusvahelise strateegia nii VKEde ja ettevõtted
  • Ehitus kultuuri innovatsioon ja ettevõtlus
  • Mitmekultuuriline kogemus

Meie magistriõppe programme eesmärgiga tegeleda õppekavade mitte ainult teoreetiline poolest, kuid enamasti on praktiline ja rakendatud poolest. Nende eesmärk on luua mitu ühendusi praktikat ja uurimistööd ka. Peale reaalse maailma projekte, kus õpilased on kaasatud õppimise kogemus on lõpetatud internatuuri thatthe ülikooli hõlbustab jooksul eriorganisatsioonid välismaised ettevõtted Rumeenia või Rumeenia äriühingutele.

Rumeenia-Ameerika Ülikooli pakub kõigile taotlejatele inglise keele test online sertifikaadi saamiseks oma inglise keele oskust.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Romanian-American University was founded with the purpose of promoting the American progressive educational values combined with the rich internationally recognized academic traditions of the Roma ... Loe edasi

The Romanian-American University was founded with the purpose of promoting the American progressive educational values combined with the rich internationally recognized academic traditions of the Romanian educational system. Näita vähem