MSc rahvusvahelise turunduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Erinevatest riikidest ja kultuuridest tuua oma rida probleeme seoses turustamisega. Nii kasutusele toodet või teenust vajab tundlikkus, mõistmine ja austamine. See MSc on avatud lõpetanud kõikide erialade, kes on huvitatud karjääri elav maailmas rahvusvahelise turunduse. Sa uurib kõiki up-to-date mõtlemine, teooriaid, põhimõtteid ja praktikat distsipliini.

Tunnustatud Majandus- ja Sotsiaalkomitee Teadusuuringute Nõukogu (ESRC) ja akrediteeritud Chartered Institute of MarketingSee programm töötab ja toetavad kogenud teadlaste ja praktikute jaoks. Ülemaailmselt tuntud oma teadmisi, nad teile olulisi teadmisi võtmevaldkondades rahvusvahelise turunduse, sealhulgas kaubamärgi turustamine; reklaam; e-turustamist; ja innovatsiooni strateegia.

See on ümberkorraldamise kava, mille taotlejad ilma eelnevaid teadmisi või kogemusi turunduse, kuid kes soovivad eriti uurida teooria, põhimõtete ja praktika turunduse kontekstis maailmaturul keskkond ja väljakutseid turunduse eri riikides ja kultuurides.

See programm on akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM).

Programmi kirjeldus

12 kuu magistrikraadi programm algab septembri lõpus. Esialgu sa veedad aega arendada oma arusaamist aluspõhimõtteid, teooria ja praktika turunduse juhtimine, turundus uurimis-ja turundusstrateegia ja planeerimist. Juhtumiuuringud uurib eelkõige rakendusi kontseptsioone rahvusvahelise turunduse kontekstis. Sul on ka võtma kohustuslik moodul uurib põhimõtteid, teooria ja praktika rahvusvahelise turunduse strateegia, sealhulgas lähenemisviiside rahvusvahelisele turule valiku, kandmise viis, ja planeerimise turunduse ülemaailmselt ja / või kohalikul tasandil. Sul on ka õppida kohustuslik moodul Cross-kultuurilise suhtlemise aitavad mõista probleeme ja strateegiad tõhus suhtlemine juhtimisel rahvusvahelises kontekstis.

Lisaks põhilisi mooduleid, programm pakub laia valik Valikmoodulid. Sul on võimalik spetsialiseeruda turunduse, et te tunnete kõige paremini valmistuda teid valitud karjääri. Pakume põnevaid valikainete, mis uurib probleeme rahvusvahelise turunduse otsuseid praktikas kasutades uuenduslikke arvutipõhine simulatsioon koos USA põhinev ettevõte.

Miks uurida selle kursuse

Oleme osakonna rahvusvaheliste teadlaste ja õpetajate uhked meie suure kaaluga, range ja mõtestatud teadus. Oleme võitnud erinevaid uurimistoetuste sellistest asutustest nagu ESRC ja Briti Akadeemia, samuti tihedat koostööd ettevõtlusorganisatsioonidega nii piirkondlikult ja üleriigiliselt. Meil on aktiivselt meie distsipliini kaudu meie professionaalne liikmeks, editorships juhtivate ajakirjade ja suhete tööstuse ja media.We käivitada ka neli tasumata MSc Marketing programmid, mis tudengeid rohkem kui kolmekümnest riigist.

Teid õpetatakse personali poolt on üks suuremaid rühmi Marketing õppejõud Ühendkuningriigis, sealhulgas akadeemikuid, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud.

Meie täiend teadlased ja turundus praktikud pakuvad laialdasi kogemusi ja teadmisi sellistes valdkondades nagu brändi turundus, reklaam, teenuste turundus, e-turundus, jae-, rahvusvaheline turundus, tarbijakäitumine, ettevõtetevaheline marketing, marketing eetika, innovatsiooni ja strateegia.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või uuem) või aspirantuur alates Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne.

Võtame vahemikus kvalifikatsioonide erinevatest riikidest.

Inglise keele hinded 7,0 IELTS (mitte vähem kui 6,5 mingil band), 95 TOEFL (mitte vähem kui 22 igal band) või 67 (kõik oskused) Pearson Academic Test inglise on vaja.

Viimati uuendatud okt 2017

Teave kooli kohta

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Loe edasi

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Näita vähem