Globaliseerumine on maailma majanduses tähendab, et rahvusvahelise majanduse mängib tähtsat rolli ka mitmesuguseid karjääri. MSc rahvusvahelise majanduse on õpetanud kraadiõppe programmi, mis annab spetsialiseerunud ja täiendõpet rahvusvahelise majanduse, saavutada kohaletoimetamise erikursused kaubanduse teooria, kaubanduspoliitika ja ökonomeetria.

Peegeldavad meie õpetamise ja teadustöö tugevaid külgi selles tähtsas valdkonnas ökonoomika, see MSc annab teile selge arusaam meie maailma majanduses. Kokkupuude mitmesuguste teoreetilised ja empiirilised analüüsid selle sub-distsipliini, samuti muid põhilisi ja valikmoodulid, siis tuleb varustada analüütilise ja kvantitatiivse oskusi vaja uurida hiljutised arengud maailmamajanduses - eriti need, kellel on mõju poliitika .

Miks uurida selle kursuse

Õppimine on üks osakond MSc programmide annab teile suurepärase komplekti spetsialist ja ülekantavaid oskusi. Sulle antakse täiendõpet põhivaldkondades ökonoomika et kasutatakse laialdaselt ökonoomika seotud elukutseid ja olenevalt sellest, kumb Õppekava õpite edasi, siis saavad ka erialast koolitust olulistes valdkondades oma programmi ja võtta võimalusi teistes valdkondades, mis teile huvi pakkuda.

Teine eesmärk jooksul Department of Economics on anda üliõpilastele vajalikud oskused, et olla edukas, kui nad lahkuvad Birmingham. Selleks, me usume, et õpilased ja töötajad teevad koostööd, et tagada õpilastele saada parim intellektuaalse koolitus võimalik ja et nad arendada isiklikke oskusi, mis on ülekantavad tööturul. See tähendab, et teie kraadiõppur, pead võtma vastutuse oma hariduse ja kraadi, just nagu meie, personal on kohustatud tegema oma parima, et pakkuda teile parimat haridust suudame. See on see meeskonnatöö, mis tagab, et te nautida oma aega siin ja saada kõige rohkem seda. Lugemine ja kasutades käesolevas käsiraamatus on esimene samm tagamaks, et edukas partnerlus sina ja personali osakond.

Aasta lõpus oma aasta õpib koos meiega, siis on oskused, mida on vaja alustada karjääri majandus-või finantsvaldkonnas või siseneda teise elukutse, mis nõuab väärtuslik ülekantavaid oskusi ja teadmisi, mis on saadud ökonoomika seotud Magistriõpe kraadi. Samuti loodame, et mõned teist tahavad jääda osakonna õppida teaduskraad.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või suurem) või samaväärne majandusteaduses või seotud distsipliini. Sind oodatakse saanud hea koolituse majandusteaduses, vähemalt kesktasemel ning on põhiteadmised kivi ja statistika.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 27 kursust Birmingham Business School, University of Birminghamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,000 GBP
£ 17,100 ülemere õpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi