Ülevaade

Programm koosneb kolmest radu. Rahvusvahelised suhted rada annab sügav mõistmine võtmeküsimusi tänapäeva rahvusvahelise süsteemi. Teise raja Terrorism ja turvalisus keskendub peamiste riigisiseste ja rahvusvaheliste julgeolekuga seotud ohud riike 21. sajandil. Lõpuks uuenduslikke rahvusvahelise sekkumise rada võimaldab teil mõista ja hinnata kaasaja arutelud uuringu rahvusvahelise sekkumise. See rada ka paigutuse valik, mis võimaldab teil veeta aega tööd valdkonnas rahvusvahelises poliitikas.

Programm annab teile vajalikud oskused kavandada ja täielik väitekiri või paigutuse projekti spetsialist teema, sealhulgas sõnastada uurimisküsimusi, läbi kirjanduse ülevaade, valides sobivaid meetodeid andmete kogumiseks, kaasates andmete analüüs, et anda vastused uurimisküsimused ja esitades teadustööd vastavalt akadeemiline konventsioonide.

MSC

Selles programmis sa uurib peamisi küsimusi tänapäeva rahvusvahelistes suhetes:

  • Pärast külma sõja järel pooluste, ÜRO kuuendat kümnendil, mil on maailma otsima, et?

  • Kas on olemas väljavaade õiglus riikidevahelistes suhetes?

  • Kas riigid jäävad domineerivate osalejate rahvusvahelises süsteemis oma praeguse rikkalike rahvusvaheliste korporatsioonide, rahvusvaheliste organisatsioonide ja piirkondlike blokkide?

  • Kuidas demokratiseerimine, majanduslik liberalism, suureneva natsionalismi ja religioossed mõjutada maailmakorra?

  • Ja mis kõige tähtsam, kuidas me peaksime mõtlema nendele küsimustele?

  • Mis on alternatiiv perspektiive oma?

Õpiväljundid

  • Kasumid kogemus erineva kultuurilise ja haridusliku keskkond, - Toetub palju uusi teadmisi rahvusvahelises poliitikas, - tutvustada peamisi teoreetilisi ja empiirilisi arutelusid, - Aru turvalisus ja terrorism.

Oskused

  • Arutelud lähenemisviise, - Disain ja käitumise sotsiaalteaduslikud uuringud, - saada kogemusi kasutades SPSS statistilise analüüsi, - Konflikti juhtimine / vahekohtuniku - Uurida ja arutleda.

Karjäärivõimalused

Õpilased programm on läinud laia tööhõive valikuid. Nendeks töötavad rahvusvahelised organisatsioonid, riigi- ja kohaliku omavalitsuse, lobiste ja valitsusvälised organisatsioonid, samuti eraettevõtete ja meedia organisatsioonid.

Ametinimetused

  • Foreign Trade Expert in valitsus, - assistendil - Vandeadvokaat jaoks Financial Services, - omanik Independent Business - Public Affairs ametnik.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust University Of Mediterranean Karpasiais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
Free
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date