MSc Säästev Areng

Üldine

Programmi kirjeldus

Põhiteave

 • Kestus: 1-aastane täistööaeg
 • Alguskuupäev: september 2019
 • Taotlevad: 1. august (rahvusvaheline), 1. september (UK / EL)

Aidake kujundada keskkonnasäästlikku ja sotsiaalselt kaasavat tulevikku.

See MSc näitab teile, kuidas sotsiaalsete ja tehnoloogiliste uuenduste teooriate tõlkimine tõhusaks arengupoliitikasse ja -praktikatesse. Need oskused on rahvusvaheliste arenguagentuuride, valitsusväliste organisatsioonide, riikide ministeeriumide ja arengumaade ettevõtetes suure nõudlusega.

Täistööajaga ja osalise tööajaga õpe

Valige õppida seda kursust täiskohaga või osalise tööajaga, et see sobiks teie töö ja pereeluga. Täiskoormuse moodulid on loetletud allpool.

Osalise tööajaga kursuste üksikasjad leiate aadressilt pgbmec@sussex.ac.uk

Kuidas ma õpin?

Õppige läbi põhiliste moodulite ja valikute kombinatsiooni energeetika ja arendustegevuse teemadel, et infrastruktuur ja innovatsioon võrgustikuanalüüsiks ja infografikuteks.

Moodulid hinnatakse analüüsiülesannete, projekti esitluste ja laiendatud esseede kombinatsiooni abil.

Teadus, tehnoloogia ja innovatsioonipoliitika väljakutse

Uute teaduse, tehnoloogia ja innovatsioonipoliitika ideede väljaarendamine. Võidelda auhinna ideele, millel on kõige muutuvam potentsiaal. Meie teadus-, tehnoloogia- ja innovatsioonipoliitika väljakutse aitab teil arendada oskusi järgmistes valdkondades:

 • esitades
 • suhtlemine
 • kriitiline mõtlemine.

Võite töötada enda või väikese tiimiga. Aasta lõpus panete oma ideed tööstuse ekspertide ja elava publikuni.

Väljakutse on vabatahtlik. Selle eesmärk on rikastada oma akadeemilisi õpinguid ja anda teile võimaluse rakendada kursusel saadud teadmisi. See võimaldab teil uurida ka essee ja dissertatsiooni teemasid.

Moodulid

Need moodulid töötavad 2018./19. Õppeaastal. Samuti plaanime neid pakkuda järgmistel õppeaastatel. Võimalik, et need ei pruugi olla kättesaadavad seoses töötajate olemasolu, õppurite nõudmisega või ajakohastatud õppekavaga. Me tagame, et meie taotlejad teavitaksid sellistest muudatustest moodulitest esimesel võimalusel.

Põhimoodulid

Põhimoodulid võtavad kursuse kõik õpilased. Nad annavad sulle kindla teema ja valivad teid huvitavate teemade uurimiseks.

Valikud

Lisaks oma põhikomponentidele saate valida võimalusi oma silmapiiride laiendamiseks ja kursuse kohandamiseks oma huvidega.

Kui palju see maksab?

Tasud

 • Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased: 11 450 £ aastas
 • Kanalisaared ja Mani saare õpilased: 11 450 £ aastas
 • Rahvusvahelised üliõpilased: 20 750 eurot aastas

Pidage meeles, et teie tasusid võib igal aastal suurendada.

Elamiskulud

Tutvuge Sussexis õppimise tüüpiliste elukallidustega

Kuidas ma saaksin oma kurssi rahastada?

Postgraduate Magistriõpe laenud

Võite laenata kuni 10 609 £, et aidata tasusid ja elamiskulusid, kui teie kursus algab 1. augustil 2018 või pärast seda. Laenud on saadaval üliõpilaslaenudest, kui olete Ühendkuningriigist või kui olete ELi kodanik, kes õpib meistrid.

Lisateavet magistriõppe magistri laenudest

Stipendiumid

Meie eesmärgiks on tagada, et iga õpilane, kes soovib meiega õppida, suudaks hoolimata finantsbarjääridest, nii et me jätkuvalt meelitaksime andekaid ja unikaalseid inimesi.

Karjäär

Meie lõpetajad on läinud ettevõtlus- ja nõustamisorganisatsioonide, valitsuse ministeeriumide, valitsusväliste organisatsioonide, rahvusvaheliste organisatsioonide, nagu ÜRO, eksperdirühmade, sotsiaalettevõtete ja muude mittetulundusühingute karjääriks.

Teised on õppinud doktoriõppes või akadeemiliste ringkondade karjääris.

Hiljutised koolilõpetajad on tööle võtnud:

 • rahvusvahelised organisatsioonid (OECD, EBRD, ECLAC, UNHCR Innovation)
 • valitsusasutused (DFID)
 • kohalikud omavalitsused (Brighton
 • Valitsusvälised organisatsioonid (Greenpeace, roheliste töökohtade liit).

Lõpetanud sihtkohad

92% teaduspoliitiliste uuringute üksuse (SPRU) üliõpilastest töötas või õppis veel kuus kuud pärast lõpetamist. Hiljutised University of Sussex Business School lõpetanud ülikoolid on läinud tööle, sealhulgas:

 • UNICEFi uurimisbüroo konsultandi teadur
 • nooremteadur ettevõtte juhtimises, ISS (institutsionaalsed aktsionäride teenused)
 • konsultant, Technopolis.

(HESA EPI, kõrgkoolide kõrgkooli lõpetanute 2017. aasta uuringu sihtkohad)

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... Loe edasi

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Näita vähem