MSc Säästev Ehitus Tehnoloogia on spetsiaalselt kohandatud lõpetanutele ehitusteenuste, arhitektuuri keskkonnatehnoloogia, arhitektuuri ja muude sellega seotud erialade.

Kursus on hoolikalt üles ehitatud, et kohandada nende inimeste huve ja oskusi, kes on seotud hoone projekteerimise ja tehnoloogia ning energia ja keskkonnategevuse tulemuslikkuse tõstmisega.

Tugev rõhk on suunatud taastuvate ja säästvate energiatehnoloogiate edukale integreerimisele ehitisteks, mis eeldab nii disaini kui ka tehnoloogia mõistmist ning seega arhitektuuri ja inseneride tihedat koostööd.

Võtme faktid

 • Oma ülesannete osana soovib Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium arendada oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist, mis on vajalik tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.
 • Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi ülemeremaade institutsioonidega.
 • See kursus on akrediteeritud Chartered Institute of Building Services Engineers.

Kursuse üksikasjad

Kursuse eesmärk on võimaldada erinevate valdkondade vahelist arutelu ja teabevahetust ning julgustada uuenduslikke ja loomingulisi lahendusi keskkonnasõbralike ehitiste tootmiseks.

Põhilisi mooduleid tutvustavad süsteemid, mis on võimelised looduslikke energiaallikaid kasutama, ning hõlmavad ka jätkusuutlikke tehnoloogiaid ja nende potentsiaali lisada ehitiste disainile ja kangale.

Arhitektiõppe üliõpilastel on võimalus uurida säästvate tehnoloogiate integreerimist disaini orienteeritud projektidesse, samal ajal kui insenerid üritavad rohkem tehnilisi projekte.

Sa veedad suve semestrit, saates järelevalvet väitekirja. See on teie võimalus teha suur hulk sõltumatuid uuringuid, mis on seotud hoonete ja säästvate energiatehnoloogiatega.

MSc Sustainable Building Technology pakutakse täistööajaga ühe aasta jooksul (12 kuud) või osalise tööajaga kahe aasta jooksul.

Registreeritud osalise tööajaga üliõpilastel on tungivalt soovitatav viibida Nottinghamis sügisel ja kevadisel semestrites.

Kursus sisaldab 180 ainepunkti, jagatud üle 120 ainepunkti väärtust õpetas mooduleid ja 60-krediidi kirjalik väitekiri täidetud suveperioodil.

Moodulid

 • Taastuvenergia ja energiatõhusate tehnoloogiate põhimõtted (20 ainepunkti)
 • CFD ehitustehnika jaoks (20 AP)
 • Jahutus- ja küttesüsteemid ja nende rakendused (10 AP)
 • Taastuvenergia tehnoloogia disain ja hindamine (20 ainepunkti)
 • Jätkusuutliku ehitusuuringu projekt (20 ainepunkti)
 • Tehnoloogia integreerimine säästvatele ehitistele (10 ainepunkti)
 • Teadustöö ja kutseoskused, tööriistad ja meetodid (20 ainepunkti)
 • Doktoritöö (60 ainepunkti)

Pidage meeles, et kõik mooduli üksikasjad võivad muutuda.

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Paljud selle magistrikraadi lõpetajad on pälvinud oma innovaatiliste ideede ja panuse tegelike energiaprojektide eest, näiteks maineka Riikliku Energia auhinna Mehhiko suuremahulise päikeseenergia projekti eest. Lõpetajad on sisenenud nii akadeemiliste ringkondade kui ka tööstusharude hulka Suurbritannias ja välismaal.

MSc kursus arendab praktilist ja teoreetilist mõistmist ning võimaldab lõpetajatel töötada arhitektuuri- ja inseneribüroodega, viia ülikoolide tasemel õpetamisse või viia läbi doktoriõppega seotud uuringuid.

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise kvaliteedi raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

* Graduate Market 2013-2017, High Fliers Research

Nottinghami ülikool nimetati Ühendkuningriigi parimaks ülikooliks lõpetajate tööhõiveks, 2017. aasta The Times ja The Sunday Times hea ülikooli juhend.

Nottinghami ülikooli magistrikraadi omandamine näitab konkreetse valdkonna teadmiste kõrget taset. Kas te kasutate seda oma tööalase konkurentsivõime parandamiseks, kui täiendavate akadeemiliste uuringute ettevalmistus või kutseõppevahendid, võite saada karjääri nõu, kuidas saate oma uusi leitud oskusi oma potentsiaali ära kasutada.

Meie karjäär ja tööalase teenistuse teenistus aitab teil seda teha, töötades koos teiega, et uurida oma võimalusi ja kutsuda teid osalema töölevõtmisel, kus võite kohtuda potentsiaalsete tööandjatega, ning soovitada edasisi arenguvõimalusi, nagu asjakohased töökogemuspaigad ja oskuste töökojad.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: 2: 1 kraad (ülemine 2. klassi tunnustab kraadi või rahvusvahelisi samaväärseid)
 • IELTS: 6.0 (vähemalt 5,5 ükskõik millises elemendis)
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 30 kursust The University of Nottingham - Faculty of Engineeringis »

Viimati uuendatud November 10, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
7,785 GBP
UK / EU tasud 7 785 £; Rahvusvahelised tasud: 17 910 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date