MSc Sustainable Energy and Entrepreneurship pakub arhitektuuri ja looduskeskkonna osakonda koos Nottinghami ülikooli ärikooliga. See kursus annab õpilastele arenenud oskusi taastuvenergia, energiatõhususe ja äritegevuse valdkonnas.

Kursus on mõeldud üliõpilastele, kellel on tehnikaalane taust (nt masinaehitus, keemiatehnoloogia, energeetika jne) või teaduse (füüsika, keemia, keskkonnateadus) või majanduse alal.

Kursus sobib ka arhitektuuri-, geograafia-, äri-, juhtimis- või muu sarnase õppeainega, millel on tõendeid oma põhiliste matemaatikaoskuste ja nende põhiteadmiste või kogemuste kohta energeetikas.

Võtme faktid

 • Oma ülesannete osana soovib Arhitektuuri ja Keskkonnaministeerium arendada oma kutseoskusi ja keskkonnasõbralikku suhtumist, mis on vajalik tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.
 • Osakonnal on tugevaid koostöövõimalusi ülemeremaade institutsioonidega.
 • Nottingham University Business School on juhtiva hariduse keskus ja selle ülesanne on olla tipptasemel rahvusvaheline ärikool, mis on suurepärane nii õpetamise kui ka teadustegevuse valdkonnas.

Kursuse üksikasjad

Riigi majanduslik rikkus sõltub mitte ainult tema uurimisbaasist, vaid ka selle suutlikkusest kasutada oma intellektuaalomandi kaubanduslikku potentsiaali. See kursus pakub olulist väljaõpet kõikides taastuvenergia ja energiatõhususe tehnoloogia valdkondades. Õpilased omandavad selles valdkonnas tehnilisi oskusi ning saavad tänapäeva äri valdkonna finants-, turundus- ja juhtimisaspekte valdavalt juhtida. Selle eesmärgiks on arendada ettevõtlusalase eriala ettevõtlusalast erialast teadlikkust, mis võib tuleneda jätkusuutliku uurimisbaasi poolest. energeetilised teemad.

Kursuse lõpuks on teil omandatud kasulikke ja tehnilisi teadmisi säästva energia ja ärivaldkondade ning tehnoloogiate rakendamisel kavandatud ärimudelite kohta ning teid oskate edastada ja tutvustada ennast ja oma projekte Loomulikult saavad õpilased taastuvenergia tehnoloogiatööstuses karjäärivõimalusi.

Kursuse sisu

See kursus ühendab kolm elementi: loenguid äri-ja tööstusoskusi (60 ainepunkti); loengud tipptasemel taastuvenergia tehnoloogias (60 ainepunkti); ja nende tehnoloogiate rakendamine kavandatud ärimudelile 60-krediidi suveprojekti kaudu.

"Taastuvenergiatehnoloogiaülekande projekt" viiakse lõpule suveperioodil ja annab õpilastele võimaluse viia läbi sõltumatu uurimistöö taastuvenergia tehnosiirdele vastava teema kohta ning rakendada kursuse käigus välja töötatud ettevõtlusalaseid teadmisi ja oskusi, ideaaljuhul tihedat koostööd ettevõtted, mis on spetsialiseerunud taastuvenergia tehnoloogiatele.

MSc säästvat energiat ja ettevõtlust pakutakse täistööajaga ühe aasta jooksul (12 kuud).

Sügis ja kevadsemestril saate kokku 120 ainepunkti moodulitest, mida õpetatakse arhitektuuri ja keskkonnakommunikatsiooni osakonnas ning Nottinghami ülikooli ärikoolis.

Lõpuks valmistate kursuse lõpus suveperioodil taastuvenergiatehnoloogia ülekande projekti (60 krediiti).

Seda kursust pakutakse ka osalise tööajaga kahe aasta jooksul.

Moodulid

 • Taastuvenergia ja energiatõhusate tehnoloogiate põhimõtted (20 ainepunkti)
 • Taastuvenergia tehnoloogia disain ja hindamine (20 ainepunkti)
 • Teadustöö ja kutseoskused, tööriistad ja meetodid (20 ainepunkti)
 • Ettevõtlikkus ja loovus (20 ainepunkti)
 • Uute ettevõtete käivitamine (20 ainepunkti)
 • Leading Entrepreneurial Growth (20 krediiti)
 • Uurimisprojekt (60 ainepunkti)

Pidage meeles, et kõik mooduli üksikasjad võivad muutuda.

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Paljud selle magistrikraadi lõpetajad on pälvinud oma uuenduslike ideede ja panuse tegelike energiaprojektide eest. Lõpetajad on sisenenud nii akadeemiliste ringkondade kui ka tööstusharude hulka Suurbritannias ja välismaal.

MSc kursus arendab praktilist ja teoreetilist mõistmist ning võimaldab lõpetajal töötada säästva energia tehnoloogia või arhitektuurse keskkonna inseneribüroodega, minna ülikoolide tasemel õpetamisele või viia läbi doktoriõppe läbiviimiseks vajalikke uuringuid.

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

* Graduate Market 2013-2017, High Fliers Research

Nottinghami ülikool nimetati Ühendkuningriigi parimaks ülikooliks lõpetajate tööhõiveks, 2017. aasta The Times ja The Sunday Times hea ülikooli juhend.

Nottinghami ülikooli magistrikraadi omandamine näitab konkreetse valdkonna teadmiste kõrget taset. Kas te kasutate seda oma tööalase konkurentsivõime parandamiseks, kui täiendavate akadeemiliste uuringute ettevalmistus või kutseõppevahendid, võite saada karjääri nõu, kuidas saate oma uusi leitud oskusi oma potentsiaali ära kasutada.

Meie karjääri- ja töövõimaluste teenistus aitab teil seda teha, töötades koos teiega, et uurida oma võimalusi ja kutsuda teid osalema töölevõtmisega seotud üritustel, kus saate kohtuda potentsiaalsete tööandjatega, ning soovitada edasisi arenguvõimalusi, nagu asjakohased töökogemuspaigad ja oskuste töökojad.

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: 2.1 (2. klassi kõrgharidustase või rahvusvaheline samaväärne kvalifikatsioon) (arvestada olulist töökogemust 2,2 kraadi)
 • IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 30 kursust The University of Nottingham - Faculty of Engineeringis »

Viimati uuendatud November 10, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,785 GBP
UK / EU tasud 7 785 £; Rahvusvahelised tasud: 21 645 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date