MSc Säästev Toit ja Loodusvarad

Üldine

Programmi kirjeldus

Toiduvarude ja loodusvarade säästva arengu meistrid

  • See MSc kestab, eeldusel, et Liverpool John Mooresi ülikool on valideerinud

See on esimene magistritöö kursus, mis käsitleb säästva toidu ja loodusvarade tootmise sotsiaalseid, poliitilisi, majanduslikke ja praktilisi aspekte, Centre for Alternative Technology (CAT), mis on Ühendkuningriigi jätkusuutlikkuse praktika ja teooria aluseks. See magistriõpe tegeleb nende teemadega akadeemiliste õpingute, arutelude ja praktilise töö kombineerimise kaudu. Meie MSc programmi õpetatakse kas kaugõppe kaudu või elamuplokkide üks kõige uuenduslikuma keskkonna hoonete Ühendkuningriigis või nende segu kahe.

Paindlik magistrikraad, mille eesmärk on arendada ranget arusaamist ümberkujundatud vastustest üleüldisele mõjule, mida majandusstruktuurid ja keskkonnamuutused avaldavad toitumise, tervise, jätkusuutlikkuse ja kogukonna mõjuvõimu suurendamisele. Kursus hõlmab globaliseerumist, ettevõtte ja majanduskontrolli, globaalse elanikkonna suurenemist ja tööstusharu mahepõllumajanduse ja materjalide tootmise mõju ökosüsteemidele ja meie keskkonnale.

Anname oma MSc üliõpilastele teadmised, oskused ja kogemused, mis on vajalikud keskkonnaalase karjääri arendamiseks ja mõju avaldamiseks. Programm tugineb meie ekspertide töötajatele (https://gse.cat.org.uk/index.php/postgraduate-courses/msc-sustainability-in-energy-provision-and-demand-management/sepdm-staff-profiles) ja lai valik akadeemikuid ja külalisõppejõude spetsialiste - inimesi, kes on teinud erilist panust keskkonna mõtlemisse ja tegevusse.

Kuidas kursust õpetatakse?

Meie MSc programmi õpetatakse kas kaugõppe kaudu või elamuplokkide üks kõige kujutlusvõimeline keskkonna hoonete Ühendkuningriigis või nende segu.

Millist kvalifikatsiooni te saate?

Programmi edukaks lõpetamiseks Centre for Alternative Technology magistriprogrammi säästva toidu ja loodusvarade alal valitseb Liverpool John Mooresi ülikooli magistrikraad.

Moodulid hõlmavad

Programmis kasutatakse jätkusuutlikkuse ja ümberkujundusliku kohanemise kontseptsioone, et kujundada säästvat toitu ja ressursside juhtimist kogu ulatuses, kaasa arvatud linnad, kogukonnad, talud, tööstus ja üksikisikud. Te uurite toiduainete ja loodusvarade haldamise aspekte laialdase jätkusuutlikkuse kontekstis, kasutades keskendunud ja intensiivseid mooduli nädalaid, mis aitavad teil aru saada:

• ökosüsteemid ja bioloogiline mitmekesisus; • maad ja ressursid linnades; • jätkusuutlikud materjalid, tarneahelad ja energiavarustus; • teaduse toidust ja kasvatusest; • poliitilised ja majanduslikud aspektid; • toidu jätkusuutlik haldamine, toitumine ja tervis.

Miks õppida CAT-s?

Centre for Alternative Technology (CAT) õppimine on tõeliselt ainulaadne kogemus. Viimase 40 aasta jooksul on CAT olnud keskkonnasõbraliku liikumise esirinnas, vähese süsinikdioksiidiheitega elavate ja taastuvate tehnoloogiate aluseks. Keskkonnakõrgkoolis saavad õpilased kasutada meie ulatuslikke praktilisi ja akadeemilisi teadmisi, lõpetades oskused, mis on vajalikud jätkusuutlikkuse valdkonna juhtivate osalejate saavutamiseks. Lisateavet meie rajatiste kohta leiate siit: https://gse.cat.org.uk/index.php/postgraduate-courses/msc-sustainability-and-adaptation/sa-site-and-facilities

Käsitsi õppimine

CAT-is omandab praktilise õppimise kõrvuti akadeemiliste õpingutega. Elupaigas paiknevaid blokeerimisõppe nädalaid õpetatakse Centre for Alternative Technology (CAT), mis on inspireeriv õpikeskkond. CAT on lummav lumekorruse rahvuspargi serva kasutamata katlakivi kaevanduses, mis on praktiliste ja jätkusuutlike lahenduste elav labor. See sisaldab riigis kõige innovaatilisemaid ja tuntumaid keskkonnasõbralikumaid ehitisi, samuti üht kõige mitmekesisemat paigaldatud taastuvenergia tehnoloogiat, kohapealset vett ja reovee puhastamist, säästvalt majandatud metsamaad ja orgaaniliste aedade aakri.

Paindlikkus

See on paindlik kraad, mida õpetatakse plokkides, mis on võetud keskmiselt viie või kuue öö intensiivse elukohaga viibimisega või kaugõppega. MSc üliõpilased saavad vabalt valida nende moodulite õpetamisrežiimide vahel. On olemas valik mooduleid, mis on üle ühe aasta või kaks - see tähendab, et kraad võib olla osalise tööajaga. See on magistrikraad, mille eesmärk on anda teile parimat võimalikku kogemust, samal ajal meisterdades samal ajal kaasaegse professionaalse ja pereelu rõhuga.

Imerseratiivne õpikeskkond

Valikuline elamudeli nädalate hulka kuuluvad loengud, seminarid, grupitöö ja praktika. Rakenduslik töö kipub domineerima hiljem nädala pärast, kui oleme pannud teoreetilise aluse. Need moodulnädalad pakuvad tõeliselt ümbritsevat keskkonda igapäevaelust põgenemiseks ja ennast uue õppimise jaoks. Nendes moodulites pakuvad paljud väljapaistvad eksperdid külalisloenguid või korraldavad seminare, sest see on kursus, mille eesmärgiks on kasutada kogu keskkonnaalast teadmisi ja õppimist.

Kas see on sulle kursus?

Kui soovite külastada ööbimise ajal mooduli ajal, kus saate külastada loenguid ja seminare ning kohtuda töötajate ja üliõpilastega, tulege üks meie avatud päevitest. Lisateabe saamiseks või veebi broneerimiseks minge aadressile https://gse.cat.org.uk/index.php/open-day või võtke ühendust Graduate School Marketing Officer at study@cat.org.uk.

Toiduained ja loodusvarad: sisenemise nõuded

Toidu- ja loodusvarade kursus on mõeldud huvipakkuvateks huvideks. Programmi heakskiitmiseks kehtivad järgmised nõuded:

Bakalauruse kraad.

Õpilased, kellel puudub formaalsed kvalifikatsioonid, kuid kes suudavad tõendada, et nad on omandanud asjakohased teadmised ja oskused, mis on samaväärsed kraadide standardiga, ning et nad saavad kasu ja toetavad programmi, võidakse aktsepteerida. Õpilasi võib lubada arenenud alalise tunnustamise kaudu krediidi või kogemuste või sertifitseeritud õppe akrediteerimine vastavalt East London Ülikooli akrediteerimine (kogemustepagasi) (A (E) L) poliitika.

Üliõpilane võib saada sisseastumisel programmis, kellel on arenenud seisund, kusjuures kuni poole auhinnaga seotud krediiti saab akrediteeritud kogemusliku õppimise kaudu või kuni kaks kolmandikku akrediteeritud sertifitseeritud õppe kaudu. (Kui kogemusliku ja sertifitseeritud õppe kombinatsiooniga kaasneb kuni pool antavatest krediitidest, võib akrediteeritud kogemusliku õppimise abil saavutada täiendava ainepunktide saavutamise akrediteeritud sertifitseeritud õppes kuni maksimaalselt kaks kolmandikku auhinnaraha )

Tudengid, kes taotlevad programmi sisenemist, võivad lubada tavapärase kogemusteadmiste akrediteerimise (AEL) või sertifitseeritud õppe (ACL) akrediteerimise protsesside kaudu või heakskiidetud kokkuleppe kaudu. Seepärast peavad sellised taotlejad suutma näidata ja tõendada, et neil on vajalikud õppetulemused, mis on loetletud moodulites, mille jaoks nad taotlevad erandit.

Liverpool John Mooresi ülikool ja CAT on kindlalt pühendunud osaluse suurendamisele ja kõigile võrdsete võimaluste pakkumisele.

Taotlejate puhul, kelle emakeel ei ole inglise keel, on vajalik IELTS 6.5 (või samaväärne).

Õppemaksud 2017

  • Ühendkuningriigi / EMP üliõpilased £ 6,250 *
  • Rahvusvahelised üliõpilased - 7500 krooni *

Majutus / Toit / Teenustasud: £ 200 - £ 250 * mooduli külastuse nädala kohta kohapeal

Thesis workshop päeva (2 päeva kohalolek kohapeal) £ 100 *

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with ov ... Loe edasi

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with over 35 years expertise in sustainability practice. Based in the Wales Institute for Sustainable Education (WISE) the GSE offers unparalleled teaching and accommodation facilities, including: Näita vähem