Vali Kingstoni IT ja strateegilise innovatsiooni MSc

Edu organisatsioon saab puhata nii mõistmist ja kuidas kasutada uuendusi strateegiliselt, et võimaldada uue kasvu ja konkurentsieelise. See kursus eesmärk on anda arusaam omadusi kõrgtehnoloogilise innovatsiooni koos juhtimise ja haldamise väärtused ettevõtluseks vajalike (uus ettevõtmine loomine) või edukalt luua ja hallata strateegilise innovatsiooni nii organisatsiooni sees kui ka väljaspool, nt kui IT konsultant.

Peamised omadused

  • See kursus on akrediteeritud BCS, Chartered Institute for IT.
  • Võite kohandada muidugi, et see sobiks oma karjääri vajadustele, tööstuse tausta või organisatsiooni nõuded.
  • Projekti / väitekirjade annab teile võimaluse uurida ala huvi põhjalikumalt ja saada väärtuslikku teadustöö oskusi. Sageli kulub kujul äriplaani oluline oma karjääri ning annab suurepärase müügiargumendiks, kui otsite tööd või edendamine. Kui oled välismaal üliõpilane, me aitame teil teha projekti kas aluseks oma kodumaal või mis on eriline tähtsus, kui sa koju.

Mida õpid?

Sa uurib liigid ja omadused innovatsiooni, samuti suuremaid takistusi innovatsiooni levikut. See võimaldab teil tunnustame ja tervitame suurenenud muutumise kiirust ja ebastabiilsust äri ja tehnoloogia valdkondades. Saad arusaamist rolli infosüsteemide julgustav, kogumiseks ja innovatsiooni juhtimise organisatsioonis ja kuidas see on seotud ehitamise parem väärtusahelate abil teadmiste haldamine, andmete kaevandamine, otsustamis- ja ärianalüüsi.

Hindamine

Kursuste ja / või eksamid.

Kursuse struktuur

Täielik MSc Kursus koosneb sissejuhatava programmi, neli õpetas moodulite ja projekti väitekirja. Pange tähele, et see on näidisloetelu moodulid ja ei ole mõeldud lõpliku nimekirja.

Moodulid

  • E-äri strateegia ja rakendamine
  • IT ja ettevõtlus
  • Modelleerimine Enterprise arhitektuurid
  • Data Management ja juhtimine
  • projekti doktoritöö

Õpi keelt

Teil on võimalus õppida võõrkeeles, tasuta jooksul oma aega ülikoolis osana Kingston Keel kava. Valikud praegu on järgmised: araabia, prantsuse, saksa, itaalia, jaapani, mandariini, portugali, vene ja hispaania keeles.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 66 kursust Kingston University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date