Sidesüsteemid programm pakub laia õppekava sidesüsteemide keskendudes aluspõhimõtteid süsteemide kavandamise ja disaini digitaalse ja traadita sidesüsteemid.

Programm on tugeva teoreetilise baasi sidesüsteemide insener. Need teemad on järgmised kommunikatsiooni teooria, kodeerimine, modulatsiooni, signaalitöötluse ja disain ja optimeerimine sidesüsteemide ja võrkude.

See programm on väga konkurentsivõimeline, ja õpilased peavad arenenud oskused matemaatika ja tugeva pühendumusega.

programmi kirjeldus

Sidesüsteemid programm pakub laia õppekava sidesüsteemide keskendudes aluspõhimõtteid süsteemide kavandamise ja disaini digitaalse ja traadita sidesüsteemid.

Me elame üha võrgustatud ühiskonda. Arv mobiiltelefonide kasutajatele tõuseb 50 miljonit eurot kuus, samal ajal kui video voogesituse ja sotsiaalsete võrgustike ajavad andmete hulk nõudmisi. Uus veebirakendusi-of-asjad on seatud murrangulisi lähikümnenditel luues paradigma, kus masinad üksteisega suhelda. Hüppeline kasv kasutamine sidevahendid vajab kvalifitseeritud insenerid sõita tehnoloogiaarenduse ja inspireerida uusi leiutisi.

Sidesüsteemid magistriõppekava on tugeva teoreetilise baasi sidesüsteemide insener. Need teemad on järgmised kommunikatsiooni teooria, kodeerimine, modulatsiooni, signaalitöötluse ja disain ja optimeerimine sidesüsteemide ja võrkude. See programm on väga konkurentsivõimeline, ja õpilased peavad arenenud oskused matemaatika ja tugeva pühendumusega.

Esimesel aastal (kaks sõna) koosneb kohustuslikud kursused sidesüsteemide projekteerimine, nagu digitaalne side, raadioside, infovõrkudesse ja pilt ja heli kodeerimise.

Kolmas mõiste pakub valikainete piires elektri-ja arvutitehnoloogia, matemaatika ja füüsika. See hõlmab ka kohustuslikku projekti, mille käigus õpilased õpivad projektijuhtimine, rakendada oma teadmisi ehitada sidesüsteemi ja töötama meeskonnas koos teiste õpilastega. Lõpptähtaeg on pühendatud väitekirja tööd, mida võib läbi viia koostöös tech firma, nagu Ericsson või Saab või sisemise projekti ülikoolis.

Enamik kursusi on traditsiooniline loengute ja õpetused, ja kõik koolitused hõlmavad praktilisi laboratoorseid töid.

Communications Systems divisjoni Linköpingi Ülikool on esirinnas uurimistööd 5G, järgmise põlvkonna mobiilsidevõrgu tehnoloogia. Jagunemine on eriti tuntud oma teedrajava teadustöö tohutu MIMO süsteemides, mis viiakse läbi koostöös Lund University, Ericsson ja Bell Labs, teiste hulgas. Jagunemine on partner ELi toetatud FP7-MAMMOET projekti liige ja Rootsi valitsuse strateegilisi algatusi ELLIIT ja julgeoleku-Link.

karjäärivõimalused

Programm valmistab õpilasi karjääri inseneri jooksul eri harude telekommunikatsiooni, traditsiooniliste side ettevõtted kui ka alustavatele ja ettevõtted, mis võtavad esimesed sammud side realiseerida Internet-of-asju.

Programm paneb sind hästi ette valmistatud läbi viima doktoriõppe erinevates valdkondades side, nagu 5G, masina-to-masin suhtlus, satelliidid, RFID ja siseruumides positsioneerimise. Vilistlased programmi on võtnud palju erinevaid karjääri, nagu vanem tarkvara arendaja, tehniline koordinaator tootearenduse ja teadlase riigikaitse side.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 22 kursust Linköping Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
252,000 SEK
Kõik teised (õppeaastas); Kodanikud seest EL / EMP ja Šveits: Ei ole õppemaksu
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date