Intelligentsete elektrivõrkude ja -süsteemide ühine magistriprogramm (SENSE) pakub InnoEnergy kaudu seitse Euroopa ülikooli. Programm on teie karjääri lähtepunkt tuleviku arukate elektrivõrkude projekteerimisel, projekteerimisel ja haldamisel. Kuna uued tehnoloogiad muudavad energiainfrastruktuuri ja võimaldavad taastuvate energiaallikate kasutamist ja energiatarbimist tõhusamalt, kasvavad uuenduslike ideede, uute ettevõtete ja loomemajanduse võimalused.

KTH arukad elektrivõrgud ja -süsteemid

Arukate võrkude ühine magistriõpe arendab teie oskusi elektrienergia, ärioskuste ja innovatsiooni juhtimises. Ühendades teid juhtivate mängijatega Euroopas üleminekul arukamatele võrkudele, paneb see programmi rahvusvahelise elektritööstuse keskmesse.

Kogu programmi raames on teil suurepärased võimalused otseselt kaasata suuremaid äri- ja teadusasutusi, kes osalevad arukate võrkude ja süsteemide tehnoloogiate edendamises. ABB, Vattenfall ja Kataloonia Energeetikauuringute Instituut (IREC) osalevad kogu programmis koos väiksemate nišitootjate ja alustajatega arukalt võrgu ökosüsteemis.

Smart Gridsi ühine magistriprogramm on rahvusvahelise tööstuse rahvusvaheline programm. Te ühinete üliõpilastega üle kogu maailma kahe aasta jooksul kahe erineva ülikooli ja ühe Euroopa juhtiva ärikooliga. Pärast programmi ja väitekirja edukat lõpulemist saate kahe diplomi magistri kraadina kahest järgmisest institutsioonist:

  • Intelligentsete võrkude ja ehitiste elektrotehnika rahvusvaheline magistrikraad INP: Grenoble'i tehnoloogiainstituut, Prantsusmaa
  • Magistriõpe KTH: Royal Institute of Technology, Rootsi
  • Inseneri magister: energeetika, KU Leuven, Belgia
  • Elektrotehnika magister, TU / e: Eindhoveni tehnikaülikool, Holland
  • Magister energeetika insener, UPC: Universitat Catalunya Politècnica · BarcelonaTech, Hispaania

Programm on akrediteeritud Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi (EIT) poolt.

Uuenduslikud tööstuslikud projektid

Uuenduslikud tööstusprojektid annavad teile võimaluse töötada välja meie tööstuspartnerite poolt väljakujunenud tegelike väljakutsetega. Projektid annavad teile võimaluse töötada tihedas koostöös tööstusharu esindajatega ning töötada välja uuenduslikud lahendused mõnele probleemile, millega nad silmitsi seisavad. Uuenduslike tööstusprojektide hiljutised näited on järgmised:

  • Uuringute väljatöötamine ferromagnetilistest materjalidest põhjustatud magnetvälja anomaaliate avastamiseks ja selliste ebatavaliste skriinimismeetodite väljatöötamine, kasutades väikseid dirigibleid või dronesid, nagu on välja pakkunud ABB Corporate Research.
  • Elektrivõrgu investeeringute analüüs seoses võrgu reguleerimise mudelitega koostöös Ellevioga.
  • Praeguse trafo katsemeetodid koostöös Megger Sweden AB-ga.

Karjäär

Arukate võrkude ühine magistriprogramm valmistab teid ette elektrienergia ülemaailmsesse karjääri, eriti kiiresti kasvavas valdkonnas, kus olemasolevad elektrivõrgud muutuvad arukateks võrkudeks. Õpilastele, kes soovivad suurendada elektrienergia jõudluse usaldusväärsust, minimeerida elektrienergia maksumust, soodustada uute generaatorallikate kasutamist ja suurendada taastuvate energiaallikate levikut energialiikide seas, on see programm ideaalne lähtepunkt.

Programmi rõhuasetusega elektritootmise, edastamise, levitamise ja laiaulatusliku kasutamise põhimõtete mõistmisel, modelleerimisel ja analüüsimisel saate põhjalikult aru arukate võrkude üleminekut puudutavate põhiküsimuste üle.

Lisaks sellele võimaldavad programmi ärijuhtimine ja ettevõtluse aspektid hinnata uute toodete, lahenduste või teenuste potentsiaali ja riski nii äri- kui ka tehnilisest perspektiivist, arendada uusi ideid ja viia need tehnilisest kontseptsioonist kaubanduslikult elujõuliseks tooteks.

Seepärast avab programm laia valikut karjäärivõimalusi, kaasa arvatud juhtrollide võtmine võrguoperatsioonides ja planeerimises, suurtes andmetöötluses, süsteemi projekteerimises, virtuaalsetes elektrijaamades, mikro-võrkude arendamises ja isegi ettevõtete loomises. Samuti valmistab see ettevalmistust teadusuuringute jätkamiseks kõrgemates akadeemilistes institutsioonides.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi