MSc spordiürituste juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Kõnealune kursus põhineb akadeemilistel ja tööstusspetsialistidelt kogu maailmast, et vastata pakkumiste esitamise protsessi ja kõigi suuruste spordivõistluste - olümpiamängude ja Leedsi poolmaratoni - pakkumistele.

Te saate lahendada spordiürituste korraldajate ees seisvad väljakutsed, sealhulgas kasvav surve globaalsete juhtorganite nõudmistele vastamiseks ja vabatahtliku tööjõu juhtimiseks, asjakohaste sponsorluspaketi kindlustamiseks, riskide vähendamiseks ning kõigi sidusrühmade tervise, ohutuse ja turvalisuse tagamiseks.

Arendades vajalikke erialaseid teadmisi ja oskusi, saate strateegiliselt planeerida ja hallata spordiüritusi piirkondlikele, riiklikele ja rahvusvahelistele sidusrühmadele.

Rahvusvaheline kõrghariduse võrdlusuuringute agentuur QS on ülikoolile andnud viie tärni hinnangu meie akadeemilise töö eest hotellinduse ja vaba aja korraldamisel.

Kursuse eelised

Suurbritannia sündmuste juhtimise keskus on maailma juhtiv ürituste haridus-, nõustamis- ja uurimistegevus. Meie spetsialistide meeskond ühendab õppejõudude ja ürituste spetsialistid, kes on kujundanud ja arendanud tipptasemel kursusi, mida teavitavad tööstus ja teadustöö.

Meie töötajad tegelevad uurimis- ja nõustamistegevusega, avaldavad oma tulemusi rahvusvahelises kirjanduses ja rahvusvahelises ajakirjanduses.

UKCEMi tunnustatakse spordi- ja aktiivse vaba aja veetmise riikliku oskuste akadeemia ürituste korraldamise tippkeskusena. Meie kursused on akrediteeritud Hospitality Institute ja on tunnustatud National Outdoor Events Associated, British Hospitality Association ja EUROCHRIE.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemiline või kutsealane viide; Sellel lingil saab kasutada malli. Kõik taotlejad peavad vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele, palun lugege lisateavet selle lingi kaudu

Inglise keele nõue: IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 6,0 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Suurendades oma teadmisi ja praktilist asjatundlikkust spordiürituste juhtimisel, on teil oskus planeerida ja hallata keerukaid vaatamisväärsusi, samal ajal mõista ka spordisaalide põhitegevust. Teie erialased asjatundjad jätavad teid hästi paigale kõrgemate positsioonide leidmiseks organisatsioonidega, mis on seotud suuremahuliste sündmuste planeerimise ja vastuvõtmisega.

  • Spordiürituste juht
  • Projektijuht
  • Kohtumiste juht
  • Sport ja sündmused Piletimüügijuht

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 5950 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 11500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Headingley ülikool

Meie ajalooline Headingley Campus asub 100 aakri pargis, kust saate hõlpsalt ligi Leedsi kesklinna.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem