MSc Sport ja teostamine Psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Sport ja teostamine Psühholoogia annab õpilastele võimaluse laiendada oma teoreetilisi ja arusaam spordi ja kehalise psühholoogia toetavas õpilasekeskne keskkond.

Muidugi on välja töötatud inimestele, kes omavad Graduate alus diplomiõpet (GBC) koos Briti Psychological Society (BPS). Ülikool on praegu otsib akrediteeringu BPS ja kui edukas, annab esimene etapp koolituse protsessi suunas muutumas Chartered Sport ja teostamine psühholoog. Muidugi on saadaval nii täis-ja osalise tööajaga moodulid uuring kaugõppe võimalus ka olemas. Üliõpilastele, kes ei ole GBC Department of Sports Studies pakub ümberõppekursuse spordi ja kehalise õpilasi.

See programm põhineb tugevused teadus-aktiivne spordi ja kehalise psühholoogia meeskond on anda õpilastele akadeemilise programmi, mis toetab õpilaste karjääri püüdlusi töötab spordi ja kehalise psühholoog.

Viimati uuendatud nov 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. Näita vähem