MSc Sport ja harjutus meditsiin

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Suurbritannias on huvi spordi ja harjutuste vastu märkimisväärselt suurenenud ning tööstuses töötavad inimesed vajavad erinevaid oskusi. See kursus võimaldab teil rakendada oma teadmisi teaduse ja meditsiini kohta, et aidata sportlastel kehavigastusest taastuda ja jõuda nende füüsilise tippude hulka ning aidata ka elanikkonnal tervislike eluviiside säilitamisel.

Saate praktilisi teadmisi, mis võimaldavad teil hinnata, ravida ja toetada inimesi erinevatest spordialadest. Mõistes vigastuste auditi protsessi riskitegurite tuvastamiseks, saate teada, kuidas rakendada tõenduspõhist raviplaani, mis minimeerib uuesti vigastuste tekkimise võimalust.

Te arendate põhjalikke teadmisi patofüsioloogiast, biomehaanikast ja spordispetsiifilistest kliinilistest põhjendustest, mis võimaldavad teil vigastusi täpselt hinnata ja ravida. Te uurite rehabilitatsioonistrateegiaid ja tagasipöördumiseks hinnanguid ning uurite tekkiva prehabilitatsiooni valdkonda, mille eesmärgiks on vigastuste vältimine enne nende tekkimist.

Kursuse eelised

Saate praktilisi oskusi, mida saate kohe rakendada, sõltumata sellest, kas töötate spordis või töötate vabatahtlikuna või otsite oma esimest tööd põllul. Meie spordivabatahtlike programmil on suurepärased sidemed professionaalsete spordiklubide ja spordialaste algatustega ning teil on võimalus oma õppimist maksimeerida, kasutades selleks selle kaudu pakutavaid lisavõimalusi.

Teid õpetavad spordi- ja treenerite praktiseerivad töötajad, kellel on tohutult palju teadmisi ja professionaalseid sidemeid.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema kas meditsiiniline kraad tunnustatud ülikoolist; vähemalt teise ülemise klassi autasu on suguluses olevatel ainetel või füsioteraapias, sporditeraapias või osteopaatias. Teisi huvitatud liitlastervishoiutöötajaid võetakse igal üksikjuhul eraldi arvesse.

Selle kursuse taotlejaid ei küsita tavaliselt. Seetõttu on oluline, et teie isiklikus avalduses tõendaksite järgmist:

  • Sport ja harjumusega seotud tervishoiu huvi
  • Tõendid töökogemuse kohta spordi keskkonnas
  • Tõendid suurepäraste suhtlemisoskuste kohta
  • Tõendid iseseisva õppimise kohta
  • Tõendid võime kohta töötada meeskonna osana
  • Tõendid teabe ja oskuste integreerimise võime kohta eri valdkondades
  • Tõendid hiljutiste isiklike / akadeemiliste arengute kohta (tavaliselt viimase 5 aasta jooksul)

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele oskus: IELTS 7.0 ilma oskusteta alla 6.5, või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Võiksite jätkata tööd era- või spordiklubiks professionaalse või amatöörspordiklubi, riikliku juhtorgani, NHS-i või füüsilisest isikust ettevõtjana tegutseva praktikuna. Kui olete juba selles valdkonnas tööle võtnud, aitab teie täiustatud teadmiste omandamine kaasa rohkem vastutustunne ja parandab nii puhke- kui ka professionaalsete spordialade elanike tervist ja jõudlust.

  • Meeskonna füsioterapeut
  • Isiklik treener / treener

Karjäärinõuanne

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Osakoormusega õppimine annab teile paindlikkuse, et õppida omas tempos. Seetõttu arvutatakse meie õppemaks krediidi alusel. Igal õpitud moodulil on ainepunkt. Enamiku õpetatavate kraadiõppe moodulite ainepunktide väärtus on 20. Selle kursuse üliõpilaste õppemaks on 855,4 naela iga 20 ainepunkti eest. Erineva krediidipunkti väärtusega moodulite puhul saab nende maksumuse arvutada, korrutades mooduli krediidiväärtuse krediidipunkti hinnaga 42,77 naela. Teie makstav summa võib vastavalt inflatsioonile igal aastal suureneda.

Rahvusvahelised üliõpilased

Rahvusvaheliste üliõpilaste osalise tööajaga kursusi ei kuvata automaatselt, kuna seal on olemas konkreetsed viisanõuded, mis üldiselt piiravad õpilasi Ühendkuningriigis täistööajaga õppima. Kui soovite taotleda oma viisa staatust, võite võtta ühendust Tier4 Compliance@leedsbeckett.ac.uk. Kui teil on võimalik osalise tööajaga õppida, võtke palun lisateavet kursuste tasudest aadressil fees@leedsbeckett.ac.uk.

Rajatised

Rehabilitatsiooniteaduse laborid

Meie kaasaegsed rajatised võimaldavad anatoomia, mobilisatsiooni, elektroteraapia, massaaži, soojusravi, südame-veresoonkonna ja hingamisteede testimise, füsioloogia, antropomeetria, taastusravi ja esmaabi praktilist kasutamist.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, on veebis kättesaadavad teile sobival ajal ja kohas.

Sport Science Labs

Meie spetsialiseerunud spordialaste teaduse rajatiste hulka kuuluvad inimese toimivuslabor, kardioloogiline hingamisteede labor, vereproovide ruum biokeemiliste markerite tööks, täispiirava tööfüsioloogia labor, mis on mõeldud sportlaste jälgimiseks, täis keharakkude skannerile ja toitumislaborile.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem