Kursuse üksikasjad

Suurbritannias on huvi spordi ja harjutuste vastu märkimisväärselt suurenenud ning tööstuses töötavad inimesed vajavad erinevaid oskusi. See kursus võimaldab teil rakendada oma teadmisi teaduse ja meditsiini kohta, et aidata sportlastel kehavigastusest taastuda ja jõuda nende füüsilise tippude hulka ning aidata ka elanikkonnal tervislike eluviiside säilitamisel.

Te omandate praktilisi teadmisi, mis võimaldavad teil hinnata, ravida ja toetada üksikisikuid paljudest spordi erialadel. Mõistes vigastuste auditi protsessi, et tuvastada riskifaktorid, õpid, kuidas rakendada tõenduspõhist raviskeemi, mis vähendab võimalike vigastuste tekkimist.

Te arendate põhjalikke teadmisi patofüsioloogiast, biomehaanikast ja spordispetsiifilistest kliinilistest põhjendustest, mis võimaldavad teil vigastusi täpselt hinnata ja ravida. Te uurite rehabilitatsioonistrateegiaid ja tagasipöördumiseks hinnanguid ning uurite tekkiva prehabilitatsiooni valdkonda, mille eesmärgiks on vigastuste vältimine enne nende tekkimist.

Kursuse eelised

Te omandate praktilisi oskusi, mida saate kohe rakendada, kas te töötate või olete vabatahtlikult spordis või otsite oma esimest tööd selles valdkonnas. Meie spordi vabatahtlikul programmil on suurepärased sidemed professionaalsete spordiklubide ja treenimisalgatustega ning teil on võimalus maksimeerida oma õppimist, alustades selle kaudu pakutavaid täiendavaid kogemusi.

Teid õpetavad töötajad, kes tegelevad spordiga ja terapeutadega, kellel on palju teadmisi ja professionaalseid sidemeid.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema tunnustatud ülikoolis kas meditsiinikraad; vähemalt ülemise teise klassi tunnustab kraadi sugulane või füsioteraapia, spordiravi või osteopaatia. Muud huvitatud tervishoiutöötajad kaaluvad iga juhtumi puhul eraldi.

Selle kursuse taotlejaid ei küsita tavaliselt. Seetõttu on oluline, et teie isiklikus avalduses tõendaksite järgmist:

 • Sport ja harjumusega seotud tervishoiu huvi
 • Tõendid töökogemuse kohta spordi keskkonnas
 • Tõendid suurepäraste suhtlemisoskuste kohta
 • Tõendid iseseisva õppimise kohta
 • Tõendid võime kohta töötada meeskonna osana
 • Tõendid võime kohta integreerida teavet
 • Tõendid hiljutiste isiklike / akadeemiliste arengute kohta (tavaliselt viimase 5 aasta jooksul)

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

Inglise keele oskus: IELTS 7.0 ilma oskusteta alla 6.5, või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelteadusliku õppe tunnustamise poliitikale, mis on meie veebisaidil saadaval.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Võiksite jätkata tööd era- või spordiklubiks professionaalse või amatöörspordiklubi, riikliku juhtorgani, NHS-i või füüsilisest isikust ettevõtjana tegutseva praktikuna. Kui olete juba selles valdkonnas tööle võtnud, aitab teie täiustatud teadmiste omandamine kaasa rohkem vastutustunne ja parandab nii puhke- kui ka professionaalsete spordialade elanike tervist ja jõudlust.

 • Meeskonna füsioterapeut
 • Isiklik treener / treener

Karjäärinõuanne

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Õpetamine ja õppimine

Põhimoodulid

 • Sportliku jõudluse füsioloogia
 • Epidemioloogia
 • Kliiniline otsus spordis
 • Spordiravi juhtimine
 • Neuromuskulaarne biomehaanika
 • Erialase praktika uurimine
 • Kliinilise treeningu testimine

Tasud ja rahastamine

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Osalise tööajaga õppimine annab sulle paindlikkuse teie enda tempos õppimiseks. Selle tõttu arvutatakse meie õppemaksud krediidipunktide abil. Igal moodulil on krediidipunkti väärtus. Kõige rohkem õpetatud kraadiõppe moodulid on krediidipunkti väärtus 20. Õppuri tasu õpilaste sisenemist 2018/19 selle kursuse £ 855,4 iga 20 krediiti punkti moodul. Moodulite puhul, millel on erinevad krediidipunkti väärtused, saab nende maksumust arvutada, korrutades mooduli krediidi väärtuse 42,77 £ krediidipunktiga. Summa, mida maksate, võib igal aastal suurendada vastavalt inflatsioonile.

Rahvusvahelised üliõpilased

Rahvusvaheliste üliõpilaste osalise tööajaga kursusi ei kuvata automaatselt, kuna seal on olemas konkreetsed viisanõuded, mis üldiselt piiravad õpilasi Ühendkuningriigis täistööajaga õppima. Kui soovite taotleda oma viisa staatust, võite võtta ühendust Tier4 Compliance@leedsbeckett.ac.uk. Kui teil on võimalik osalise tööajaga õppida, võtke palun lisateavet kursuste tasudest aadressil fees@leedsbeckett.ac.uk.

Rajatised

Rehabilitatsiooniteaduse laborid

Meie nüüdisaegsed rajatised võimaldavad praktiliselt rakendada anatoomiat, mobiliseerumist, elektrotermilist ravi, massaaži, kuumeraapiat, südame veresoonte ja hingamisteede testimist, füsioloogiat, antropomeetria, rehabilitatsiooni ja esmaabi.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Sport Science Labs

Meie spetsialiseerunud spordialaste teaduse rajatiste hulka kuuluvad inimese toimivuslabor, kardioloogiline hingamisteede labor, vereproovide ruum biokeemiliste markerite tööks, täispiirava tööfüsioloogia labor, mis on mõeldud sportlaste jälgimiseks, täis keharakkude skannerile ja toitumislaborile.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
855 GBP
iga 20 ainepunkti mooduli kohta (Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased). Lugege lisainformatsiooni rahvusvahelistele üliõpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date