Ülevaade

Meie käigus uurime säästvat strateegilist juhtimist ja selle keskkonnaalaseid, sotsiaalseid ja majanduslikke aspekte. Õppimine tegelikest olukordadest ja inspireerivatest praktikutest keskendub teie uuringud kolmele põhivaldkonnale:

 • jätkusuutlik äri
 • strateegiline juhtimine
 • ettevõtlus jätkusuutlike muutuste juhtimiseks

Unikaalne, praktiline õpe

Keskendume jätkusuutlikkuse muutmise ja praktilise juhtimise väljakutsetele ja võimalustele. Teooria ja praktika tasakaal on säästva juhtimise ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse töökohtade ettevalmistamiseks. Meie partnerlus säästvalt juhitud organisatsioonidega annab teile võimaluse näha, kuidas need tavad reaalses maailmas toimivad.

Säästva äri praktilistes aspektides saate omandada oskused, teadmised ja kogemused jätkusuutlikkuse juhtimise alal töötades reaalmaailma organisatsioonidega. Nende hulka kuuluvad suured ettevõtted, väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted, avalik sektor ja valitsusvälised organisatsioonid. Õppemoodulite jooksul saate õppida kogenud säästvatest juhtidest, innovaatoritest, ettevõtjatest ja poliitikakujundajatest.

Kursuse lõpuks on teil põhjalik arusaam säästvast juhtimisest ning selle võimalustest ja väljakutsetest.

Õppige ekspertidelt

Kogu muidugi teete koostööd teadlastega, kes on läbi viinud tasumata teadusuuringuid säästva majandamise valdkonnas. See uurimus on avaldatud esimese astme ajakirjades, näiteks:

 • Puhta tootmise ajakiri
 • Puhtad tehnoloogiad ja keskkonnapoliitika
 • Äri ja ühiskond
 • Tehnoloogiline prognoosimine ja sotsiaalsed muutused.

Reaalmaailma kogemus

Me rõhutame oma praktilise kogemuse loomist, välisklientide nõustamisstiiliga seotud projekte ja keskkonnavõimega võrgustikega tegelemist. Nende võrgustike hulka kuuluvad Šotimaa keskkonnakaitseagentuur (SEPA), Šotimaa 2020. ja 2050. aasta kliimakonverentsid ning ettevõtted, kes on võitnud VIBESi auhinna - nägemus Šotimaa keskkonna ettevõtluses.

University of Stirling juhtimiskool

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Suurendage oma tööalast konkurentsivõimet, töötades välisklientidega tegelike konsultatsiooniprojektidega projekte

# 2 Meie magistrikursust toetavad juhtivad organisatsioonid jätkusuutlikkuses, näiteks Šoti Keskkonnakaitse Agentuur (SEPA)

# 3 Kursus viiakse läbi koostöös jätkusuutliku praktika ja elukeskusega, ühendades akadeemilise tipptaseme ja praktilised teadmised juhtide ja organisatsioonide toetamisel jätkusuutlikuma ühiskonna poole

Kursuse eesmärgid

Kursuse käigus saate:

 • omandada uusimad perspektiivid, teadmised, oskused, parimad tavad ja kogemused edukaks karjääriks mitmesugustel uutel jätkusuutlikkusega seotud töökohtadel
 • tegelema tipptaseme raamistike, parimate tavade ja vahenditega, sealhulgas ÜRO jätkusuutlikkuse juhtimise raamistikuga
 • arendada põhjalikku arusaamist jätkusuutlikust juhtimisest ning selle võimalustest ja väljakutsetest
 • suurendades oma võimet juhtida jätkusuutlikke projekte ja algatusi eri sektorites
 • tegelema reaalsetes olukordades eraorganisatsioonides, avalikus sektoris ja valitsusväliste organisatsioonidega
 • parandada ja arendada kriitilisi, analüütilisi, suhtlemisoskusi ja muid ülekantavaid oskusi strateegiliseks jätkusuutlikuks äriks

Tuleviku ärijuhtide arendamine

University of Stirling magistriõppe magistrikraad ületab õpikuid ja õppekeskusi, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikust kõnelemisest, töötades välja töövõimalusi rasketes olukordades, nagu konfliktide lahendamine. Lisateavet Flying Starti kohta .

Kursuse üksikasjad

Täistööajaga MSc Strategic Sustainable Business koosneb kahest 15-nädalase semestri õpetatavatest moodulitest ja kolmekuulise väitekirja perioodist.

Õpetamine

Õpetamine toimub loengute, õppetükkide, juhtumiuuringute, rollimängude, arvutimudelisatsioonide, külalisesinejate ja ettevõtete projektide rida.

Hindamine

Hindamine sisaldab aruandeid, esseesid, infotunde, juhtumianalüüse, arutelusid, kirjanduse ülevaateid, turunduskokkuvõtteid, posteriüritusi ja esitlusi. Hindatud töö toimub tihti gruppides, mis aitab arendada oma meeskonnatööd ja suhtlemisoskusi.

Kursuse direktor

Professor George Burt

44 (0) 1786 467356

ssb@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Ülemeremaad: 15 250 £
 • Kodu / EL: £ 7,900
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Overseas: 15 250 £ - Kodu / EL: 7 900 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi