MSc strateegilise turunduse ja nõustamine

Üldine

Programmi kirjeldus

Strateegiline turundus vajab kõrgetasemelisi oskusi, kriitiline teadlikkus jooksvaid küsimusi ja probleeme, ja võime kiiresti reageerida muutuvatele turgudele. See MSc on mõeldud lõpetajate ja praktiseerivad juhid juba tuttav põhiturustusnormides mõisted. Siin, siis arendada arenenud teadmised ja arusaam kaasaegse ja keerulised probleemid turundajad, süvendades oma teadmisi teooria ja praktika spetsialisti turunduse aspektid.

Tunnustatud Majandus- ja Sotsiaalkomitee Teadusuuringute Nõukogu (ESRC) ja akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM)See programm pakub ainulaadse võimaluse pääseda nõustamine projektide suurendada oma õppimise, tugevdada oma olemasolevaid kriitiline mõtlemine, teadus-, side ja isiklikke oskusi ja varustada teid väga rahuldust turustamise või nõustamine karjääri.

Mõeldud hiljuti kooli lõpetanud või praktiseerivad juhid, kes on juba tuttav põhi turustuse mõisted, see programm võimaldab teil arendada nüüdisaegseid teadmisi ja arusaamist kaasaegse ja keerulise strateegilise väljakutseid turundajad ja süvendada oma teadmisi teooria ja praktika spetsialist aspektid marketing.

Komplekt MSc Marketing programmid on heaks kiidetud ja akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM) ja on tunnustatud ESRC teadusuuringute koolitust.

Programm arendada oma kriitilise mõtlemise, teadus-ja suhtlemisoskus ning ainulaadselt funktsioon nõustamine projektide sõiduk õppimise ja kui vahendit edasi arendada isiklikke oskusi hiljem turustamise ja nõustamise karjääri.

Programmi sisu

Programm keskendub teie teadmiste ja arusaama turundamise arendamisele täiustatud moodulite abil strateegilise turunduse, strateegilise juhtimise ja turunduse analüüsi, probleemide lahendamise ja strateegilise turunduse praktikat käsitlevate kaasaegsete probleemide teemal. Seejärel te süvendada oma arusaamist, mida ettevõtja live nõustamise projekti kõrval valikut spetsialist Valikmoodulid (sh Retail Marketing, strateegilise brändi juhtimine, strateegiline keskkonna jätkusuutlikkus ja Marketing Communications). Viimane osa programmi on individuaalse nõustamise projekti ja väitekirja, lisades veel ühe võimaluse rakendada teooriat praktikas ja edasi firma kogemus oma CV.

Selle programmi meie õpilased on võtnud live nõustamine projektide valikut top firmad - näiteks Cadbury, Hobbs, Honeywell, Land Rover / Jaguar, veenva Elliot, TRW, Helix ja Aston Villa jalgpalliklubi. Need nõustamine projektide annab teile väärtuslikke kogemusi ja oluliselt suurendada oma turundus karjääri. Valmib programmi kolinud erinevaid turundus-ja nõustamisteenused rollide top UK ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Miks uurida selle kursuse

Oleme osakonna rahvusvaheliste teadlaste ja õpetajate uhked meie suure kaaluga, range ja mõtestatud teadus. Oleme võitnud erinevaid uurimistoetuste sellistest asutustest nagu ESRC ja Briti Akadeemia, samuti tihedat koostööd ettevõtlusorganisatsioonidega nii piirkondlikult ja üleriigiliselt. Meil on aktiivselt meie distsipliini kaudu meie professionaalne liikmeks, editorships juhtivate ajakirjade ja suhete tööstuse ja meedia. Me käivitada ka neli tasumata MSc Marketing programmid, mis tudengeid rohkem kui kolmekümnest riigist.

Teid õpetatakse personali poolt on üks suuremaid rühmi Marketing õppejõud Ühendkuningriigis, sealhulgas akadeemikuid, kes on rahvusvaheliselt tunnustatud.

Meie täiend teadlased ja turundus praktikud pakuvad laialdasi kogemusi ja teadmisi sellistes valdkondades nagu brändi turundus, reklaam, teenuste turundus, e-turundus, jae-, rahvusvaheline turundus, tarbijakäitumine, ettevõtetevaheline marketing, marketing eetika, innovatsiooni ja strateegia.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või uuem) või aspirantuur alates Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne. Aste peab olema turunduse või kraadi vähemalt kaks marketing mooduleid. Kui ei, siis vähemalt kaks aastat täistööajaga marketing töökogemus ei ole vajalik.

Viimati uuendatud okt 2017

Teave kooli kohta

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Loe edasi

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Näita vähem