MSc Supply Chain Management ja logistika

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Üha enam ühendatud maailmamajanduses peavad kõik ettevõtted konkureerima komplekssete tarnevõrkude kaudu, et nad püsiksid ja õitsuksid. Tarneahelate ja logistika tõhusat juhtimist peetakse ettevõtte konkurentsieelise säilitamiseks võtmeks ning see akrediteeritud kursus võimaldab teil edukalt läbirääkimisi ähvardava majanduskeskkonna üle, mis nüüd seisavad silmitsi ettevõtetega kogu maailmas.

Tööstusharu spetsialistide juhendamisel arendate arusaamist põhitegevusega seotud teemadest, nagu ettevõtte strateegia ja äriprotsesside täiustamine, ja saate kvalifitseeritud ja teadlike hankeekspertideks. Kasutades väljakujunenud juhtimisvahendeid ja -võtteid, saate siis oma tarneahela juhtimise ja logistika alaseid teadmisi rakendada keerukatele piirkondlikele, riiklikele ja rahvusvahelistele probleemidele erinevates seadetes.

Kui olete juba selle kursuse akrediteerivate organite liige, võite taotleda varasemate õpingute akrediteerimist, et saada mõnedest moodulidest erandeid.

Kursuse eelised

Meie kursuse peamine tugevus on professionaalne akrediteerimine ning juurdepääs ja võimalus arendada karjäärivõrgustikke ja kontakte nende institutsioonide sees. Täiendav töökogemus aitab kaasa tööalase konkurentsivõime saavutamisele kursuse lõppedes. Kuna kursus on akrediteeritud Chartered Institute of Purchasing ja Supply (CIPS) ja Chartered Institute of Logistics ja Transport (CILT), see võimaldab teil omandada akadeemiline element, mis on vajalik CIPS / CILT kutselise liikme staatuse saavutamiseks ja Samuti pakub CIPSi tasuta üliõpilaste koosseisu. Kui olete juba CIPSi või CILTSi liige, võite taotleda varasema õppimise standardakrediteerimist, vabastada mõned põhimoodulid ja maksta vähendatud tasu.

Teil on ka võimalus osaleda akrediteerimise osana ja osaleda professionaalsetes võrgustikes ja piirkondlikes üritustes. Õppige tarneahela spetsialistidelt ja nendega kursis, pakkudes teile väärtuslikke võimalusi oma teadmiste ja karjäärivõrkude arendamiseks.

Leeds Business Schoolis oleme pühendunud oma professionaalse arengu toetamisele - sellepärast pakume külaliskursuse programmi. Varasemad kõnelejad on Londoni börsi tegevdirektor, riigikassa varjude peasekretär, möödunud juhataja ja turundusakadeemia president, Briti pankurite ühingu juhataja, Yorkshire Banki peasekonomist ja Cosmopolitani redaktor.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega. Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Selle akrediteeritud kursuse lõppedes on teil hea positsioon, et jätkata kasvavaid töövõimalusi tarneahela juhtimise ja logistika valdkonnas kogu maailmas. Saate arendada karjääri hangete juhtimises või oma tõhustatud teadmisi võiks rakendada paljudele muudele ettevõtlusega seotud karjääridele.

  • Tarneahela analüütik
  • Tarneahela juht
  • Transpordi planeerija
  • Ostujuht

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 6500 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 12500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Rose Bowl

Rose Bowlil on muljetavaldavad õppekohad, auditooriumid, konverentsiruumid ja suurepärane kohalik maine äriringkonnaks. Rose Bowl paneb meie õpilased dünaamilise äriringkondade keskpunkti.

Hydra-sviit

Selles rajatises kasutate kriitilise otsusega immersiivseid simulatsioone, et töötada välja tõhusad juhtimisoskused ja grupiosaliste oskused. Simulatsioonid kordavad reaalse elu stsenaariumide keerukust, mis võiks otsustajaid vaidlustada, eesmärgiga parandada oma otsustamist, kriitilist mõtlemist ja suhtlemisoskust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem