MSc Supply Chain Management

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Supply Chain Management

Programmi eesmärk on õpetada ja koolitada homsete juhtide tegevust keeruliste probleemide lahendamisel, kasutades juhtimis- ja insenerioskusi. See on avatud kõigile üliõpilastele, kes on väga huvitatud teemast, kes on valmis õppima ja kõvasti tööd tegema. Teadmised seotud valdkondades on kasulikud, kuid mitte eeltingimuseks. Sageli lubatakse teiste erialade üliõpilasi kui inseneri- või ärijuhtimist ning nad saavad väga head GPA-d.


Kuna Jacobs University tööstustehnoloogia ja juhtimise bakalaureuseõppekava keskendub peamiselt tootmisprotsessidele, keskendub kraadiõppe programmi tarneahela juhtimine lisaks logistika süsteemide kirjeldamisele, analüüsimisele ja kavandamisele ning seega tarneahelatele.


Üldeesmärk on anda õpilastele vahendid ja arusaamad selle kohta, kuidas saavutada globaalsete logistikasüsteemide ja tarneahelate toimivust ja vastupidavust ning tagada nende jätkusuutlikkus. See programm on kavandatud ja rakendatud tihedas koostöös tööstuse ja rahvusvaheliste partnerülikoolidega. Seega saavad üliõpilased laialdast kokkupuudet reaalse maailma väljakutsetega ja akadeemilise tipptasemega.

Struktuur

Selle kraadiõppekava ainulaadne omadus on inseneri perspektiivi ja juhtimise perspektiivi silmapaistev kombinatsioon võrdsetel alustel. Tehnilised aspektid ühendatakse ja põimitakse juhtimisoskustega, et anda õpilastele jätkusuutlik ja terviklik pädevuste portfell. See viitab asjaolule, et ilmselt tuleb toodet välja arendada ja toota enne, kui seda saab müüa ja lõpuks tarnida.


Selle õppekava teine unikaalne omadus on selle kombineeritud õppimisviis. Erinevad õppetehnoloogiad ja -tüübid kombineeritakse. Loengud annavad õpilastele põhiteadmised ja loovad motivatsiooni. Juhtumiuuringud süvendavad arusaamist ja teavad, kuidas iseseisvalt ja vastavalt individuaalsetele vajadustele ja huvidele. Seminarid juhivad õpilasi iseseisvate teemade käsitlemisel kirjanduse ja rongi esitamise oskuste abil. Projekti töörühmad koolitavad õpilasi ülesannete lahendamiseks meeskondades ja valmistuvad ette magistritöö projekti lõpuleviimiseks.

Muuhulgas hõlmavad selle programmi raames pakutavad kursused strateegilist

Karjäärivõimalused

Programm valmistab üliõpilasi ette nii täidesaatva karjääri logistikatööstuses kui ka väljaspool seda või teaduskarjääri ülikoolis või uurimisinstituudis. Peamine eesmärk on võimaldada üliõpilastel edastada oma teaduslikud sügavad teadmised professionaalsele töökeskkonnale. Teadusliku perspektiivi osas pakub programm koolitust mitmesugustes logistikavaldkondade aspektides.


Õpilased, kellel on tarneahela juhtimise magistriõpe, leiavad laia valikut atraktiivseid karjäärivõimalusi dünaamilises ja huvitavas logistikavaldkonnas ja kaugemalgi. Seni on programmi eelkäija tööhõive määr peaaegu 12% esimese 12 kuu jooksul pärast lõpetamist. Sageli saavad õpilased tööpakkumisi juba viimasel aastal Jacobs University . Siiani on lõpetajad siiani jõudnud sellistesse tööstusharudesse nagu autotootjate logistika osakonnad, toiduainetööstus või kosmosetööstus. Nad töötavad rahvusvahelistes raudteeveoettevõtetes või ärikonsultatsioonides.

Samamoodi on uue programmi Supply Chain Management lõpetajad kvalifitseeritud karjääri valima akadeemilistes ringkondades, valitsusasutustes, rahvusvahelistes organisatsioonides, äriühendustes, meedias ja mittetulundusühingutes. Tänu oma kogemusele töötades ja elades koos umbes 100 riigi üliõpilastega Jacobs University rahvusvahelisel ülikoolilinnakus, on lõpetajad hästi valmis võtma vastutust mitmekultuurilises töökeskkonnas.

Neil on eriline eelis, mis konkureerib töökohtade puhul, mis nõuavad mitte ainult põhioskusi ja kvalifikatsioone logistika valdkonnas, vaid ka kultuuridevahelisi oskusi, samuti praktilisi probleemide lahendamise oskusi ja meetodeid, mis on mõeldud globaliseerunud maailma väljakutsetega tegelemiseks. Selliseid töökohti pakutakse üha enam kõigis eespool nimetatud institutsioonides, kuid eriti rahvusvahelistes organisatsioonides, rahvusvahelistes korporatsioonides ja valitsusasutustes.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students fr ... Loe edasi

Jacobs University is a private English language university located in Bremen and one of the most international academic institutions in Germany. It attracts highly talented and open-minded students from all over the world. More than 1,300 students from over 100 nations currently live and study on our residential campus. In Germany’s leading university rankings, Jacobs University has consistently achieved top marks. Näita vähem