MSc Sustainability and Adaptation Planning

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Sustainability and Adaptation Planning

See magistriõpe keskendub võtmetähtsusega strateegilistele ja juhtimisprobleemidele, mida põhjustavad kliimamuutused ja laiemad keskkonnaküsimused. Maa-alalt ruumilistelt planeerimisest kuni poliitikasse ja majandusse satub see magistriõppe keskmes, kuidas keskkond tuleb otsuste tegemisse jõuda. See on üks esimesi selliseid programme Ühendkuningriigis, kus õpetamise keskmes on kohanemise ümberkujundamine.

Keskkonnamuutuste tulevik ja lahenduste mõjusus on ebakindlad. Me õpetame õpilastel kaasata riskianalüüs otsustusprotsessi. Teoreetilisi kontseptsioone täiendavad maastiku planeerimise, disaini ja juhtumiuuringute rakenduslikud projektid. MSc kursus hõlmab mitmesuguseid teemasid, sealhulgas maakasutust, linnu ja kogukondi, poliitikat ja majandust, ökosüsteemi funktsiooni, vee ja jäätmekäitlust. Samuti on võimalik kasutada vabatahtlikke mooduleid ehitatud keskkonnas, energiat, jätkusuutlikke materjale ja taastuvaid tehnoloogiaid.

Kuidas kursust õpetatakse?

Meie MSc programmi õpetatakse kas kaugõppe kaudu või elamuplokkide üks kõige kujutlusvõimeline keskkonna hoonete Ühendkuningriigis või nende segu.

Millist kvalifikatsiooni te saate?

Programmi edukaks lõpetamiseks Centre for Alternative Technology asuv MSc Sustainability and Adaptation Planning viib UEL magistrikraadi (MSc).

Moodulid hõlmavad

  • Kohanemine ja jätkusuutlikkus: kontseptsioonid ja planeerimine
  • Ökosüsteemi teenused, maakasutuse ning vee ja jäätmete käitlemine
  • Keskkonna kohandamine, jätkusuutlikkus, poliitika ja majandus
  • Linnad ja kogukonnad
  • Energiavood ja ehitiste energiasäästlik disain
  • Säästvad materjalid ehitatud keskkonnas

Miks õppida CAT-s?

Centre for Alternative Technology (CAT) õppimine on tõeliselt ainulaadne kogemus. Viimase 40 aasta jooksul on CAT olnud keskkonnasõbraliku liikumise esirinnas, vähese süsinikdioksiidiheitega elavate ja taastuvate tehnoloogiate aluseks. Keskkonnakõrgkoolis saavad õpilased kasutada meie ulatuslikke praktilisi ja akadeemilisi teadmisi, lõpetades oskused, mis on vajalikud jätkusuutlikkuse valdkonna juhtivate osalejate saavutamiseks. Lisateavet meie rajatiste kohta leiate siit: https://gse.cat.org.uk/index.php/postgraduate-courses/msc-sustainability-and-adaptation/sa-site-and-facilities

Käsitsi õppimine

CAT-is omandab praktilise õppimise kõrvuti akadeemiliste õpingutega. Elupaigas paiknevaid blokeerimisõppe nädalaid õpetatakse Centre for Alternative Technology (CAT), mis on inspireeriv õpikeskkond. CAT on lummav lumekorruse rahvuspargi serva kasutamata katlakivi kaevanduses, mis on praktiliste ja jätkusuutlike lahenduste elav labor. See sisaldab riigis kõige innovaatilisemaid ja tuntumaid keskkonnasõbralikumaid ehitisi, samuti üht kõige mitmekesisemat paigaldatud taastuvenergia tehnoloogiat, kohapealset vett ja reovee puhastamist, säästvalt majandatud metsamaad ja orgaaniliste aedade aakri.

Paindlikkus

See on paindlik kraad, mida õpetatakse plokkides, mis on võetud keskmiselt viie või kuue öö intensiivse elukohaga viibimisega või kaugõppega. MSc üliõpilased saavad vabalt valida nende moodulite õpetamisrežiimide vahel. On olemas valik mooduleid, mis on üle ühe aasta või kaks - see tähendab, et kraad võib olla osalise tööajaga. See on magistrikraad, mille eesmärk on anda teile parimat võimalikku kogemust, samal ajal meisterdades samal ajal kaasaegse professionaalse ja pereelu rõhuga.

Imerseratiivne õpikeskkond

Valikuline elamudeli nädalate hulka kuuluvad loengud, seminarid, grupitöö ja praktika. Rakenduslik töö kipub domineerima hiljem nädala pärast, kui oleme pannud teoreetilise aluse. Need moodulnädalad pakuvad tõeliselt ümbritsevat keskkonda igapäevaelust põgenemiseks ja ennast uue õppimise jaoks. Nendes moodulites pakuvad paljud väljapaistvad eksperdid külalisloenguid või korraldavad seminare, sest see on kursus, mille eesmärgiks on kasutada kogu keskkonnaalast teadmisi ja õppimist.

Kas see on sulle kursus?

Kui soovite külastada ööbimise ajal mooduli ajal, kus saate külastada loenguid ja seminare ning kohtuda töötajate ja üliõpilastega, tulege üks meie avatud päevitest. Lisateabe saamiseks minge aadressile https://gse.cat.org.uk/index.php/open-day või võtke ühendust meie Graduate School Marketing Officer at study@cat.org.uk.

Jätkusuutlikkus ja kohandamine: sisenemise nõuded

Jätkusuutlikkuse ja kohanemise planeerimise kursused on mõeldud huvipakkuvateks huvideks. Programmi heakskiitmiseks kehtivad järgmised nõuded:

Bakalauruse kraad.

Õpilased, kellel puudub formaalsed kvalifikatsioonid, kuid kes suudavad tõendada, et nad on omandanud asjakohased teadmised ja oskused, mis on samaväärsed kraadide standardiga, ning et nad saavad kasu ja toetavad programmi, võidakse aktsepteerida. Õpilasi võib lubada arenenud alalise tunnustamise kaudu krediidi või kogemuste või sertifitseeritud õppe akrediteerimine vastavalt East London Ülikooli akrediteerimine (kogemustepagasi) (A (E) L) poliitika.

Üliõpilane võib saada sisseastumisel programmis, kellel on arenenud seisund, kusjuures kuni poole auhinnaga seotud krediiti saab akrediteeritud kogemusliku õppimise kaudu või kuni kaks kolmandikku akrediteeritud sertifitseeritud õppe kaudu. (Kui kogemusliku ja sertifitseeritud õppe kombinatsiooniga kaasneb kuni pool antavatest krediitidest, võib akrediteeritud kogemusliku õppimise abil saavutada täiendava ainepunktide saavutamise akrediteeritud sertifitseeritud õppes kuni maksimaalselt kaks kolmandikku auhinnaraha )

Tudengid, kes taotlevad programmi sisenemist, võivad lubada tavapärase kogemusteadmiste akrediteerimise (AEL) või sertifitseeritud õppe (ACL) akrediteerimise protsesside kaudu või heakskiidetud kokkuleppe kaudu. Seepärast peavad sellised taotlejad suutma näidata ja tõendada, et neil on vajalikud õppetulemused, mis on loetletud moodulites, mille jaoks nad taotlevad erandit.

Ida-Londoni Ülikool ja CAT on kindlalt pühendunud osaluse laiendamisele ja kõigile võrdsetele võimalustele.

Taotlejate puhul, kelle emakeel ei ole inglise keel, on vajalik IELTS 6.5 (või samaväärne).

Õppemaksud 2017

  • Ühendkuningriigi / EMP üliõpilased £ 6,250 *
  • Rahvusvahelised üliõpilased - 7500 krooni *

Majutus / Toit / Teenustasud: £ 200 - £ 250 * mooduli külastuse nädala kohta kohapeal

Thesis workshop päeva (2 päeva kohalolek kohapeal) £ 100 *

Viimati uuendatud jaan 2018

Teave kooli kohta

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with ov ... Loe edasi

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with over 35 years expertise in sustainability practice. Based in the Wales Institute for Sustainable Education (WISE) the GSE offers unparalleled teaching and accommodation facilities, including: Näita vähem