MSc tööpsühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Koolitus kui Töökeskkonna psühholoog Aasta Institute of Management Studies varustada teid teaduslikke teadmisi ja praktilisi oskusi väljakutse status quo ja pakkuda uuenduslikke lahendusi töökohal probleeme.

Tööpsühholoogia, nii professionaalne ja akadeemilisi valdkonnas, soovib küsimusi kriitilise tähtsusega ettevõtluse ja ettevõtte.

  • Kuidas me saame valida parimaid töötajaid?
  • Kuidas me saame parandada tervist ja jõudlust?
  • Mida tõhusat juhtimist välja näeb?
  • Kuidas mõjutab coaching tõesti?

MSc Tööpsühholoogia, Juhivad Institute of Management Studies, on varustada teid teadmisi ja oskusi, et alustada arvestades nendele küsimustele. Programm on kavandatud kooskõlas British Psychological Society (BPS) Division tööpsühholoogia (DOP) nõudeid ja ta on akrediteeritud alates 1995. Hiljuti uuendatud meie programmi sisu kooskõlla 2014. aasta muudatused DOP Tööpsühholoogia õppekava ning alates septembrist 2014 oleme õpetamise vastavalt uue õppekava.

MSc Tööpsühholoogia eesmärk on varustada teid põhjalik madalikule kohaldamise psühholoogiline teooria töötada seaded, et anda teile vajalikud oskused, et läbi viia tipptasemel teadusuuringud rakendusuuringud projektide kõrge pädevus ning levitada core praktik tehnikaid ja teadlikkust.

Suurepärane tööhõive

Programmi edu üha kajastub suurepärane tööhõive meie endine magistranti nii avalikus kui ka erasektoris. Mõned õpilased ka minna teha PhD tasemel uuringus meil saada akadeemilist tööpsühholoogi.

Töötada teoreetilised ja empiirilised teadmistebaasi

IMS töötame akadeemilisele-praktik mudel. See tähendab, et meie Tööpsühholoogia programm on spetsiaalselt mõeldud varustada teid teoreetilisi ja empiirilisi teadmistebaasi, et sa saaksid oma konsultatsiooni- ja praktika. Selleks on teil võimalus osaleda nii tipptasemel teadusuuringuid, samuti praktiliste oskuste istungid. Oma teadustöö väitekirja pead juurdepääsu teadlaste kompetents sellistes valdkondades nagu töötervishoiu ja heaolu, talent juhtimise ja ettevõtlust.

Suursugune Kõlarid Series

Lisaks IMS meil kutsutud esinejate programm nimega austatud Kõlarid Series. See seeria annab spetsialiseerunud räägib kas akadeemilise või praktiseerivad eksperdid erinevates valdkondades äri, ettevõtluse ja tööpsühholoogia.

Oskused

Sa arendada tehnilisi oskusi, mis on seotud tööpsühholoogia sealhulgas:

  • stress ja ohutuse riskianalüüsi menetlused
  • töö ümber kujundada menetlused
  • projekteerimisel hindamise strateegiad
  • koolitusvajaduse analüüs

Sul on ka arendada analüütilisi oskusi, mida vajate professionaalse psühholoogi.

Karjäär

Läbi Professional Skills Töötoad on sul võimalik suhelda tihedat koostööd ekspertidega maailma juhtiv organisatsioonidega ja suurendada oma professionaalse arengu.

Programmi edu üha kajastub suurepärane tööhõive meie endine magistranti nii avalikus kui ka erasektoris. Mõned õpilased ka minna teha PhD tasemel uuringus meil saada akadeemilist tööpsühholoogi.

Võite minna tööle sõltumatu konsultant, kui "in-house" konsultant era- või avaliku sektori organisatsioon, on nõustamine, või akadeemilisi ringkondi.

Riiki sisenemise nõuded

Sa peaksid olema bakalaureuse kraad psühholoogia või asjakohane teema (mitte tingimata psühholoogia), vähemalt ülemise teise klassi standardile. Töökogemus on eelis.

Oluline teave karjääri liinidel tööpsühholoogia

Neile taotlejatele, kes on BSc või BA psühholoogias alates ülikooli, mis on akrediteeritud British Psychological Society (BPS) (See on tuntud ka kui võttes koolilõpetaja alus diplomiõpet; GBC), kullassepad "MSc Tööpsühholoogia (kui edukalt lõpetatud) võimaldab teil areneda BPS Stage kaks koolitust, ja lõpuks saavutada professionaalse diplomiõpet tööpsühholoogia (kui Stage kaks BPS nõuded on täidetud).

Neile taotlejatele, kes on BSc või BA psühholoogias alates ülikooli, mis ei ole akrediteeritud BPS, siis ei ole abikõlblikud BPS Stage kaks koolitust praegu, kuid sellele vaatamata on oodatud liituma kullasseppade MSc in Occupational Psühholoogia. Oluline on, et see võib olla võimalik, et teil saada BPS tunnustust oma akrediteerimata BA või BSc psühholoogia kohaldades otse BPS läbi selle lingi.

Neile taotlejatele, kes ei suuda saada BPS tunnustust oma BSc või BA psühholoogias ning neile taotlejatele, kes on BSc või BA distsipliini väljaspool psühholoogia, ei ole teil õigus saada BPS Stage kaks koolitust praegu, kuid vaatamata on oodatud liituma kullasseppade MSc Tööpsühholoogia. Taotlejad selles olukorras võib kaaluda lõpetamist BPS akrediteeritud psühholoogia kraadiõppe Ümberõppekursusega enne ettevõtja MSc Tööpsühholoogia. See võimaldab lõpuks jätk BPS Stage kaks koolitust, kui MSc Tööpsühholoogia on edukalt saavutatud.

Samaväärne kvalifikatsioon

Võtame paljude rahvusvaheliste kvalifikatsiooni. Uuri lähemalt kvalifikatsiooni võtame üle maailma.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peate vastama meie inglise keele nõudeid õppida koos meiega.

Selle programmi nõuame:

IELTS 7.0 (sh 7,0 kirjalik test) Kui vajate abi oma inglise keele, pakume erinevaid kursusi, mis aitavad Sul valmistuda kraadiõppesse taseme uuring.

Viimati uuendatud dets 2015

Teave kooli kohta

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 20 ... Loe edasi

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 2016-17 Näita vähem